Hódító / Queosia forum
Hódító / Queosia forum
http://queosia.com
http://hodito.hu

Go Back   Hódító / Queosia forum > Hódító / Queosia forum > Hódító > Fejlesztés > Megvalósult javaslatok
Register Stats Members List Today's Posts

Reply
 
Thread Tools Search this Thread Display Modes
  #381  
Old 03-09-2007, 16:02
Croissant Croissant is offline
Member
 
Join Date: Oct 2006
Location: Budapest és Vécs között
Posts: 847
Activity: 0%
Longevity: 96%
Default

Quote:
Originally Posted by Xeper View Post
+1
szintén zenész
__________________
Tükröt mutatok mindenkinek, hiszen mindenki másokon keresztül ismeri meg önmagát.
Reply With Quote
Sponsored Links
  #382  
Old 03-09-2007, 16:07
dreaman68 dreaman68 is offline
Member
 
Join Date: Aug 2006
Location: Aszód
Posts: 676
Activity: 0%
Longevity: 96%
Default

empty ezt mégis h gondoltad? ha nekimerek menni egy hullának akkor egyenesen töröljék az orimat már, nem?
Reply With Quote
  #383  
Old 03-09-2007, 16:12
Xeper Xeper is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Location: Pécs/Bp
Posts: 2,240
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by Synkel View Post
Pfff...
Ki támogat egy Empty nevű topicot?
Esetleg egy best of elvetett javaslatok -hoz hasonló topicot lehetne nyitni "best of elvetett javaslatok sztárjai" címmel
__________________
"A tanult szerencsét hívják tudásnak"
Eben a mondatba három hiba van.
Reply With Quote
  #384  
Old 03-09-2007, 16:14
dreaman68 dreaman68 is offline
Member
 
Join Date: Aug 2006
Location: Aszód
Posts: 676
Activity: 0%
Longevity: 96%
Default

sok lenne ott a túljelentkezés
Reply With Quote
  #385  
Old 03-09-2007, 20:11
empty empty is offline
Junior Member
 
Join Date: Dec 2006
Posts: 69
Activity: 0%
Longevity: 95%
Default

Ismét csak meg kell köszönnöm az éleslátást vidéki hódítós társaimnak:-P
Rajongóimnak felajánlom hogy megízlelhetik a bal nagylábujjam.

Ha az ötleteimmel nem értetek egyet akkor bőven elég ha azt mondjátok hogy nem támogatom, felesleges a személyemet kritizálni.
Reply With Quote
  #386  
Old 03-09-2007, 20:51
Meteo's Avatar
Meteo Meteo is offline
Member
 
Join Date: Jan 2007
Location: Veszprém/Pécs
Posts: 164
Activity: 0%
Longevity: 94%
Post

Empty ötletét "ötletesnek", de feleslegesnek tartom. Kap a toli 10 kör vihart, meg szárazat, jajj, mi lesz.

Egyébként én meg nemrég töröltem a hulla orimat angolban. Fakírságból nyomtam vele, mindig igyekeztem több házat (+10, +20 kb 600 hekin...) tartani, mint ami éppen kellett, de még így is volt, hogy egyszerre 40 házam lement. Ha kitámadtam, full sereggel kellett mennem, az ori üres maradt, én egy sereggel mentem vakon, rám meg minimum néggyel jöttek.

Meguntam a fakírkodást, és mivel még lett volna néhány kör az 500-as limitig, inkább töröltem.

Annyit tanultam az egészből, hogy hullával nem érdemes játszani, talán majd akkor, ha kicsit táposabb lesz.

Mint írtátok kéne neki lakásbónusz, meg nagyobb támadóerő is, plusz valami tolivédelem. A lakásbónuszból meg a tolivédelemből viszont tényleg kijöhetne, hogy lakjanak a "temetőben", azaz üres, alap területen, "azt jó napot".

Röviden ennyi.
__________________
Est modus in rebus.
Reply With Quote
  #387  
Old 03-09-2007, 21:17
Penya Penya is offline
Member
 
Join Date: Feb 2006
Location: Kistelek
Posts: 621
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by Meteo View Post
Empty ötletét "ötletesnek", de feleslegesnek tartom. Kap a toli 10 kör vihart, meg szárazat, jajj, mi lesz.

