Hódító / Queosia forum
Hódító / Queosia forum
http://queosia.com
http://hodito.hu

Go Back   Hódító / Queosia forum > Hódító / Queosia forum > Általános beszélgetések > PC (hardver, szoftver, játékok stb.)
Register Stats Members List Today's Posts

PC (hardver, szoftver, játékok stb.) Minden, ami számítógép. Kedvenc játékod megbeszélése, segítségkérés hardverügyben stb.

Reply
 
Thread Tools Search this Thread Display Modes
  #41  
Old 09-08-2008, 17:23
Grabi Grabi is offline
Member
 
Join Date: Mar 2006
Location: Bp.
Posts: 1,634
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

mp3hoz olyan fülest szeretnék venni ami hangos és sok megpróbáltatást (dobálás, földre esés, utazás...) kibír. sajnos ezek az olcsó 500-1000 ftosok nálam 3-4 havonta szépen fokozatosan meghalnak. kezdjük azzal, hogy halkabbak lesznek, majd csak az egyik füles szól, majd szakadozik, végül RIP.

electroworldben megkérdeztem az eladót, nagy őőőőzés közepette igazából nem tudott sokat segíteni, csakhogy vegyek új mp3-hallgatót.

érdekes, de hároméves 5000ftért vett mp3-mam teljesen jól bírja a strapát. 128 megás, de nekem tökéletesen elég, mert naponta cserélem benne a zenét. hangja is tök jó, sok funkciója is van...

ötlet/vélemény?
__________________
Hüpp-hüpp-hüpp barbatrükk (#316178)
Elkapom a grabancodat! (#355763) ANARCH
Barrigon (#64904)
Y Ddraig Goch (#428537)
Reply With Quote
Sponsored Links
  #42  
Old 09-08-2008, 17:32
Druida Druida is offline
Member
 
Join Date: Jan 2008
Posts: 818
Activity: 0%
Longevity: 89%
Default

Quote:
Originally Posted by Hüpike View Post
mp3hoz olyan fülest szeretnék venni ami hangos és sok megpróbáltatást (dobálás, földre esés, utazás...) kibír. sajnos ezek az olcsó 500-1000 ftosok nálam 3-4 havonta szépen fokozatosan meghalnak. kezdjük azzal, hogy halkabbak lesznek, majd csak az egyik füles szól, majd szakadozik, végül RIP.

electroworldben megkérdeztem az eladót, nagy őőőőzés közepette igazából nem tudott sokat segíteni, csakhogy vegyek új mp3-hallgatót.

érdekes, de hároméves 5000ftért vett mp3-mam teljesen jól bírja a strapát. 128 megás, de nekem tökéletesen elég, mert naponta cserélem benne a zenét. hangja is tök jó, sok funkciója is van...

ötlet/vélemény?
hát ekkora elvárások mellett, szerintem kb 2x annyi lesz mint az mp3-ad
amugy vegyél sony fülest ami ilyen füllbe illeszkedő eléghangosan lehet hallani, külső forrásokat meg semmit, az benne a legjobb.
Reply With Quote
  #43  
Old 09-08-2008, 20:06
Deni's Avatar
Deni Deni is offline
Member
 
Join Date: Jul 2006
Location: Bp
Posts: 1,097
Activity: 0%
Longevity: 97%
Default

én sennheisert javaslom a fülhallgatók közül, nekem is az volt anno, amikor még volt mp3 lejátszóm, van a füleshez helyes kis tok, amibe törés mentesen fel tudod tekerni, nagyon jó minőségű.. bár tény, hogy nem olcsó, de szerintem hosszútávon simán megéri
__________________
My eyelids sink into the blackened canvas where the dreams are painted






The Silent Enigma (#186138)
DugóTündér (#580934)
Goth*Angel (#156003)
MalloryKnox (#62)

Reply With Quote
  #44  
Old 09-08-2008, 22:41
[HTPA]GeeForce's Avatar
[HTPA]GeeForce [HTPA]GeeForce is offline
Senior Member
 
Join Date: Oct 2007
Location: Csonka-Magyarország
Posts: 4,643
Activity: 0%
Longevity: 90%
Default

Bár Denit imádjuk, de most leszavazom. (Bocsi)
Én is a Sony fülesét javaslom Neked, én anno 5990 Ft-ért vettem. (Meg ne kérdezd hol, asszem Media Markt, de ez nem biztos! Jópár éve volt.)
FEhér, kék, és fekete színben volt akkor kapható, strapaálló (nálam is sokszor leesik, és megtörik a kábel a fülesekben, de ez nem!!), jó hangminőség, a hangszóró elhelyezkedéséből és technológiájából adódóan baromi hangos, de kifelé nem lehet hallani szinte semmit (jó, ha maxon van, akkor picit kihallatszik, de kevésbbé, mint a többi), abszolút true bass-t ad ki magából, ezt úgy éri el, hogy nem a hallójáratba befelé nyomja a hangot, hanem ha bedugod a füledbe, akkor inkább a porcra nyomja a hangot...
Nagyon meg voltam(vagyok!) elégedve vele, jó vásár volt.

Néha az olcsó a drága... Veszek egyet 1200-ért, fél év alatt tönkemegy. amit 6k-ért vettem, lassan 4 éves... Szóval ha így nézzük, a drágább volt az olcsóbb.

Én ezt javaslom.
__________________
ஜ۩۞۩ஜ 
~~~ SHUT UP AND ENJOY THE HARDCORE ~~~
ஜ۩۞۩ஜ 
Reply With Quote
  #45  
Old 09-08-2008, 22:46
[HTPA]GeeForce's Avatar
[HTPA]GeeForce [HTPA]GeeForce is offline
Senior Member
 
Join Date: Oct 2007
Location: Csonka-Magyarország
Posts: 4,643
Activity: 0%
Longevity: 90%
Default

Sony MDR J10 a típusa, hogyha ez esetleg segít Neked, vagy a boltban az eladónak...


Na de talátam róla képet.
Pontosan ugyanilyen, kék színűm van.

http://www.madmanaudio.com/images/so...0J10-frame.JPG
__________________
ஜ۩۞۩ஜ 
~~~ SHUT UP AND ENJOY THE HARDCORE ~~~
ஜ۩۞۩ஜ 

Last edited by [HTPA]GeeForce; 09-08-2008 at 22:50..
Reply With Quote
Sponsored Links
Reply


Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump


All times are GMT +1. The time now is 07:05.


Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Design partly based on Hódító's design by Grafinet Team Kft.

Contents and games copyright (c) 1999-2020 - Queosia, Hódító

Partnerek: Játékok, civ.hu