Hódító / Queosia forum
Hódító / Queosia forum
http://queosia.com
http://hodito.hu

Go Back   Hódító / Queosia forum > Hódító / Queosia forum > Hódító > Általános > Segítség
Register Stats Members List Today's Posts

Segítség Ha elakadtál, és nem tudod hogyan indulj, vagy hogyan tovább, írd meg a kérdésed itt, és a tapasztaltabb játékosok segítenek.

Closed Thread
 
Thread Tools Search this Thread Display Modes
  #11  
Old 09-29-2008, 09:47
Darun Darun is offline
Junior Member
 
Join Date: Sep 2008
Location: Pannonhalma
Posts: 36
Activity: 0%
Longevity: 85%
Default

Tegnap megtörtént a tranzakció! Bár szokás szerint elkapkodtam! :$ A fő ori leválasztásra került, most már normálos ori a fő orim. Mivel a szóban forgó orikat szabiztam is, így nem tudom leellenőrizni az eladás további részleteit, de azt hiszem egyértelműen kiderült, anarcohos orival kezdődő láncból ki lehet árusítani a főorit. Am. minden segítséget szívessen fogadok!
Sponsored Links
  #12  
Old 10-05-2008, 13:38
Darun Darun is offline
Junior Member
 
Join Date: Sep 2008
Location: Pannonhalma
Posts: 36
Activity: 0%
Longevity: 85%
Default

Nem is én lennék ha nem felejtettem volna el hogy melyik mail címemen van a vevő ori! :S A gyakrabban használt címeket már megnéztem. Az már biztos hogy meg lehet így oldani, csak a címekre kéne figyelni!
  #13  
Old 10-05-2008, 17:59
Darun Darun is offline
Junior Member
 
Join Date: Sep 2008
Location: Pannonhalma
Posts: 36
Activity: 0%
Longevity: 85%
Default

Végre sikerült megtalálnom a mail címet! :$ A vevő országba kaptam üzit hogy lépjek be az átvett oriba, mail-be azonban nem jött értesítő! Gondoltam rá hátha nem fogad innen levelet, de az eseményekkor küldött mailt, tehát valószínű nem ez a probléma. Így viszont nem tudok belépni az átvett oriba! Az üzibe az volt hogy kérjem le az ország adatait, de hogy kérjem le, ha nem tudok belépni???
  #14  
Old 10-05-2008, 18:03
Ati Ati is offline
Administrator
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 25,198
Activity: 1%
Longevity: 100%
Default

Quote:
Originally Posted by Darun View Post
Végre sikerült megtalálnom a mail címet! :$ A vevő országba kaptam üzit hogy lépjek be az átvett oriba, mail-be azonban nem jött értesítő! Gondoltam rá hátha nem fogad innen levelet, de az eseményekkor küldött mailt, tehát valószínű nem ez a probléma. Így viszont nem tudok belépni az átvett oriba! Az üzibe az volt hogy kérjem le az ország adatait, de hogy kérjem le, ha nem tudok belépni???
Címlap -> Ha elfelejtetted a jelszavad, vagy felhasználói neved, kattints ide! -> E-mail cím beír -> Gombra kattint -> E-mailek között a belépési adatokat elolvas
__________________
Hódító * Queosia
  #15  
Old 10-06-2008, 13:22
Darun Darun is offline
Junior Member
 
Join Date: Sep 2008
Location: Pannonhalma
Posts: 36
Activity: 0%
Longevity: 85%
Default

Ati: köszi! Hiába, nem túl gyakran veszek át orit! :$ Egyébként sikerült az adás vétel, átírtam a jelszót is. Sőt, azóta visszakapcsoltam az eredeti lánchoz! Tehát ha anarchos főorit akartok lekapcsolni akkor egyszerűen el kell adni egy másik oritkonak, aztán akár vissza is csatolhatjátok a lánchoz vagy lehet újat kezdeni.
  #16  
Old 10-06-2008, 13:28
Ati Ati is offline
Administrator
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 25,198
Activity: 1%
Longevity: 100%
Default

Quote:
Originally Posted by Darun View Post
Ati: köszi! Hiába, nem túl gyakran veszek át orit! :$ Egyébként sikerült az adás vétel, átírtam a jelszót is. Sőt, azóta visszakapcsoltam az eredeti lánchoz! Tehát ha anarchos főorit akartok lekapcsolni akkor egyszerűen el kell adni egy másik oritkonak, aztán akár vissza is csatolhatjátok a lánchoz vagy lehet újat kezdeni.
A visszaélések elkerülése érdekében ez ilyenkor jár némi korlátozással, például az így keletkezett főországgal nem párbajozhatsz stb.
__________________
Hódító * Queosia
Sponsored Links
Closed Thread


Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump

Similar Threads
Thread Thread Starter Forum Replies Last Post
Anarchban össze kell kapcsolni az orikat? Redback Segítség 16 12-04-2007 19:05
Összekapcsolás, Szétkapcsolás, Anarch, VIP Non Omnis Moriar Elvetett javaslatok 6 06-25-2006 11:25
dobás! dobás? laziga Elvetett javaslatok 2 03-26-2006 10:25


All times are GMT +1. The time now is 08:54.


Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Design partly based on Hódító's design by Grafinet Team Kft.

Contents and games copyright (c) 1999-2020 - Queosia, Hódító

Partnerek: Játékok, civ.hu