Hódító / Queosia forum
Hódító / Queosia forum
http://queosia.com
http://hodito.hu

Go Back   Hódító / Queosia forum > Hódító / Queosia forum > Hódító > Fejlesztés > Megvalósult javaslatok
Register Stats Members List Today's Posts

Reply
 
Thread Tools Search this Thread Display Modes
  #211  
Old 11-07-2006, 21:44
Synkel Synkel is offline
Senior Member
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 3,191
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Tetszik az ötlet, de arra vigyázni kell, hogy a hullából azért ne csináljunk 100% szupermarkotányos orkot, mert akkor megint csaka ló túlsó oldalán találjuk magunkat. Szal lehet lakibónusz, kaphat esélyt arar, hogy némely ártók, illetve toliakciók befuccsolnak, de ennél többet már nem kéne...
Reply With Quote
Sponsored Links
  #212  
Old 11-08-2006, 07:36
zstzs
Guest
 
Posts: n/a
Activity: 0%
Longevity: 0%
Default toli

A tolik ellen én jobbnak tartanám ha a készültségük jobban csökkenne az elenfél tolijainak ha hullát rabolnak kb +2%/akció a hulla bűz miatt és ez akkor is élne ha a szövilyét lopom.Mert én tolizok és bizon ha van hulla a szöviben az nagyon jó nekem.
Reply With Quote
  #213  
Old 11-08-2006, 08:36
Senki's Avatar
Senki Senki is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Location: Café of Broken Dreams
Posts: 1,690
Activity: 0%
Longevity: 99%
Lightbulb

nekem ezzel a bónusszal még mindig egy bajom van... a baj az hogy nem szintenként lesz egyre túróbb a hulla, hanem hektárszámmal... tehát mindig a top aljáról fog lépni ha egyáltalán eljut odáig... nem az a baj a hullával, hogy 5. szinten 2 nap alatt elérheti az 500 hekit. a baj vele az, hogy utána 2 nap alatt tönkreteszik teljesen 500 hekin és visszaesik onnét...
szóval ezeket a bónuszokat hektárokhoz kellene kötni és úgy 3-400 hekinél kellene kezdődnie, és felmenni egész 1200 hekiig, mire eléri a max bónusszát...

EDIT: tehát az ötlet maga tettszik, de a nem szintenként adnám hanem hektárszámhoz rendelném.
Reply With Quote
  #214  
Old 11-08-2006, 11:40
Med Med is offline
Junior Member
 
Join Date: Oct 2006
Posts: 53
Activity: 0%
Longevity: 96%
Default

Jogos, én is azon gondolkodtam, hogy a szint nem elég informatív, főleg, mert max 4 kategóriát tartalmaz... és így nem lenne visszás, hogy valaki a 3. szinten 500 hekivel sokkal erősebb,mint valaki az 5. szinten 550 hekivel...

valóban, hekiszám alapján kellene határokat húzni, akár többet is
Reply With Quote
  #215  
Old 11-08-2006, 12:00
Mephisto Mephisto is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 117
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by Senki View Post
nekem ezzel a bónusszal még mindig egy bajom van... a baj az hogy nem szintenként lesz egyre túróbb a hulla, hanem hektárszámmal... tehát mindig a top aljáról fog lépni ha egyáltalán eljut odáig... nem az a baj a hullával, hogy 5. szinten 2 nap alatt elérheti az 500 hekit. a baj vele az, hogy utána 2 nap alatt tönkreteszik teljesen 500 hekin és visszaesik onnét...
szóval ezeket a bónuszokat hektárokhoz kellene kötni és úgy 3-400 hekinél kellene kezdődnie, és felmenni egész 1200 hekiig, mire eléri a max bónusszát...

