Hódító / Queosia forum
Hódító / Queosia forum
http://queosia.com
http://hodito.hu

Go Back   Hódító / Queosia forum > Hódító / Queosia forum > Hódító > Általános > Általános beszélgetés Hódítós témákban
Register Stats Members List Today's Posts

Általános beszélgetés Hódítós témákban Hódítós témák, amik máshova nem férnek

View Poll Results: Te meddig bírod nézni?
kevesebb, mint 1 kv (SI-egység) 4 19.05%
egy és 2 kv között 3 14.29%
max egy nap (24 kv) 4 19.05%
napokig csak ülök, és nézem 9 42.86%
vak vagyok 1 4.76%
Voters: 21. You may not vote on this poll

Reply
 
Thread Tools Search this Thread Display Modes
  #21  
Old 05-29-2006, 13:26
monro's Avatar
monro monro is offline
Member
 
Join Date: May 2006
Posts: 2,050
Activity: 0%
Longevity: 98%
Default

Quote:
Originally Posted by vonos82
Kíváncsi lennék, ki meddig bírja nézni, hogy szétverik az oriját!

Jelenleg űlök a gép előtt, egy szövim sem elérhető sem MSN-en, sem mobilon, és nézem, hogy mi folyik szegény kis peonjaimmal...

Bámulom az esőt, nyitok egy sört, és a kellemes, együtt töltött percekre gondolok, amit itt, e nyamvadt monitor előtt töltöttem el a kis orimmal...

Szip!
Legyél MF akkor nem kell mások nemtörődömsége miatt megőszülnöd
A szöviknek ugyis csak akkor van értelmük ha a játékosok egy hozzávetőlegesen időben (ez gyakorlatilag egész napot jelent) tudnak "alkotni". MF-nak bár a jó szövikkel szemben hátrányban van mégis nagyobbak az életképességi mutatói Persze ha te sem vagy eleget gépnél akkor szinte mindegy MF vagy e vagy sem
Reply With Quote
Sponsored Links
  #22  
Old 05-29-2006, 13:29
vonos82
Guest
 
Posts: n/a
Activity: 0%
Longevity: 0%
Default

Nna, halad ez, már HÁROM!!! körre fel tudom rakni a varikat, és egy körre a tisztánlátást is... YES!

A másik szövi varisánál, egy óriásnál folyamatosan bebuktattam a tolijaimat (teki nélkül nem volt egy ördöngösség, erre elkezdte levinni a készülimet körönként, kétkörönként).

Sokáig nem lesz EKKORA tévedése, az biztos! Alig maradt varija...

Átjáróházat csináltam az orijából, most várok, hogy a többiek megvívják a maguk csatáját.
Reply With Quote
  #23  
Old 05-29-2006, 13:31
vonos82
Guest
 
Posts: n/a
Activity: 0%
Longevity: 0%
Default

1ébként most jöttem rá, hogy lehetett volna sokkal rosszabb is...

(ha mondjuk egy kicsivel is okosabbak, már elvertek volna bennünket, de így, vari nélkül nehéz lesz.)
Reply With Quote
  #24  
Old 05-29-2006, 22:44
Senki's Avatar
Senki Senki is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Location: Café of Broken Dreams
Posts: 1,690
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by -Fegya-
Hát én időnként nagyon lassan jövök rá a jó megoldásra. Amikor utoljára voltam az 1A-ban. akkor a végefelé egyszemélyes klánban voltam egy betonelffel. Annyi tornyos íjászom volt, hogy kivédtem az ork tudós, tábornok támadását is. Varázslóból több volt, mint a környékem átlagának, tolvajból pedig 1A-hoz viszonyítva kifejezetten sok volt. Támadó egységem egyáltalán nem volt. Vártam, hogy meglegyen a top 336 kör a forduláshoz. Még 36 kör hiányzott, amikor rengetni kezdtek. Már a második rengetéssorozatnál megállapítottam, hogy ki renget. Egy olyan klán tagja rengetett, akinek volt 6-7 klántársa a közelemben. Akciózni ellenük egyedül elég reménytelennek tűnt.
Irogattam neki, vadul építkeztem, de semmi válasz. Csak sorban jönnek a rengetések.
Lecsúsztam a top30% határára, időnként ki is estem a topból. Nem értettem, mert semmilyen más akció nem volt ellenem.
Több, mint 2 hétig kínlódtam az építésekkel, amikor végre egy üzimre válaszolt és leírta, hogy maradjak mögötte és klántársa mögött, mert fordulni akar és nem akar kiesni a topból.
Azért rengetett, hogy mögötte maradjak. Ekkor jöttem rá a jó megoldásra. Ha már a varijaim nem tudnak megvédeni, akkor minek tartom őket. Leszereltem varijaim nagy részét és felfedeztem belőlük. Így aztán sikerült egy kicsit eltávolodnom és másnap fordulnom.
Fegya: nem is tudom hogy rajtad, vagy azon a klánon fogjam a fejemet jobban

