Hódító / Queosia forum
Hódító / Queosia forum
http://queosia.com
http://hodito.hu

Go Back   Hódító / Queosia forum > Hódító / Queosia forum > Hódító > Fejlesztés > Megbeszélések
Register Stats Members List Today's Posts

Megbeszélések Itt lehet felvetni a javaslatokat, gondolatokat

Reply
 
Thread Tools Search this Thread Display Modes
  #131  
Old 08-21-2010, 04:23
Princ's Avatar
Princ Princ is offline
Member
 
Join Date: Feb 2006
Location: Budapest
Posts: 1,087
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by Xeper View Post
Ennyire nem kellene borúsan látni a helyzetet. Én még pl nem láttam rossz szándékkal belépő friss klántagot vezérré válni átszavazással, majd teljes klánseregnyi védő íjat kiküldeni. Ha ilyen nem volt, talán egyéb funkcióban sem fog garázdálkodni a vezér
De olyan pl már volt, hogy haditekit kláncsata előtt kirakták az egyik oriból ismeretlenek. Meg olyan is volt hogy a "belépés más IP helyről" esemény 2 másodpercenként jött egy szövicsata kellős közepén pár percig, meg még rengeteg olyan is volt hogy 'segítség feltörték az orimat'. Még ha ez alatt nem is tényleges feltörést kell érteni.
__________________

Reply With Quote
Sponsored Links
  #132  
Old 08-21-2010, 09:40
Tsobi's Avatar
Tsobi Tsobi is offline
Senior Member
 
Join Date: Jan 2007
Location: Budapest, XV. kerület
Posts: 5,633
Activity: 11%
Longevity: 94%
Default

Quote:
Originally Posted by vityu View Post
Kicsit érdekes a helyzet, mert ha ez így menne, akkor mi határozná meg a nevesített helyettest? Te magad? Bőven előfordulhat, hogy a nevesített helyettes nincs gép előtt, és akkor a segítség, mit olyan, elmarad. Tehát minimum 2 helyettes megadása lenne az optimális. De, ha mindenki mást adhat meg, akkor az egy káosz. Mert x-nek b,k, a helyettese, y-nak meg x,a.... Ki a fene tudja nyomon követni, hogy éppen mikor kit jelölsz ki. ennek az eredménye lehet az, hogy éjszaka a fél klánt ugyanúgy ébreszteni kell, mint eddig, mert éppen senki se tudja, hogy kin van a helyettesi staféta...

Így semmi, de semmi értelme nincs. Ha pedig a klántagok megválaszthatják azt a 2-3főt, aki így segíthet a klántársának, akkor ez majdnem ugyanaz, mint a vezérség átadása, mert pl rajtam most 2db szavazat van. 1 ember kell, az egyik aki leveszi rólam a sajátját, magára rakja, akkor már csak még 1 ember szavazata kell, és már ő a vezér. Ha azt a 2-3 embert "beszavazzuk" alig lesznek különbségek. Alig pár gombnyomás, és megint követhetetlen a helyzet.
Szerintem nem fogtuk fel a javaslat igazi lényegét: nem az a fontos, hogy a vezér ezentúl egyedül is indíthasson/védhessen klánsereget, hanem az, hogy ha esetleg az egyik ork gazdija támadásnál vagy az egyik vérelf védésnél nem tud géphez kerülni, hogy megtegye a szükséges lépéseket a közös cél érdekében, akkor a többieknek ne kelljen miatta szívnia, bekapni egy ütést esetleg vagy kihagyni egy remek lehetőséget a ráállásra.
__________________



A nemzetvédő katona, a nemzettartó paraszt, a nemzetépítő munkás, a nemzetvezető értelmiségi, a nemzetmegtartó nő és a nemzet halhatatlanságának záloga, a magyar ifjúság hitvallása:
Nemzetünk szolgálatában meghalni lehet, de elfáradni soha!


„Extra Hungariam non est vita ; si est vita, non est vita.”


Reply With Quote
The Following 3 Users Say Thank You to Tsobi For This Useful Post:
  #133  
Old 08-21-2010, 11:13
Peter Rose Peter Rose is offline
Junior Member
 
Join Date: Jul 2009
Posts: 97
Activity: 0%
Longevity: 80%
Default

Felfogtuk a javaslat lényegét, megértettük, de nem támogatjuk.

