Hódító / Queosia forum
Hódító / Queosia forum
http://queosia.com
http://hodito.hu

Go Back   Hódító / Queosia forum > Hódító / Queosia forum > Hódító > Általános > Általános beszélgetés Hódítós témákban
Register Stats Members List Today's Posts

Általános beszélgetés Hódítós témákban Hódítós témák, amik máshova nem férnek

View Poll Results: Szerinted okozhat-e gondot a jellenlegi helyzet a jövöben?
Elffel játszom és szerintem igen 13 26.53%
Elffel játszom és szerintem nem 10 20.41%
Nem elffel játszom és szerintem igen 15 30.61%
Nem elffel játszom és szerintem nem 3 6.12%
Nem játszom A-ban, de szerintem igen 6 12.24%
Nem játszom A-ban, de szerintem nem 2 4.08%
Voters: 49. You may not vote on this poll

 
 
Thread Tools Search this Thread Display Modes
Prev Previous Post   Next Post Next
  #11  
Old 11-28-2009, 20:39
Von's Avatar
Von Von is offline
Member
 
Join Date: Sep 2008
Posts: 1,223
Activity: 0%
Longevity: 86%
Default

Quote:
Originally Posted by Padlócsempe View Post
De miért kéne valakinek lefordulnia?
Sokak számára a játék célja, hogy minél nagyobb országuk legyen.
Ezért a lefordulást bármilyen módon ösztönözni, vagy kényszeríteni nem jó ötlet.
Őőő, ezeket pont kivettem belőle
De egyébként ezügyben nem akarok vitatkozni veled, mert pont, hogy ugyanarra a következtetésre jutunk

Quote:
Originally Posted by Padlócsempe View Post
A probléma, hogy defenzív taktikával játszó, kicsi aktivitással is érvényesülni tudó országok nem arra használják a B-ből való fordulást, hogy az 1/A mellett az alsóbb szinteken is játszanak, hanem arra, hogy 1/A HELYETT az alsóbb szinteken játszanak.
Ennek a lehetősége azzal van indokolva, hogy azok is érhessék el a céljaikat a játékban, akik nem tudnak annyira sok időt a játékra fordítani.
Ez is teljesen rendjén lenne így, ha a kevesebb ráfordított idő miatt lassabban kerülnének elérésre ezek a célok, vagy nagyon ügyesen kellene felépíteni az országot és taktikát választani ahhoz, hogy ugyanannyi idő alatt el lehessen érni ugyanazokat az eredményeket.
Megmondom őszintén, minél több vélemény alapján járjuk körbe a témát, bennem az a meggyőződés alakul ki, hogy minden jó így ahogy van. Lehetne finomítani talán, de csak úgy, ha valaki szívna vele, ezért nem igazán érdemes.
Az elfeknek is egyébként megvan a maguk baja, ha már a nehezebb elérést emlegeted. A fedezős orik borzasztóan sok pénzért fedeznek, mert nem kedvezményesben nyomják, aztán egy beütésre milliárdokat érő földet buknak. Márpedig akárkit be lehet ütni, max nem könnyű. Aki meg nem figyel, nem is kísér, nem jön szembe, tehát a nem figyelés hátránya mindig megmarad, a kevesebb ráfordított idő még most is, akárki esetében ugyanúgy hátrány lesz.
És igazán a top30% emelkedése sem gond, mert aki nagyon akarja, megoldja, hogy eljusson oda. Egyre nehezebb lesz, de lehetetlenné sosem válik.
És végülis, ez a cél, hogy akárki ne kapjon kis kék számot.
Darwinizmus rulez. Idővel egyre nehezebb elérni a célokat, de ez valahol természetes.
__________________
Vonetikusan fon
---------------
[SZK] Jetilábnyom (#553158) [1/A]
Raining Blood (2) (#562319) [3/G] [SZ]
Reign In Blood (2) (#592837) [5/W] [SZ]

www.unimarket.hu
Reply With Quote
Sponsored Links
 


Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump


All times are GMT +1. The time now is 00:36.


Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2025, Jelsoft Enterprises Ltd.
Design partly based on Hódító's design by Grafinet Team Kft.

Contents and games copyright (c) 1999-2020 - Queosia, Hódító

Partnerek: Játékok, civ.hu