Hódító / Queosia forum
Hódító / Queosia forum
http://queosia.com
http://hodito.hu

Go Back   Hódító / Queosia forum > Hódító / Queosia forum > Hódító > Általános > Általános beszélgetés Hódítós témákban
Register Stats Members List Today's Posts

Általános beszélgetés Hódítós témákban Hódítós témák, amik máshova nem férnek

Reply
 
Thread Tools Search this Thread Display Modes
  #361  
Old 02-13-2007, 18:12
Arwyl szelleme's Avatar
Arwyl szelleme Arwyl szelleme is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Location: Mezőberény vagy Ildeenél Szegeden :-)
Posts: 861
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by Everlasting View Post
Már mondtam arwyl, inkább ne fejtsd ki a véleményed ilyen kategórikusan,várj még 8-10 hónapot amíg ítt vagy, hidd el aki SZABÁLYOSAN játszik annak ennyi idő alatt sem feltétlen lehet feljutni,de te ezt nem tudhatod.

Miért is nem tudhatom? Ismered a magyar 1/A-s orimat, és múltját?
__________________
Egy: törj az égig!
Kettő: tarts ki végig!
Három: nevess, ha fáj!
Négy: üss, ha muszáj!
Öt: tartsd a várat!
Hat: védd a társad!
Hét: tiéd a hit!
Nyolc: a zászlót vidd!

Egészséges Fejbőr : Skinhead nyolcparancsolat
Reply With Quote
Sponsored Links
  #362  
Old 02-13-2007, 18:13
Gyula's Avatar
Gyula Gyula is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Location: Oroszlány
Posts: 1,738
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by Mephisto View Post
Pea mindjárt elsírom magam
Látom a nélkülözést, ami téged és a társad, akivel együtt mész felfelé (nem akarom a nevét kiadni, akit érdekel, az majd felmér Titeket) jellemez ott angolban.
Nem kell tanyát tartsatok, a többieknek igen. Már ez felér egy "kis" elönnyel. Olyanról ne is beszéljünk, hogy röhögve el tudjátok engedni a seregeiteket támadás után, s ez a vagyon meg se kottyan. Olyanról meg nem is beszélek, hogy a fél országot elbontjátok probléma nélkül, majd újraépítitek, hogy kevesebb föld menjen le rólatok és lejebb kerüljetek, ha jól emlékszem a társad a multkor kb 750-900 hekivel tette ezt.
Szóval abban igazad van, hogy mindenki játszon, és haladjon ahogy tud, de kérlek ne hintsd a szemembe azt a port, hogy ugyanolyanok az esélyek, mert ezzel inkább magad ámítod, mint engem...


Nem értem mi ezzel a probléma, a magyar A-ban sok ori megengedhet iezt magának én meg nem, akkor most szidjam őket vagy mi legyen?
Egyébként meg ha ügyesek vagytok egy csomó pénzt tudtok keresni rajtunk és akkor már lehet bontani fél orit meg elengedni sereget. Pontossan a kis létszám és passzivitás miatt a kisebb orik is tudnak termelni s sereget felhalmozni. Igaz hogy lassabban mint a többi ori.



És ahogy Arwen rátapintott a lényegre, skacok, szerintem se jó a 90 nap, de én is vipelem az orit hogy ne fagyjon be, ma például beléptem és csak a vip meg a szintlépés jelent meg, fogtam a bankkártyám és bevipeltem, és igen én is a queosia miatt kértem a bankomtol visa kártyát.
__________________
Sex, Drog és Rock and Roll

Gyulaword (#79796)
Reply With Quote
  #363  
Old 02-13-2007, 18:19
Kisbér Kisbér is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Location: Budapest
Posts: 1,313
Activity: 0%
Longevity: 99%
Red face