EDIT: tehát az ötlet maga tettszik, de a nem szintenként adnám hanem hektárszámhoz rendelném.
Ez az ötlet jogos. A kérdés az, hogy ezt hogy magyarázzuk el a kezdő játékosnak. "Országod eléggé nagyra nőtt ahoz, hogy mostantól X-al erősebb lesz." Vagy csak egyszerűen a faji leírás súgójába betesszük azt, hogy Y hektáron X védelmi bonuszok?
Amúgy ez az erősítés tényleg nagyon jó! Támogatom.
Reply With Quote
  #216  
Old 11-08-2006, 12:08
Senki's Avatar
Senki Senki is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Location: Café of Broken Dreams
Posts: 1,690
Activity: 0%
Longevity: 99%
Arrow

Quote:
Originally Posted by Mephisto View Post
Ez az ötlet jogos. A kérdés az, hogy ezt hogy magyarázzuk el a kezdő játékosnak. "Országod eléggé nagyra nőtt ahoz, hogy mostantól X-al erősebb lesz." Vagy csak egyszerűen a faji leírás súgójába betesszük azt, hogy Y hektáron X védelmi bonuszok?
Amúgy ez az erősítés tényleg nagyon jó! Támogatom.
egyértelműen a faji leírásba tennénk be.

egyszerűen a hulla hátrányai a hekiszám növekedésével hangsúlyozódnak ki... a szintek között én csak a piacban láttam nagy különbséget, aki 4. szinten mellettem van 800 hekin, az ugyanolyan erős mint aki 3. szinten 800 hekis, ahogy én tapasztaltam... szóval a szintenkénti bónusznak önmagában csak a hulla megerősítése miatt van értelme, amúgy nem logikus, sőt... egyértelmű hogy a hektárral kell összekapcsolni.. legalábbis szerintem... amúgy elég maximum 6 lépcső ebben, ha több az zavar és nem lehet megjegyezni...
Reply With Quote
  #217  
Old 11-08-2006, 12:55
Med Med is offline
Junior Member
 
Join Date: Oct 2006
Posts: 53
Activity: 0%
Longevity: 96%
Default

mondjuk lehetne 400, 600, 800, 1000, 1500, 2000 - hekitől regisztrálni az 5, 10, 15, 20, 25, 30%-ot...
(hogy pontosan mit is, azt fentebb már leírták)
Reply With Quote
  #218  
Old 11-08-2006, 12:59
Med Med is offline
Junior Member
 
Join Date: Oct 2006
Posts: 53
Activity: 0%
Longevity: 96%
Default

Az ideológia sem gond: ahogy az élőholtak birodalma fokozatosan tért hódít, úgy segítik őket a nekromancia egyre mélyebb és mélyebb összefüggései - a halál halált hoz alapon...

(a 30%-tól pedig nem kell félni - ez csak számbeli növekedés, a teljesítmény amúgy sem növekszik, így viszont legalább létjogos lenne a többi faj közt, akik tekiből ugyanezt minimum megkapják lehetőségként...)

most a varis orimon se jön át egy élőholt se, az pedig elég gáz...
Reply With Quote
  #219  
Old 11-08-2006, 15:29
Smooth Scroller Smooth Scroller is offline
Member
 
Join Date: Mar 2006
Posts: 772
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default ize...

en a hekire merest nem nagyon tartom jonak. tessek szintet lepni a bonuszokert! ez serkenti a tovabbhaladast sztem. minel tovabb jut a zombi a szintek kozott, annal erosebb. ez fair.
Reply With Quote
  #220  
Old 11-08-2006, 17:47
solven solven is offline
Member
 
Join Date: Apr 2006
Posts: 255
Activity: 0%
Longevity: 98%
Default

Quote:
Originally Posted by Smooth Scroller View Post
en a hekire merest nem nagyon tartom jonak. tessek szintet lepni a bonuszokert! ez serkenti a tovabbhaladast sztem. minel tovabb jut a zombi a szintek kozott, annal erosebb. ez fair.
De viszont az már kicsit hűlyén venné ki magát, hogy egy hadis simán bemegy egy hullához teszem azt 800 hekin, de a köv szinten meg már nem (szintén 800 hekin), a külömbség meg csak annyi hogy az egyik a 4-es, a másik a 3-as szint...

Szerintem hekire lebontani az előnyöet jobb lenne...
__________________
A Fair play olyan luxus, amit háborúban nem engedhet meg magának az ember.
Reply With Quote
Sponsored Links
Reply


Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump


All times are GMT +1. The time now is 13:10.


Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Design partly based on Hódító's design by Grafinet Team Kft.

Contents and games copyright (c) 1999-2020 - Queosia, Hódító

Partnerek: Játékok, civ.hu