Szerintem ami ennyire megosztja a közvéleményt, azt nem kellene erőltetni.
Reply With Quote
The Following 4 Users Say Thank You to Peter Rose For This Useful Post:
  #134  
Old 08-21-2010, 11:28
Kutyuleee's Avatar
Kutyuleee Kutyuleee is offline
Member
 
Join Date: Jan 2007
Location: Budapest
Posts: 2,965
Activity: 0%
Longevity: 94%
Default

Quote:
Originally Posted by Peter Rose View Post
Felfogtuk a javaslat lényegét, megértettük, de nem támogatjuk.

Szerintem ami ennyire megosztja a közvéleményt, azt nem kellene erőltetni.
Ennyi erővel akkor az egész parlamentet zavarjuk el, mert az is eléggé megosztja a közvéleményt...

Amúgy sztem nem fogtátok fel. Azok az országok, akik keveset tudnak gépnél lenni, eddig elég meglőtt helyzetben voltak A-ban, nem tudtak normális hadis klánokba bekerülni, mert egyszerüen hátráltatták volna a klánt,amiatt, hogy nem tudja megvédeni magát, vagy bevenni az ijjakat, ha ráállnak az egész klánra...
emellett kénytelenek voltak benttartani a sereget, ami kivállóan szétcseszte a morált, és a kaját is zabálta. Sztem valós előnyt csak ők kapnak ettől.
Akik belépkedtek, azoknak ez semmi különbség, sőt hátrány, hogy mások is könnyebben legálisan csinálhatják mostmár,ezzel elvesztik ezt az előnyt,hogy bármelyik országba beléphetnek...
Akik ébresztgettek azoknál csak a kényelem, mert az aktivitás ott is megvolt,eddig is
__________________
Az élet olyan mint 1 simson, ha nem megy be kell rúgni




Last edited by Kutyuleee; 08-21-2010 at 11:33..
Reply With Quote
The Following 2 Users Say Thank You to Kutyuleee For This Useful Post:
  #135  
Old 08-21-2010, 13:43
ErdelyMagyaria ErdelyMagyaria is offline
Member
 
Join Date: Oct 2007
Location: Marosvasarhely
Posts: 203
Activity: 0%
Longevity: 90%
Default

Az 1A-s jatek maradjon meg 1A-s jateknak es ne csinaljunk belole 5. szintu kezdok paradicsomat ott is.
Semmi esetben sem tartom jo otletnek h barki is be tudjon vedni egy inaktiv orit a tamadastol, netan meg tamadjon is vele es a gazdija mar honapok ota gep elott sincs... ne mar...
A klan meg tukrozze szepen ahogy eddig is a tagok tudasat es aktivitasat, ne a klanvezer vagy a megbizott szemely aktivitasat es tudasat.
Reply With Quote
The Following 3 Users Say Thank You to ErdelyMagyaria For This Useful Post:
  #136  
Old 08-21-2010, 14:07
Rob Rob is offline
Member
 
Join Date: May 2009
Posts: 238
Activity: 0%
Longevity: 81%
Default

Quote:
Originally Posted by Kutyuleee View Post
Ennyi erővel akkor az egész parlamentet zavarjuk el, mert az is eléggé megosztja a közvéleményt...

Amúgy sztem nem fogtátok fel. Azok az országok, akik keveset tudnak gépnél lenni, eddig elég meglőtt helyzetben voltak A-ban, nem tudtak normális hadis klánokba bekerülni, mert egyszerüen hátráltatták volna a klánt,amiatt, hogy nem tudja megvédeni magát, vagy bevenni az ijjakat, ha ráállnak az egész klánra...
emellett kénytelenek voltak benttartani a sereget, ami kivállóan szétcseszte a morált, és a kaját is zabálta. Sztem valós előnyt csak ők kapnak ettől.
Akik belépkedtek, azoknak ez semmi különbség, sőt hátrány, hogy mások is könnyebben legálisan csinálhatják mostmár,ezzel elvesztik ezt az előnyt,hogy bármelyik országba beléphetnek...
Akik ébresztgettek azoknál csak a kényelem, mert az aktivitás ott is megvolt,eddig is
én is ellenző vagyok. aki nagy klánba akar tartozni az legyen nagy játékos. miből tevődik össze egy nagy játékos? kb. 20% tudásból meg 80% aktivitásból. aki tud 20-szor távolozni egy nap, a maradék 4 órában pedig ugrasztható azt bármelyik nagy klánban szívesen látják, persze ha tud írni és olvasni, a többit meg majd megtanulja... én nem vágyom a nagy klánokba, pedig néhányba mehetnék és ennek csupán az az oka, hogy hiába van sok tapasztalatom, hiába ismerem viszonylagosan jól a hódot én bizony akkor kelek fel éjjel amikor úgy gondolom, hogy fel akarok kelni, nem akkor amikor más gondolja úgy. tudomásul veszem, hogy jelenlegi állapotomba nem tudnék megfelelni a magas szintű A-s játék követelményeinek.

