Hódító / Queosia forum
Hódító / Queosia forum
http://queosia.com
http://hodito.hu

Go Back   Hódító / Queosia forum > Hódító / Queosia forum > Hódító > Általános > Általános beszélgetés Hódítós témákban
Register Stats Members List Today's Posts

Általános beszélgetés Hódítós témákban Hódítós témák, amik máshova nem férnek

Reply
 
Thread Tools Search this Thread Display Modes
  #631  
Old 07-01-2008, 19:47
Ati Ati is offline
Administrator
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 25,198
Activity: 1%
Longevity: 100%
Default

Quote:
Originally Posted by Arden View Post
annyit kérdeznék atitól, h lehetőség lenne-e (mivel igény biztosan igen) egy új (a jövőben nyílt) anarchos fórum létrehozására? és komolyan érdekelne, h kiket látna szívesen (kiket fogadna el) egy anarchos fórumban moderátornak.
Nem kell új, nekem a mostaniak is jók. Személyeket, hogy kik igen, nem tudok mondani, csak személyeket, akik nem. Nem sok ilyen van szerencsére. Természetesen a publikus fórumok esetén a publikusság feltételei időről időre felülbírálásra kerülnek majd.
__________________
Hódító * Queosia
Reply With Quote
Sponsored Links
  #632  
Old 07-01-2008, 19:52
Arden Arden is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 487
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by Ati View Post
Nem kell új, nekem a mostaniak is jók. Személyeket, hogy kik igen, nem tudok mondani, csak személyeket, akik nem. Nem sok ilyen van szerencsére. Természetesen a publikus fórumok esetén a publikusság feltételei időről időre felülbírálásra kerülnek majd.
ez most azt jelenti, h vmelyik mostani anarchos fórum lehet nyílt a jövőben? mert gondolom abban egyetértünk, h kell nyílt anarchos fórum
ha publikus, akkor kit nem látnál moderátorként?
__________________



Reply With Quote
  #633  
Old 07-01-2008, 19:55
[HTPA]GeeForce's Avatar
[HTPA]GeeForce [HTPA]GeeForce is offline
Senior Member
 
Join Date: Oct 2007
Location: Csonka-Magyarország
Posts: 4,643
Activity: 0%
Longevity: 90%
Default

Sjanálom, hogy nincs símulékony, papírforma szerinti hivatalos szövegem, és azt akartam elérni, hogy anarchista fórumon anarchisták legyen a moderátorok, akik sok sok éve sok sok orival járják a csoportokat... Aluliskolázottságom, és bugyuta mentális képességeim miatt nem valószínüleg nem fogtam fel, hogy itt nem ez a lényeg, hanem egy ultraidilli, mindenki mindenkit imád, mindneki " Szia Drágaságom, Kincsem >-)))))))) " stb stb környezet létrehozása...

Tehát nem a tekintély parancsol, hanem a "nyál". Vágom mostmár. Valóban, így nem lesz anarchista nyílt fórum, vagy ha igen, akkor a korábbaikban vázoltak szerinti, pár totttál semleges normálos be lesz hozzánk rakva modinak, aztán majd ha valaki azt meri mondani, hogy "afenne..." kapjuk az arcunkba a 168-at....
__________________
ஜ۩۞۩ஜ 
~~~ SHUT UP AND ENJOY THE HARDCORE ~~~
ஜ۩۞۩ஜ 
Reply With Quote
  #634  
Old 07-01-2008, 19:58
[HTPA]GeeForce's Avatar
[HTPA]GeeForce [HTPA]GeeForce is offline
Senior Member
 
Join Date: Oct 2007
Location: Csonka-Magyarország
Posts: 4,643
Activity: 0%
Longevity: 90%
Default

Az összeesküvés elméletemről annyit, hogy eddig beigazolódni látszik...

A moderátorjog levételével kockára tettem az egész jövőbeni játékomat, mivel egyértelmően megkaptam a fenyegetést, hogy ezért a lépésemért cserébe soha többet nem engednek szintet lépni...

Jelenleg nincs moderátor a központban.

Mivel ezzel a brutális hátránnyal amit felvállaltam sem kaptuk vissza a nyíltságot, azt kell mondjam, beigazolódik az, hogy nem a mai "utolsó fél óra" miatt nem lehetünk mi a nyíltak.
__________________
ஜ۩۞۩ஜ 
~~~ SHUT UP AND ENJOY THE HARDCORE ~~~
ஜ۩۞۩ஜ 
Reply With Quote
  #635  
Old 07-01-2008, 19:59
Arden Arden is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 487
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

gee, ne haragudj, de te miről beszélsz?
most írta ati, legalábbis én azt szűrtem ki a szavaiból, h van esély nyílt anarch fórumra a későbbiekben. illetve normálos modiról nem volt szó. azt mondta ati, h néhány anarchos, aki eddig modi volt, nem alkalmas modinak. de én úgy vettem ki, h mivel ebből kevés van, ezért igenis van olyan anarchos, aki lehetne modi abban a fórumban, nem kellene "bérelnünk" normálos modit.
__________________



