Hódító / Queosia forum
Hódító / Queosia forum
http://queosia.com
http://hodito.hu

Go Back   Hódító / Queosia forum > Hódító / Queosia forum > Hódító > Általános > Segítség
Register Stats Members List Today's Posts

Segítség Ha elakadtál, és nem tudod hogyan indulj, vagy hogyan tovább, írd meg a kérdésed itt, és a tapasztaltabb játékosok segítenek.

Closed Thread
 
Thread Tools Search this Thread Display Modes
  #61  
Old 01-23-2007, 18:19
laziga's Avatar
laziga laziga is offline
Member
 
Join Date: Feb 2006
Posts: 361
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

nem, az a módja, de az is egy módja hogy fenyegetőzök, az is egy módja hogy félnek tölem és nem mernek betámadni mert hírem van, az is egy módja ha a sok diplomáciai vonal miatt tudják hogy nagy vonalu vagyok és ha valaki kegyelmet kér akkor kap, az is módja ha valaki magabiztosan szét cincálta az orim és a végén még is alull marad akkor az okozott károkat rendezi.
Sponsored Links
  #62  
Old 01-23-2007, 18:19
Arrakis Arrakis is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Location: Budapest
Posts: 630
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by Ati View Post
Ugyanaz, ami eddig: tedd nyugodtan. Feltéve, hogy a "pár" az nem több héten át tartó mészárlást jelent például.
Értem, köszönöm!
Úgy gondolom eddig is próbáltam keményen, de humánusan játszani, ez a kitétel ebben továbbra sem gátol.

Talán az anarch említésétől estek sokan hátra a székükben, velem is ez történt. Ha ez eddig is így volt.. bevallom, ezt én sem tudtam. De ha változás nem történt, akkor.. játszani ezután is lehet
  #63  
Old 01-23-2007, 18:20
Ati Ati is offline
Administrator
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 25,198
Activity: 0%
Longevity: 100%
Default

Quote:
Originally Posted by laziga View Post
nem, az a módja, de az is egy módja hogy fenyegetőzök, az is egy módja hogy félnek tölem és nem mernek betámadni mert hírem van, az is egy módja ha a sok diplomáciai vonal miatt tudják hogy nagy vonalu vagyok és ha valaki kegyelmet kér akkor kap, az is módja ha valaki magabiztosan szét cincálta az orim és a végén még is alull marad akkor az okozott károkat rendezi.
Ha az okozott károkat tudja rendezni, akkor megintcsak nem érint ez a kérdés.
__________________
Hódító * Queosia
  #64  
Old 01-23-2007, 18:23
Ati Ati is offline
Administrator
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 25,198
Activity: 0%
Longevity: 100%
Default

Quote:
Originally Posted by Arrakis View Post
Talán az anarch említésétől estek sokan hátra a székükben, velem is ez történt. Ha ez eddig is így volt.. bevallom, ezt én sem tudtam. De ha változás nem történt, akkor.. játszani ezután is lehet
Nem történt változás, csak fel lett kicsit elevenítve, mert az utóbbi időben (biztos a fura időjárás okozta frontok miatt) a szokásosnál többen is úgy gondolták, hogy ők az istenkirályok, és mindenkit törlésig vernek, majd meglepődtek azon, hogy anarchba kerültek.

Ez a játékstílus nem való a Hódítóba, és valahol előrébb említettem, hogy 8 év alatt kb 10 országot érintett, abból 3-4 az utóbi hetekben volt, ezért tartottam fontosnak kiemelni ezt a részt.
__________________
Hódító * Queosia
  #65  
Old 01-23-2007, 18:23
Cassandra Cassandra is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Location: Budapest
Posts: 2,146
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by Non Omnis Moriar View Post
Mert továbbra sem arra válaszoltál amit írtam... Te meg szelektíve válaszolsz, ami nem tetszik arra nem Továbbra is várunk konkrétumokat
Milyen konkrétumokat?
Azt várod, hogy azt írja, 200hekin csak 2*mészárolhatsz, a 3.nál már anarh jár, vagy mire?

