Hódító / Queosia forum
Hódító / Queosia forum
http://queosia.com
http://hodito.hu

Go Back   Hódító / Queosia forum > Hódító / Queosia forum > Hódító > Általános > Stratégia & Tippek
Register Stats Members List Today's Posts

Stratégia & Tippek Stratégiák megbeszélései, tippek, trükkök az egyes fajokhoz, személyiségekhez

Reply
 
Thread Tools Search this Thread Display Modes
  #101  
Old 07-31-2008, 12:02
Killer's Avatar
Killer Killer is offline
Member
 
Join Date: Sep 2006
Location: Kurityán
Posts: 1,033
Activity: 0%
Longevity: 96%
Cool

szerintem meg játékstílus függő.lassú békés fedezgetős haladáshoz mindenképpen jobb a gnóm mint az óriás(bár abba az elf a király),ha nagyon gyorsan fel akarasz rohanni akkor mindegy,normál hadisnak pedig az óriás a legjobb talán.legalábbis L-be még.
Reply With Quote
Sponsored Links
  #102  
Old 07-31-2008, 12:09
bandes bandes is offline
Junior Member
 
Join Date: Jan 2008
Posts: 30
Activity: 0%
Longevity: 89%
Default

Köszönöm mindnekinek a válaszokat. Szerintem valahol el kell kezdeni a tapasztalat gyűjtést, úgyhogy megpróbáljuk ezt a gnómot Legfeljebb bukok egy orit. Ez lesz akkor a tanuló pénz, hogy a gnómhoz még kevés vagyok
De éplistet valaki nem tudna írni...? Csak a kocsma-templom-barakk arány érdekelne igazán. Ugye óriásnál kicsit egyszerűbb a dolog, pont ezért szeretnék kipróbálni vmi másik fajt. Kicsit már unom.
Reply With Quote
  #103  
Old 07-31-2008, 12:57
Andrew's Avatar
Andrew Andrew is offline
Member
 
Join Date: Dec 2006
Location: Tatabánya/Szeged
Posts: 2,796
Activity: 0%
Longevity: 95%
Default

Quote:
Originally Posted by Druida View Post
szerintem Andrew B rosszul gondolja. ha mindenképp mf-el akarsz lenni, akkor legyél gnómmal, és vagy állj be full védekezőre, és fedezgess (uncsi játék) vagy pedig legyél hadis, annyi varival hogy az ilyen törpöket, meg orkokat gömbözni tudd, és akkor nem is fognak sokat gyilkolni, meg tarthatsz is annyi tolit, hogy a törpök ellen még védjen. mf játékra szerintem mindenképp a gnóm a legjobb...
Na nézzük: ő hadivarit kért, arra a gnóm NEM jó. Ha csak nem vagy milliárdos, nem lesz miből pótolnod az elhullott varikat. Mf-ként pedig főleg öngyilkosság a gnóm, mert szövik (nem is a jobbak) számár sebezhető. Továbbra is kivétel, hogy ha sok a pénzed. (Tudom, nem egy gnómot tiportunk le annó)
A végére pedig világosan leírtam, hogy ha gnómot szeretne, legyen vele hadis, mert annak nagyon pöpec tud lenni Vari sem kell annyi, mint egy hadivarinak, lehet bele több kocsma, aztán ahova nem megy a gömb, oda lehet próbálkozni éplistre meg szövilistre tolival.
Reply With Quote
  #104  
Old 07-31-2008, 13:10
Steve Steve is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Location: Budapest
Posts: 2,048
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Ezért le leszek ugatva de egyszerűsítsük le:
napi 1-2 belépés, tamagocsi: elf
nemszereted ha bántanak, tolizni nem szeretsz mert te egyenes vagy / /: hadivari lennél Óriás
Ha annyira nem érdekel a gömbölgetés és szeretsz picit aljaskodni de nem túlságosan: haditoli gnóm
Ha nagyon aljas vagy, talán egy: MF félelf vagy ember (ezmár bátor)
Ha tele vagy spiritusszal és még Néró névre keresztelt ebihalad szerint sem vagy normális, m és van megfelelő háttered (in cash, teki, etc): bummbumm ork


Aki mást mond az helikopter! Vagy nem?
__________________
Steve`sfield (#324643)
Reply With Quote
The Following 6 Users Say Thank You to Steve For This Useful Post:
  #105  
Old 07-31-2008, 13:13
Redback's Avatar
Redback Redback is offline
Member
 
Join Date: Jun 2007
Location: Nyíregyháza
Posts: 2,975
Activity: 0%
Longevity: 92%
Default

Quote:
Originally Posted by Steve View Post
Ezért le leszek ugatva de egyszerűsítsük le:
napi 1-2 belépés, tamagocsi: elf
nemszereted ha bántanak, tolizni nem szeretsz mert te egyenes vagy / /: hadivari lennél Óriás
Ha annyira nem érdekel a gömbölgetés és szeretsz picit aljaskodni de nem túlságosan: haditoli gnóm
Ha nagyon aljas vagy, talán egy: MF félelf vagy ember (ezmár bátor)
Ha tele vagy spiritusszal és még Néró névre keresztelt ebihalad szerint sem vagy normális, m és van megfelelő háttered (in cash, teki, etc): bummbumm ork


