Hódító / Queosia forum
Hódító / Queosia forum
http://queosia.com
http://hodito.hu

Go Back   Hódító / Queosia forum > Hódító / Queosia forum > Hódító > Fejlesztés > Elvetett javaslatok
Register Stats Members List Today's Posts

Elvetett javaslatok Könyörtelen leszek, de ami téma egész biztosan nem lesz, azt átmozgatom ebbe a topicba.

 
 
Thread Tools Search this Thread Display Modes
  #11  
Old 03-15-2007, 19:45
SSJPeter SSJPeter is offline
Junior Member
 
Join Date: Mar 2007
Posts: 20
Activity: 0%
Longevity: 93%
Default

Quote:
Originally Posted by Never View Post
Amúgymeg kiír vmit,bár most így kapásból nem tudom,hogy mit.Vmi olyasmit,hogy nem sikerült semmit sem ellopni.
Ezt akkor írja ki,ha te akarsz GNÓM-tól lopni és nem akkor ha tőled lopnak.

Last edited by SSJPeter; 03-15-2007 at 19:51..
Sponsored Links
  #12  
Old 03-15-2007, 19:48
SSJPeter SSJPeter is offline
Junior Member
 
Join Date: Mar 2007
Posts: 20
Activity: 0%
Longevity: 93%
Default

Quote:
Originally Posted by Ati View Post
Ha nem visznek semmit, akkor szándékosan nincs esemény, ahogyan arról sincs, ha 0 tolvajodat megöltek, vagy 0 emberedet elrabolták. Ez így a jó.
Ha ez így a jó akkor a könyvtárkulcs körítőszövegének semmi értelme nincsen.
Mindenképpen jelznie kéne ha egyszer megszólal az a riasztó.
Egy rövid üzenet is elég lenne mint pl. "Valaki tekercset akart lopni a könyvtárunkból" . . .ennyni.Ez nyugodtan beleférne.Másrészről pedig a raktárból is kiírja,hogy elloptak 0 bála gabonát, 0 mázsa követ, 0 öl fát, 0 rög fémet, 0 fegyvert, és 0 drágakövet!
Sőt az információszerző varázslatnál is kiírja hogy:"Valaki információt akart megtudni országunkról".Effektív esemény itt sincsen,hiszen csak akartak infót szerezni de nem tudtak,még is kiírja!Szóval ez az érved,hogy ha nincs esemény nincs kiírás nem állja meg a helyét,mert pl. ilyenkor is van kiírás pedig nincs esemény.Vagyis az az esemény,hogy "akartak".Ez kéne a tekercslopásnál is.Ez így logikailag sem stimmel szerintem.

Last edited by SSJPeter; 03-15-2007 at 20:00..
  #13  
Old 03-15-2007, 19:57
Andrew's Avatar
Andrew Andrew is offline
Member
 
Join Date: Dec 2006
Location: Tatabánya/Szeged
Posts: 2,796
Activity: 0%
Longevity: 95%
Default

Quote:
Originally Posted by SSJPeter View Post
Ha ez így a jó akkor a könyvtárkulcs körítőszövegének semmi értelme nincsen.
Minden képpen jelznie kéne ha egyszer megszólal az a riasztó

én örülök, hogy ha egy gnómnál ha bepróbáléklozom akkor nem veszi észre feltétlenül
nekem is van gnómom, de nekem nem hiányzik valami nagyon ez az opció
  #14  
Old 03-15-2007, 20:02
SSJPeter SSJPeter is offline
Junior Member
 
Join Date: Mar 2007
Posts: 20
Activity: 0%
Longevity: 93%
Default

Quote:
Originally Posted by Ati View Post
Amikor lopsz, akkor igen. De ha Tőled lopnak, akkor nem kapsz 8ezer olyan eseményt, hogy "Na most se loptak semmit..."
Ja de 8ezer olyan kiírást kaphatsz,hogy :"na most se tudtak gömbözni vagy ártózni."
VAGYIS 8EZERSZER NEM TÖRTÉNIK SEMMI!Csak a szándékot írja ki. Viszont a szándék a tekilopásnál is megvan.Itt is ki kéne írnia.Sőt továbbmegyek, ha a tolikat elfogják és nem csinálnak semmit(mert lebuktak),akkor is kiírja,hogy elfogták a tolikat . . .és ezt is kiírhatja 1000xer is akár.Pedig itt sem történik az égvilágon semmi!

Last edited by SSJPeter; 03-15-2007 at 20:26..
  #15  
Old 03-15-2007, 20:07
SSJPeter SSJPeter is offline
Junior Member
 
Join Date: Mar 2007
Posts: 20
Activity: 0%
Longevity: 93%
Default

Quote:
Originally Posted by AndrewB View Post
én örülök, hogy ha egy gnómnál ha bepróbáléklozom akkor nem veszi észre feltétlenül
nekem is van gnómom, de nekem nem hiányzik valami nagyon ez az opció
Ennek csak az örül aki sokat szokott lopkodni, nyílván akitől lopnak az meg nem örül neki. Ez így akkor sem stimmel szerintem.Már logikailag sem lehet megmagyarázni,hogy miért nem ír ki semmit + értelmetlenné válik a könyvtárkulcs körítőszövege.
Idézem: (fajok súgóból)
Speciális varázslat : KÖNYVTÁRKULCS: Ismerve a gnómok viszonyát a tudományokhoz, nem csodálható hogy a könyveket és a tekercseket érzik legnagyobb kincsüknek. Minden könyvtárukat ellátják egy speciális riasztórendszerrel, melybe mágiával lehelnek életet. HA A RENDSZER AKTÍV, MÉG A LEGÜGYESEBB FÉLELF TOLVAJ SEM TUD BELOPÓZNI A KÖNYVTÁRBA, MIVEL A RIASZTÓ AZONNAL A HELYSZÍNRE VONNZA A VÁROSI ŐRSÉGET.
Na most ennek ellnére a városi őrség nem mondja el az uralkodónak???

