Hódító / Queosia forum
Hódító / Queosia forum
http://queosia.com
http://hodito.hu

Go Back   Hódító / Queosia forum > Hódító / Queosia forum > Hódító > Általános > Segítség
Register Stats Members List Today's Posts

Segítség Ha elakadtál, és nem tudod hogyan indulj, vagy hogyan tovább, írd meg a kérdésed itt, és a tapasztaltabb játékosok segítenek.

 
 
Thread Tools Search this Thread Display Modes
Prev Previous Post   Next Post Next
  #4  
Old 03-30-2010, 12:12
Ati Ati is offline
Administrator
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 25,250
Activity: 32%
Longevity: 100%
Default

Quote:
Originally Posted by Worr View Post
ha egy külön, kicsi és gyors operációs rendszert fogok használni csak a hódítózás céljaira - a normál mellett
Ennyit megér! Maximum nem hagyományos módon teszem fel, hanem virtuális oprendszerként.
Ezt már egy picit eltúlzottnak tartom, ennyire azért nem hiszem, hogy beleszólnak azok a törölgető programok. Néha én is lefuttatok egyet-egyet, azok csak specifikusan bizonyos cookie-kat törölnek. Persze shány program, annyiféle szokás, nem kizárt, hogy van, ami mindent töröl.

Quote:
Originally Posted by Worr View Post
A mobilos elérés kapcsán pedig: igen, ez az a probléma, amitől én is féltem... Elég sokan használják ma már -tudtommal - az Opera mobil rendszereit, így ebből adódhatnak esetleg gondok a jövőben, így inkább maradok a 6120 classic beépített böngészőjénél. Csupán azt az egy dolgot nem tudom, hogy ez miért nem tudja normál webes felületként is megnyitni a Hódítót, csak és kizárólag wapos felületként?
Ilyenkor az állhat a háttérben, hogy a beépített böngésző úgy került megalkotásra a Nokia által, hogy ha egy adott oldalnál érzékeli hogy van wapos változata is, akkor takarékossági okokból azt nyitja meg és nem a netest? És persze a felhasználó ebbe nem is szólhat bele?
Nekem is Nokiám van, a saját böngészőjét használom, és webes felületként nyitja meg. Ráadásul nem is mai darab a telefon, N80-as. Sőt, én rá se tudom venni, hogy wapos felületet nyisson meg. A szolgáltatómnál nincs is már wap-előfizetés, csak teljes net.

Quote:
Originally Posted by Worr View Post
Ui: próbáltam rákeresni, de a történelem menüpontban erre vonatkozó adatot nem találtam, esetleg Ati meg tudnád nézni nekem, hogy mikor született meg a Hódító első wapos változata? Arra emlékszem csak, hogy mintha az első időszakban még külön kellett volna kérni az abban való részvételt. Köszi szépen!
Pontos dátumot nem tudok mondani, 2004-ben már volt, ez az egy biztos pont van.
__________________
Hódító * Queosia
 


Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump

Similar Threads
Thread Thread Starter Forum Replies Last Post
Találós Kérdések :) Hex Egyéb 268 02-26-2009 20:22
Mágikus kérdések gyuri0 Segítség 8 01-04-2009 23:56
Kérdések az 1/A-ról empty Segítség 18 09-15-2008 10:56
Fajvaris apró kérdések Zé bácsi Segítség 2 07-13-2008 14:58
Ork kérdések doscar Segítség 85 05-27-2006 16:51


All times are GMT +1. The time now is 10:53.


Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2025, Jelsoft Enterprises Ltd.
Design partly based on Hódító's design by Grafinet Team Kft.

Contents and games copyright (c) 1999-2020 - Queosia, Hódító

Partnerek: Játékok, civ.hu