Quote:
Originally Posted by Gyula View Post
És ahogy Arwen rátapintott a lényegre, skacok, szerintem se jó a 90 nap, de én is vipelem az orit hogy ne fagyjon be, ma például beléptem és csak a vip meg a szintlépés jelent meg, fogtam a bankkártyám és bevipeltem, és igen én is a queosia miatt kértem a bankomtol visa kártyát.
Gyula, alapból a játék ugye ingyenes, és plusz opciókat érsz el azzal, ha vip-elsz. Eddig szép és jó. A 90 napot (Atiék állítása szerint) azért találták ki, hogy pörögjenek a csoportok, és ne legyenek ingyen termelő orik a csoportok alján, vagy tetején...
Ezzel nincs is semmi baj. Egészen addig, amíg a szintlépés, és a lefordulás megoldható a 90 nap alatt...
Ugye induláskor 45 nap volt, rájöttek, hogy szinte lehetetlen teljesíteni a szinteket 45 nap alatt, módosították is 90-re.
De ugye lássuk be, hogy bármennyi pénzed is van, az A-t nem tudod teljesíteni 90 nap alatt. Tehát magyarul ahhoz, hogy játszhass hosszú távon VIP-elned kell. Tehát máris nem ingyenes a játék...

Ezt próbáltam az angol külső fórumban Atinak felvetni, de egyenlőre semmi reakciót nem láttam tőle.

Gondolom el van foglalva más fejlesztésekkel, de előbb-utóbb ki kell találnia valamit erre...

Csak ki kell várni... Addig meg tűrni
Reply With Quote
  #364  
Old 02-13-2007, 18:25
Lali Lali is offline
Junior Member
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 76
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by monro View Post
Pea te tisztában vagy egyáltalán azzal, hogy ki van a Szkarabeusz klánban?
Nem tudom mi ellen tiltakoztunk eddig, nyavajogni mégkevésbé... Pár dolog nem ártana,ha változna de ez korántsem miattatok vagy a másik topklán miatt, hanem az angol 1A érdekében. Sajnálom, hogy te leragadtál a "topklánmolesztálás" ellenreakcióinál

Arra meg hagy ne reagáljak, hogy mivel könnyebb neked, mint más ugyanakkora méretű orinak aki nem a topklánok egyikének a tagja.
szerintem éppen dícsérte a szkarabeuszt
a topklánmolesztálási ellenreakció kiszűrésének legjobb módszere a topklánmolesztálás befejezése

érdemben: a 90 nap nem hinném, hogy változni fog. magyarán 0% esélyét látom. az is nagyon nehéz lesz, hogy BÁRMILYEN ideiglenes szabályt átverjünk atinál. koncentráljunk erre, mert ennek van értelme.
olyan ideiglenes szabály kellene, amit mindegyik csoportban be lehet vezetni és segíti a fellépéseket. nem csak az a-ból a fordulást, hanem a b-ből a fellépést stb. ezzel idővel megoldódna a létszámgond.

konkrétan a'la remy ( vagy majdnem ) : mindegyik szinten a topban lévő szabis ori azonnal kerüljön ki a topszámítás szempontjából a topból, a listán maradjon rajta, hogy látszódjon, a szövi ne bomoljon fel és a szabi alatt ne csökkenjen a topköreinek száma, csak ha ténylegesen kiesne a topból.

akinek van nexusa hozzá, mondja meg hogyan lehet legcélszerűbben tálalni ezt a javaslatot ( ha egyertértünk persze benne ) hogy legyen is belőle valami, illetve tegye meg

( esküszöm elgondolkodnék rajta, hogy így szabival segítsek-e annak aki nem tud fordulni )

Last edited by Lali; 02-13-2007 at 18:29..
Reply With Quote
  #365  
Old 02-13-2007, 18:40
Kisbér Kisbér is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Location: Budapest
Posts: 1,313
Activity: 0%
Longevity: 99%
Red face

Quote:
Originally Posted by Lali View Post
szerintem éppen dícsérte a szkarabeuszt
a topklánmolesztálási ellenreakció kiszűrésének legjobb módszere a topklánmolesztálás befejezése

érdemben: a 90 nap nem hinném, hogy változni fog. magyarán 0% esélyét látom. az is nagyon nehéz lesz, hogy BÁRMILYEN ideiglenes szabályt átverjünk atinál. koncentráljunk erre, mert ennek van értelme.
olyan ideiglenes szabály kellene, amit mindegyik csoportban be lehet vezetni és segíti a fellépéseket. nem csak az a-ból a fordulást, hanem a b-ből a fellépést stb. ezzel idővel megoldódna a létszámgond.