Last edited by SSJPeter; 03-15-2007 at 20:21..
  #16  
Old 03-15-2007, 20:15
Ati Ati is offline
Administrator
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 25,204
Activity: 3%
Longevity: 100%
Default

Azt, hogy nem bukott le senki, és nem tűnt el semmi, úgy érzékeled, hogy nem történt semmi. Sokkal inkább a többi "nullás" üzenet létjogosultságát kellene átgondolni, ha már ezügyben bármi változtatás felmerült.
__________________
Hódító * Queosia
  #17  
Old 03-15-2007, 20:23
Never Never is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 462
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by SSJPeter View Post
Ezt akkor írja ki,ha te akarsz GNÓM-tól lopni és nem akkor ha tőled lopnak.
Ok,félreértettem az egészet,bocsi
  #18  
Old 03-15-2007, 20:30
Andrew's Avatar
Andrew Andrew is offline
Member
 
Join Date: Dec 2006
Location: Tatabánya/Szeged
Posts: 2,796
Activity: 0%
Longevity: 95%
Default

Quote:
Originally Posted by SSJPeter View Post
Ennek csak az örül aki sokat szokott lopkodni, nyílván akitől lopnak az meg nem örül neki. Ez így akkor sem stimmel szerintem.Már logikailag sem lehet megmagyarázni,hogy miért nem ír ki semmit + értelmetlenné válik a könyvtárkulcs körítőszövege.
Idézem: (fajok súgóból)
Speciális varázslat : KÖNYVTÁRKULCS: Ismerve a gnómok viszonyát a tudományokhoz, nem csodálható hogy a könyveket és a tekercseket érzik legnagyobb kincsüknek. Minden könyvtárukat ellátják egy speciális riasztórendszerrel, melybe mágiával lehelnek életet. HA A RENDSZER AKTÍV, MÉG A LEGÜGYESEBB FÉLELF TOLVAJ SEM TUD BELOPÓZNI A KÖNYVTÁRBA, MIVEL A RIASZTÓ AZONNAL A HELYSZÍNRE VONNZA A VÁROSI ŐRSÉGET.
Na most ennek ellnére a városi őrség nem mondja el az uralkodónak???

ha márt a szövegek megmagyarázásánál tartunk... arra nem gondoltál, hogy az országon belül is lehetne lopás?
ott a lehetőség, hogy 10 körönként nézz egy kapu felderítést, legalább ennyit figyelj oda az oridra, ha lopnak amúgy is kellene nézned, sőt, ha esetleg felmért titeket valaki, azt is észreveheted így

bőven jó ez így ahogy van
  #19  
Old 03-15-2007, 20:33
SSJPeter SSJPeter is offline
Junior Member
 
Join Date: Mar 2007
Posts: 20
Activity: 0%
Longevity: 93%
Default

Quote:
Originally Posted by AndrewB View Post
ha márt a szövegek megmagyarázásánál tartunk... arra nem gondoltál, hogy az országon belül is lehetne lopás?
ott a lehetőség, hogy 10 körönként nézz egy kapu felderítést, legalább ennyit figyelj oda az oridra, ha lopnak amúgy is kellene nézned, sőt, ha esetleg felmért titeket valaki, azt is észreveheted így

bőven jó ez így ahogy van
Én szoktam térkapu felderítést nyomni . . .ezzel nincsen gond,sőt ha valaki befér tolival evidens,hogy mást is megpróbál lopni tehát abból is észreveszem,hogy bejöttek a tolik de mégis szeretném ha kiírná a lopási kísérletet a tekercsnél is.

Last edited by SSJPeter; 03-15-2007 at 20:38..
  #20  
Old 03-15-2007, 20:34
SSJPeter SSJPeter is offline
Junior Member
 
Join Date: Mar 2007
Posts: 20
Activity: 0%
Longevity: 93%
Default

Quote:
Originally Posted by Ati View Post
Azt, hogy nem bukott le senki, és nem tűnt el semmi, úgy érzékeled, hogy nem történt semmi. Sokkal inkább a többi "nullás" üzenet létjogosultságát kellene átgondolni, ha már ezügyben bármi változtatás felmerült.
Én nem nullás üzenetet szeretnék . . .hanem a kísérletet írja ki ahogy a gömbözésnél vagy ártózásnál is kiírja azt.Mivel lehet azt megmagyarázni akkor,hogy ezeknél kiírja a kísérletet ha nem történik semmi?
Na de látom már,hogy ebből a javaslatból se lesz semmi.

Last edited by SSJPeter; 03-15-2007 at 20:41..
Sponsored Links
 


Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump

Similar Threads
Thread Thread Starter Forum Replies Last Post
Kérdések és válaszok az Anarchista csoporttal kapcsolatban. aúú Segítség az Anarchista csoporthoz 250 09-11-2021 16:31
Kérdések 1/Aval kapcsolatban Half Segítség 86 01-05-2007 11:00
Segítségkérés, asztali DVD-lejátszóval kapcsolatban Croissant Egyéb 5 12-06-2006 14:31


All times are GMT +1. The time now is 15:57.


Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Design partly based on Hódító's design by Grafinet Team Kft.

Contents and games copyright (c) 1999-2020 - Queosia, Hódító

Partnerek: Játékok, civ.hu