az meg, hogy mostmár legálissá lenne téve bármi is, természetesen tévút. ha egy fikarsznyival is kevesebb jogosultsága lenne a vezérnek annál amit az ország gazdája meg tud tenni a saját orijával, ugyanúgy menni fog a belépkedés...
Reply With Quote
The Following 5 Users Say Thank You to Rob For This Useful Post:
  #137  
Old 08-22-2010, 17:49
D vagy Á?:P's Avatar
D vagy Á?:P D vagy Á?:P is offline
Junior Member
 
Join Date: Dec 2009
Location: Bp
Posts: 47
Activity: 0%
Longevity: 78%
Arrow

Én se támogatom a dolgot,sok hszben leirták már ami miatt nem,nem ismétlem el,lényeg h. Nem
Reply With Quote
The Following User Says Thank You to D vagy Á?:P For This Useful Post:
  #138  
Old 08-22-2010, 17:54
Ati Ati is offline
Administrator
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 25,198
Activity: 0%
Longevity: 100%
Default

Quote:
Originally Posted by D vagy Á?:P View Post
Én se támogatom a dolgot,sok hszben leirták már ami miatt nem,nem ismétlem el,lényeg h. Nem
... éspedig azért nem támogatod, mert?

(Gyerekek, ez nem egy igen/nem szavazás. Vegyétek a fáradságot, hogy leírjátok a véleményeteket a témáról, ha már hozzászóltok... Köszönöm.)
__________________
Hódító * Queosia
Reply With Quote
The Following 2 Users Say Thank You to Ati For This Useful Post:
  #139  
Old 08-22-2010, 18:01
D vagy Á?:P's Avatar
D vagy Á?:P D vagy Á?:P is offline
Junior Member
 
Join Date: Dec 2009
Location: Bp
Posts: 47
Activity: 0%
Longevity: 78%
Lightbulb

Jolvan akkor leirom

Én se szeretném ha egy kocka egyedül vinne 10 orit legálisan,föl kell kelni ha olyan van,sajnos lenni kell amikor akcio történik ez hozzá tartozik szerintem A-hoz,más most nem jut eszembe hirtelen.
Reply With Quote
The Following 2 Users Say Thank You to D vagy Á?:P For This Useful Post:
  #140  
Old 08-22-2010, 18:27
Pool's Avatar
Pool Pool is offline
Senior Member
 
Join Date: Jan 2006
Location: Sényő
Posts: 5,255
Activity: 8%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by D vagy Á?:P View Post
Jolvan akkor leirom

Én se szeretném ha egy kocka egyedül vinne 10 orit legálisan,föl kell kelni ha olyan van,sajnos lenni kell amikor akcio történik ez hozzá tartozik szerintem A-hoz,más most nem jut eszembe hirtelen.
Ismerek én olyan klán, ahol két kocka vitte a klánt illegálisan, az mitől jobb?
Lehet, Te is ismered
Reply With Quote
The Following User Says Thank You to Pool For This Useful Post:
Sponsored Links
Reply


Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump

Similar Threads
Thread Thread Starter Forum Replies Last Post
új szerep a bandknak. Rém Elvetett javaslatok 0 02-25-2007 12:48
Szemelyisegek erositese. SATU Elvetett javaslatok 0 12-07-2006 15:16
Élőhalott faj erősítése. Rém Elvetett javaslatok 10 07-30-2006 08:29
Szövik erősítése Tyborrex Elvetett javaslatok 4 04-19-2006 20:14


All times are GMT +1. The time now is 16:43.


Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Design partly based on Hódító's design by Grafinet Team Kft.

Contents and games copyright (c) 1999-2020 - Queosia, Hódító

Partnerek: Játékok, civ.hu