konkrétan a'la remy ( vagy majdnem ) : mindegyik szinten a topban lévő szabis ori azonnal kerüljön ki a topszámítás szempontjából a topból, a listán maradjon rajta, hogy látszódjon, a szövi ne bomoljon fel és a szabi alatt ne csökkenjen a topköreinek száma, csak ha ténylegesen kiesne a topból.

akinek van nexusa hozzá, mondja meg hogyan lehet legcélszerűbben tálalni ezt a javaslatot ( ha egyertértünk persze benne ) hogy legyen is belőle valami, illetve tegye meg

( esküszöm elgondolkodnék rajta, hogy így szabival segítsek-e annak aki nem tud fordulni )
Ha a 90 napot nem tudjuk átpaszírozni Atin, akkor nem tudjuk
(mondjuk leírhatná, hogy "bazze, ezt nem fogom eltörölni!!!!" - ebből szerintem mind értenénk )

Lali, az a baj ezzel a szabizós ország kivétele a topszámításból, hogy ha Monro-ék elsődleges feladata az, hogy titeket leverjenek onnan, akkor ez nem megoldás...
Első körben kérdezzük meg őket, ha meglenne a feltételük jelen pillanatban lefordulnának-e...
Mert az igennek, és a nemnek is hasonló esélyt látok...
Igen, hogy visszajöjjenek 2-3 személyiséggel és szétverjenek titeket, és nem, mert most akarnak szétverni titeket, hogy ők legyenek a "best players" között...
(mondjuk ha klán szinten nem ütnek meg egyikőtöket sem, akkor elég sok idő lenne)

Szóval 2esélyes és nem biztos, hogy megoldaná a problémát...
Reply With Quote
  #366  
Old 02-13-2007, 18:42
Cassandra Cassandra is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Location: Budapest
Posts: 2,146
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by Lali View Post

konkrétan a'la remy ( vagy majdnem ) : mindegyik szinten a topban lévő szabis ori azonnal kerüljön ki a topszámítás szempontjából a topból, a listán maradjon rajta, hogy látszódjon, a szövi ne bomoljon fel és a szabi alatt ne csökkenjen a topköreinek száma, csak ha ténylegesen kiesne a topból.
Mint mondtam ez egy nagyon jó ötlet, így, hogyha az összes csopira ki lenne terjesztve, ténylge sok problémát orvosolna.
__________________
"Csak keresed magad,
Hogy mire vagy jó?
Csak kérdezed magad,
Hogy mire vagy jó?
Ha a szíved cserben hagy,
Mire vagy jó?
Ha a dühöd elragad,
Mire vagy jó?"
Reply With Quote
  #367  
Old 02-13-2007, 18:50
Lali Lali is offline
Junior Member
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 76
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

kisbér: mondjuk a jótékonykodást sem kellene túlzásba vinni, gondolom max azt fontolgatná, aki akarja, hogy egy bizonyos ideig szabizik , mondjuk ez ugye kb 2 hét és tovább nem és nem minden hónapban.

az nem zavarna, hogy több személyiséggel próbálkozzon valaki majd leverni, ezért nem vonom vissza amit meg sem ígértem, klánban meg jelenleg úgyse tudnak minket beverni. ha meg zavarna a több személyiség, max feljövök a köv valamelyik körben kék valahányassal én is.

Last edited by Lali; 02-13-2007 at 18:53..
Reply With Quote
  #368  
Old 02-13-2007, 20:43
Kisbér Kisbér is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Location: Budapest
Posts: 1,313
Activity: 0%
Longevity: 99%
Talking

Quote:
Originally Posted by Lali View Post
kisbér: mondjuk a jótékonykodást sem kellene túlzásba vinni, gondolom max azt fontolgatná, aki akarja, hogy egy bizonyos ideig szabizik , mondjuk ez ugye kb 2 hét és tovább nem és nem minden hónapban.

az nem zavarna, hogy több személyiséggel próbálkozzon valaki majd leverni, ezért nem vonom vissza amit meg sem ígértem, klánban meg jelenleg úgyse tudnak minket beverni. ha meg zavarna a több személyiség, max feljövök a köv valamelyik körben kék valahányassal én is.
Jaja.. Mondjuk ez igaz... Csak hogy ha felhozod a kisorid, azt még fel kell vinned 7k hekire Ami ugye nem olyan nagyon egyszerű...