Egyébként én meg nemrég töröltem a hulla orimat angolban. Fakírságból nyomtam vele, mindig igyekeztem több házat (+10, +20 kb 600 hekin...) tartani, mint ami éppen kellett, de még így is volt, hogy egyszerre 40 házam lement. Ha kitámadtam, full sereggel kellett mennem, az ori üres maradt, én egy sereggel mentem vakon, rám meg minimum néggyel jöttek.

Meguntam a fakírkodást, és mivel még lett volna néhány kör az 500-as limitig, inkább töröltem.

Annyit tanultam az egészből, hogy hullával nem érdemes játszani, talán majd akkor, ha kicsit táposabb lesz.

Mint írtátok kéne neki lakásbónusz, meg nagyobb támadóerő is, plusz valami tolivédelem. A lakásbónuszból meg a tolivédelemből viszont tényleg kijöhetne, hogy lakjanak a "temetőben", azaz üres, alap területen, "azt jó napot".

Röviden ennyi.
Ez tetszik ne kelljen ház se mert ugyis a temetoben laknak Nem lenne mit gyujtani es hadero is elegge megnone nem is rossz
Reply With Quote
  #388  
Old 03-09-2007, 22:06
Xeper Xeper is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Location: Pécs/Bp
Posts: 2,240
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by Penya View Post
Ez tetszik ne kelljen ház se mert ugyis a temetoben laknak Nem lenne mit gyujtani es hadero is elegge megnone nem is rossz
És akkor mi a frászt csinálsz ellene? Malmozol? Esetleg írsz neki valami rémisztőt zöldben?
Merthogy szinte semmi nem marad amivel meg lehetne fogni (seregen kívül természetesen... de ha abban is erősítenénk.... )
__________________
"A tanult szerencsét hívják tudásnak"
Eben a mondatba három hiba van.
Reply With Quote
  #389  
Old 03-10-2007, 10:49
dreaman68 dreaman68 is offline
Member
 
Join Date: Aug 2006
Location: Aszód
Posts: 676
Activity: 0%
Longevity: 96%
Default

Quote:
Originally Posted by empty View Post
Ismét csak meg kell köszönnöm az éleslátást vidéki hódítós társaimnak:-P
Rajongóimnak felajánlom hogy megízlelhetik a bal nagylábujjam.

Ha az ötleteimmel nem értetek egyet akkor bőven elég ha azt mondjátok hogy nem támogatom, felesleges a személyemet kritizálni.
ne addmár elő ezt a nagy drámát. kicsit átgondolod h mit írtál és rájössz, h miért van "rajongótáborod"


Xepernek igaza van ez h temetőben laknak hülyeség elég lenne. azt h kap egy lakásbónuszt fölösleges megindokolni. kapjon 20 v 30 % és kész....
én a tolikkal nem igazán védeném jobban maximum még hadügyben adnék neki egy kis bónuszt
Reply With Quote
  #390  
Old 03-10-2007, 14:42
Wanax's Avatar
Wanax Wanax is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Location: Hungary, Budapest
Posts: 270
Activity: 0%
Longevity: 99%
Post

engem is foglalkoztatott regen az elohalott faj "tuningolasa"
En a kovetkezokre jutottam:

- alapbol tobben ferjenek el az epuletekben! (ugyis egy igenytelen faj)
- ha mar nem tud varazsolni, mert nincs tudata, akkor az MF elohalottnak legyen egy lathatatlan kronikasa aki minden korben teljes kronikat csinal...
- a csaszar megszanhatna ezt az elnyomott fajt es adomanyozhatna neki egy pancelzatott ami altal tamadni es vedekezni is jobban tudna ha mar megint csak tudat miatt nem tudja a tekercs bonuszokat hasznalni!
- pestises ori ne tudjon embert lopni az elohalottol!!! Es legyen meggyengitve az eredmenyesseg a toli akciokra vagy hamarabb kapcsoljon be az automata vedelem...

Velemeny???
__________________
Exhódítós

Reply With Quote
Sponsored Links
Reply


Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump


All times are GMT +1. The time now is 17:57.


Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Design partly based on Hódító's design by Grafinet Team Kft.

Contents and games copyright (c) 1999-2020 - Queosia, Hódító

Partnerek: Játékok, civ.hu