Azt hogy meddig mehetsz el, azt a józanész diktálja, aki ezért nem állt egyszer se sorba, az ne csodálkozzon sztem, ha pórul jár.
__________________
"Csak keresed magad,
Hogy mire vagy jó?
Csak kérdezed magad,
Hogy mire vagy jó?
Ha a szíved cserben hagy,
Mire vagy jó?
Ha a dühöd elragad,
Mire vagy jó?"
  #66  
Old 01-23-2007, 18:24
Everlasting Everlasting is offline
Member
 
Join Date: Feb 2006
Posts: 141
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

A szövink egy ütemben halad egy full hadis szövivel. Földet vittek majd amikor utólértük őket hetekkel később ismét és eltávolodnak.

A szövink csak akkor tud szembeszállni egy agresszív, gyakran támadó és 2 sereget is ránkküldő szövivel, ha szétválasztjuk a hadisokat.
És igen, ez azt jelneti, hogy lelopjuk, lerengetjük,begyújtjuk és romboljuk amíg szabira nem megy. ÉS!! úgy is marad amíg ütéstávon vagyunk!Játékot rontunk? lehet. És amikor ők foglalnak?
  #67  
Old 01-23-2007, 18:25
bpeet bpeet is offline
Junior Member
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 92
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

attól h besűrűsödött a topic, válaszolsz Ati az 54. bejegyzésre?
  #68  
Old 01-23-2007, 18:25
Ati Ati is offline
Administrator
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 25,198
Activity: 0%
Longevity: 100%
Default

Quote:
Originally Posted by Everlasting View Post
A szövink egy ütemben halad egy full hadis szövivel. Földet vittek majd amikor utólértük őket hetekkel később ismét és eltávolodnak.

A szövink csak akkor tud szembeszállni egy agresszív, gyakran támadó és 2 sereget is ránkküldő szövivel, ha szétválasztjuk a hadisokat.
És igen, ez azt jelneti, hogy lelopjuk, lerengetjük,begyújtjuk és romboljuk amíg szabira nem megy. ÉS!! úgy is marad amíg ütéstávon vagyunk!Játékot rontunk? lehet. És amikor ők foglalnak?
Köszönöm az újabb példát: ez szintén NEM esik ebbe a körbe, tedd nyugodtan.
__________________
Hódító * Queosia
  #69  
Old 01-23-2007, 18:26
laci laci is offline
Member
 
Join Date: Feb 2006
Location: Kolozsvár és Budapest
Posts: 2,147
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by Everlasting View Post
A szövink egy ütemben halad egy full hadis szövivel. Földet vittek majd amikor utólértük őket hetekkel később ismét és eltávolodnak.

A szövink csak akkor tud szembeszállni egy agresszív, gyakran támadó és 2 sereget is ránkküldő szövivel, ha szétválasztjuk a hadisokat.
És igen, ez azt jelneti, hogy lelopjuk, lerengetjük,begyújtjuk és romboljuk amíg szabira nem megy. ÉS!! úgy is marad amíg ütéstávon vagyunk!Játékot rontunk? lehet. És amikor ők foglalnak?
Hol van leírva, hogy a szöviháború tiltott?

(EDIT: na tessék, Ati beelőzött )
  #70  
Old 01-23-2007, 18:26
Cece Cece is offline
Member
 
Join Date: Feb 2006
Location: Vajdaság
Posts: 855
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by Cassandra View Post
Milyen konkrétumokat?
Azt várod, hogy azt írja, 200hekin csak 2*mészárolhatsz, a 3.nál már anarh jár, vagy mire?

Azt hogy meddig mehetsz el, azt a józanész diktálja, aki ezért nem állt egyszer se sorba, az ne csodálkozzon sztem, ha pórul jár.
Nincs igazad Timba!
Mint említettem nem mindenkinek ugyan azt jelenti a tönkreverés. Emberileg van elbírálva a dolog és, ha valaki meglop ésn meg lemészárolom párszor és elhozom amije van anarchba kerülök inkább szóljanak az illetékesek most és én megköszönöm a közreműködést.
Sponsored Links
Closed Thread


Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump

Similar Threads
Thread Thread Starter Forum Replies Last Post
1A események -Fegya- Általános beszélgetés Hódítós témákban 14290 09-18-2022 16:13
Állásfoglalás: Hadisarc, törlésig ütés Ati Állásfoglalások 0 01-23-2007 15:38


All times are GMT +1. The time now is 02:10.


Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Design partly based on Hódító's design by Grafinet Team Kft.

Contents and games copyright (c) 1999-2020 - Queosia, Hódító

Partnerek: Játékok, civ.hu