Aki mást mond az helikopter! Vagy nem?
Ez teljesen igaz amit mondasz Steve, mondjuk azt tudjuk hogy nem tapasztalt játékos, és nincs eleget gépnél, szal az orkot felesleges volt írni, de a többi igaz.
[off]
bummbumm ork
[/off]
__________________
Redológia (#455305) [1/A] [SZK]

Non omnis moriar (#701164) [3/G]
Reply With Quote
  #106  
Old 07-31-2008, 13:24
Druida Druida is offline
Member
 
Join Date: Jan 2008
Posts: 818
Activity: 0%
Longevity: 89%
Default

Quote:
Originally Posted by AndrewB View Post
Na nézzük: ő hadivarit kért, arra a gnóm NEM jó. Ha csak nem vagy milliárdos, nem lesz miből pótolnod az elhullott varikat. Mf-ként pedig főleg öngyilkosság a gnóm, mert szövik (nem is a jobbak) számár sebezhető. Továbbra is kivétel, hogy ha sok a pénzed. (Tudom, nem egy gnómot tiportunk le annó)
A végére pedig világosan leírtam, hogy ha gnómot szeretne, legyen vele hadis, mert annak nagyon pöpec tud lenni Vari sem kell annyi, mint egy hadivarinak, lehet bele több kocsma, aztán ahova nem megy a gömb, oda lehet próbálkozni éplistre meg szövilistre tolival.
tudom, hogy a gnóm nem a legjobb hadivarinak, de amugy nem is ezt mondtam. ha hadivari akkor óriás, de akkor szövis legyen. ha meg mf akkor legyen gnóm hadi, vagy fedezgetős gnóm. elf azért ne mert nincs VIP-je.
Reply With Quote
  #107  
Old 07-31-2008, 13:35
Tsobi's Avatar
Tsobi Tsobi is offline
Senior Member
 
Join Date: Jan 2007
Location: Budapest, XV. kerület
Posts: 5,633
Activity: 11%
Longevity: 94%
Default

Az elf miért lenne VIP függő?
__________________



A nemzetvédő katona, a nemzettartó paraszt, a nemzetépítő munkás, a nemzetvezető értelmiségi, a nemzetmegtartó nő és a nemzet halhatatlanságának záloga, a magyar ifjúság hitvallása:
Nemzetünk szolgálatában meghalni lehet, de elfáradni soha!


„Extra Hungariam non est vita ; si est vita, non est vita.”


Reply With Quote
  #108  
Old 07-31-2008, 13:35
Druida Druida is offline
Member
 
Join Date: Jan 2008
Posts: 818
Activity: 0%
Longevity: 89%
Default

nade akkor lássunk tényeket. itt egy éplista, szerintem egész jó, gömbözni is lehet vele...

600hekire

100ház, 100%foglalkozottság
210barakk 3600íj 6000elit 3000ló
80tanya 11körre elegendő kaja
10raktár
60őrtorony
60kocsma 3600toli
75templom 11250vari
5bank

szerintem teljesen életképes, ha meg hadivari óriás kell akkor menjen a hadivari topikba.
Reply With Quote
  #109  
Old 07-31-2008, 13:46
Druida Druida is offline
Member
 
Join Date: Jan 2008
Posts: 818
Activity: 0%
Longevity: 89%
Default

Quote:
Originally Posted by Matador View Post
Az elf miért lenne VIP függő?
szerintem azért VIP függő, mert az elfinek az a lényege, hogy ne derüljön ki az összeállítottsága. és egy gömbböl kiderül ha nincs rajta a fajivari. ám ha egy gnómon nincs fajivari ahhoz előtte tk-t kell nyitni, stb... de ezt így nemtom elmagyarázni, szerintem az elf VIP függő és kész.
Reply With Quote
  #110  
Old 07-31-2008, 13:46
Steve Steve is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Location: Budapest
Posts: 2,048
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

KEzdőnek 11körös 100%os foglalkoztatottságú orit ajánlanál? Légyszíves, habár nem rakták ki az amatőrök kíméljenek táblát, azért a jövőben inkább tanulj mint észt ossz Sorry, de ez nálam kicsapta a biztit

Szerk: azin gondolkodtál hogy miből tratja fenn magát? KAtiképzésből veszi a búzát? Ahhoz milyen alapkati/búzár arány kell? És hogyan tud ebből fedezéshez spórolni?
__________________
Steve`sfield (#324643)
Reply With Quote
Sponsored Links
Reply


Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump


All times are GMT +1. The time now is 13:56.


Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Design partly based on Hódító's design by Grafinet Team Kft.

Contents and games copyright (c) 1999-2020 - Queosia, Hódító

Partnerek: Játékok, civ.hu