Na, de tényleg alapból az a kérdés szerintem, hogy Monróék fordulnának-e, ha tudnának... Mert attól, hogy 5-8 ember kiszabizik - így nem számít bele a top-ba - akkor is a top30 határa a bogarak tor, és potroha között lenne félúton...

Tehát ha ők nem akarnak fordulni, akkor semmi értelme bevezeti
Reply With Quote
  #369  
Old 02-13-2007, 20:51
Lali Lali is offline
Junior Member
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 76
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by Kisbér View Post
Jaja.. Mondjuk ez igaz... Csak hogy ha felhozod a kisorid, azt még fel kell vinned 7k hekire Ami ugye nem olyan nagyon egyszerű...

Na, de tényleg alapból az a kérdés szerintem, hogy Monróék fordulnának-e, ha tudnának... Mert attól, hogy 5-8 ember kiszabizik - így nem számít bele a top-ba - akkor is a top30 határa a bogarak tor, és potroha között lenne félúton...

Tehát ha ők nem akarnak fordulni, akkor semmi értelme bevezeti
ez könnyen kideríthető, ha módosulna a szabály. 1x 2 hét eldönti és vagy bezárul a mókatár vagy nem. de onnantól kezdve legalább nem piszkálhatná a topklánokat senki.
Reply With Quote
  #370  
Old 02-13-2007, 20:56
Kisbér Kisbér is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Location: Budapest
Posts: 1,313
Activity: 0%
Longevity: 99%
Question

Quote:
Originally Posted by Kisbér View Post
Na, de tényleg alapból az a kérdés szerintem, hogy Monróék fordulnának-e, ha tudnának... Mert attól, hogy 5-8 ember kiszabizik - így nem számít bele a top-ba - akkor is a top30 határa a bogarak tor, és potroha között lenne félúton...
Nah, jelenleg vannak fenn 49-en. Tehát a topkörök a 15. helyen még pörögnek ugye?
Az első nem bogaras csóka valahol a 20 hely környékén van Tehát 5-en kellene kiszabizni... 2 jelenleg is ki van szabizva, tehát 3-4 csókának kellene szabiznia rajtuk kívül.
Így egy országnak nőne a topköre, már aki nem bogaras, nem harcosok klubbjás, és nem nyugdíjas .
Ha ő lefordult, akkor ahhoz, hogy a 3 klánon kívül bárkinek is nőjjön a topköre, már közel 13-15 embernek kéne a topból szabiznia... És azért azt lássuk be nem fogjátok sem ti, sem a nyugdíjasok bevállalni

Szóval ezért mondom, hogy leginkább az ízeltlábúakat kellene megkérdezni hogyan látják ezt

Monro?

-most látom, hogy ezzel talán infókat adtam ki... de talán nem zavar senkit sem... úgysem tudnak mást csinálni a fent lévő orik, mint aranyalmázni, így a 12% amivel felmérik a 3 topklánt nem lehet olyan nagy kiesés - de kifizetem neki

Last edited by Kisbér; 02-13-2007 at 21:00..
Reply With Quote
Sponsored Links
Reply


Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump

Similar Threads
Thread Thread Starter Forum Replies Last Post
Viccek-bármi jöhet robogo Viccek 4748 10-05-2015 17:13
Szerinted milyen az új fórum? robogo A fórumról... :) 93 03-28-2007 08:49
angol VIP Wolfschanze Segítség 11 12-03-2006 23:22
Angol foci Pool Szabadidő, Sport 6 02-13-2006 13:49
Olasz, angol, spanyol foci Pool Szabadidő, Sport 2 02-01-2006 23:31


All times are GMT +1. The time now is 23:25.


Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Design partly based on Hódító's design by Grafinet Team Kft.

Contents and games copyright (c) 1999-2020 - Queosia, Hódító

Partnerek: Játékok, civ.hu