Amúgy meg a legdühítőbb amikor bever valaki földért az A top30%-a felső harmadában, és mikor megkérdezem hogy miért tette ezt, és megtudom hogy fordulni akar, akkor kerülget a gutaütés... minek kell kivinni a földet ha nem kell neki, ez már fáj. ... eleve milyen mentalitás az hogy szétveri a csoport összes termelőjét hogy magasra jusson, ha eleve fordulni akar és nem az élre törni...
Reply With Quote
  #25  
Old 05-30-2006, 08:44
-Fegya-'s Avatar
-Fegya- -Fegya- is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 1,590
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by Senki
Fegya: nem is tudom hogy rajtad, vagy azon a klánon fogjam a fejemet jobban
Annyi vigaszom maradt, hogy 2 nappal hamarabb fordultam, mint azok, akiket meg kellett volna várnom.

Itt a fórumon rengetegszer olvastam, hogy 1A-ban tök nyugodtan lehet fordulni egy betonelffel, csak egy kissé unalmas. Hát nekem nem volt unalmas.
Reply With Quote
  #26  
Old 05-30-2006, 10:14
Senki's Avatar
Senki Senki is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Location: Café of Broken Dreams
Posts: 1,690
Activity: 0%
Longevity: 99%
Talking

Quote:
Originally Posted by -Fegya-
Itt a fórumon rengetegszer olvastam, hogy 1A-ban tök nyugodtan lehet fordulni egy betonelffel, csak egy kissé unalmas. Hát nekem nem volt unalmas.
Nem tudom, nekem még törpével se unalmas... lopnak, az egy dolog, de kergetnek seregel, kapom 12-17 körökről az ártókat mert miért ne... finom ám
Reply With Quote
  #27  
Old 05-30-2006, 12:43
Alba Alba is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Location: Pápa
Posts: 749
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

A piszkok!!
Koléga ott van olyna hogy jegyzetek:Oda szeepn beirod a pirosbetus orszagkodokat és majd leglatogatjuk oket
Reply With Quote
  #28  
Old 05-30-2006, 14:03
Láma's Avatar
Láma Láma is offline
Member
 
Join Date: Feb 2006
Location: Budapest
Posts: 777
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by Senki
Fegya: nem is tudom hogy rajtad, vagy azon a klánon fogjam a fejemet jobban

Amúgy meg a legdühítőbb amikor bever valaki földért az A top30%-a felső harmadában, és mikor megkérdezem hogy miért tette ezt, és megtudom hogy fordulni akar, akkor kerülget a gutaütés... minek kell kivinni a földet ha nem kell neki, ez már fáj. ... eleve milyen mentalitás az hogy szétveri a csoport összes termelőjét hogy magasra jusson, ha eleve fordulni akar és nem az élre törni...
olcsóbb rengetni a másikat, mint felfedezni:P
Reply With Quote
Sponsored Links
Reply


Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump

Similar Threads
Thread Thread Starter Forum Replies Last Post
MF-ként meddig lehet eljutni? Isty Segítség 27 02-08-2006 13:26


All times are GMT +1. The time now is 12:41.


Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Design partly based on Hódító's design by Grafinet Team Kft.

Contents and games copyright (c) 1999-2020 - Queosia, Hódító

Partnerek: Játékok, civ.hu