Reply With Quote
  #636  
Old 07-01-2008, 20:01
[HTPA]GeeForce's Avatar
[HTPA]GeeForce [HTPA]GeeForce is offline
Senior Member
 
Join Date: Oct 2007
Location: Csonka-Magyarország
Posts: 4,643
Activity: 0%
Longevity: 90%
Default

Innentől kezdve viszont nincs értelme a további játékomnak, mivel ha nem tudok szintet lépni (márpedig valóban nem fogok tudni...) és még fórum sincs kilátásban, meghirdetem az országaimat eladásra...

Most mehetek álnéven normálozni, és körbenyalni pár embert, és megalázóan alamizsnáért kuncsorogni, hogy legalább tag lehessek fórumokon.

Szép kilátások.
__________________
ஜ۩۞۩ஜ 
~~~ SHUT UP AND ENJOY THE HARDCORE ~~~
ஜ۩۞۩ஜ 
Reply With Quote
  #637  
Old 07-01-2008, 20:03
[HTPA]GeeForce's Avatar
[HTPA]GeeForce [HTPA]GeeForce is offline
Senior Member
 
Join Date: Oct 2007
Location: Csonka-Magyarország
Posts: 4,643
Activity: 0%
Longevity: 90%
Default

Quote:
Originally Posted by Arden View Post
gee, ne haragudj, de te miről beszélsz?
most írta ati, legalábbis én azt szűrtem ki a szavaiból, h van esély nyílt anarch fórumra a későbbiekben. illetve normálos modiról nem volt szó. azt mondta ati, h néhány anarchos, aki eddig modi volt, nem alkalmas modinak. de én úgy vettem ki, h mivel ebből kevés van, ezért igenis van olyan anarchos, aki lehetne modi abban a fórumban, nem kellene "bérelnünk" normálos modit.
mivel nincsenek modik a központban, ezért nem állhat fenn az, hogy "nem megfelelőek a feladatra"..

De tök mindegy is, úgyse mi leszünk a nyíltak, ha a padlón vergődve is könyörgök. márpedig annyi büszkeség még szakadt belém, hogy ezt nem fogom megtenni. inkább abbahagyom.
__________________
ஜ۩۞۩ஜ 
~~~ SHUT UP AND ENJOY THE HARDCORE ~~~
ஜ۩۞۩ஜ 
Reply With Quote
  #638  
Old 07-01-2008, 20:04
Ati Ati is offline
Administrator
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 25,198
Activity: 1%
Longevity: 100%
Default

Quote:
Originally Posted by Arden View Post
ez most azt jelenti, h vmelyik mostani anarchos fórum lehet nyílt a jövőben? mert gondolom abban egyetértünk, h kell nyílt anarchos fórum
ha publikus, akkor kit nem látnál moderátorként?
Lehet természetesen.

Nem hiszem, hogy most egy teljes listát össze tudnék állítani, és nem is hiszem, hogy még ha össze is állítanék, jó ötlet lenne egy ilyen listát publikussá tenni. Amikor eldöntendő lesz, hogy az adott fórum publikus lehet-e, akkor végignézem, hogy kik érintettek, és ez alapján lesz egy igen vagy egy nem mondva, esetleg egy lista, hogy kik nélkül igen. Ha valaki például mindenképp ragaszkodik Lilike moderátorságához, akkor az a fórum nem valószínű, hogy publikus lehet.
__________________
Hódító * Queosia
Reply With Quote
  #639  
Old 07-01-2008, 20:04
Arden Arden is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 487
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

gee, ne haragudj, de hagyjad már ezt abba. annyira szánalmas, h nem tudom elmondani. harcolj jupival, és mutasd meg, ki a jobb, ennyi.
off vége, bocsánat.
__________________



Reply With Quote
The Following 3 Users Say Thank You to Arden For This Useful Post:
  #640  
Old 07-01-2008, 20:05
Ati Ati is offline
Administrator
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 25,198
Activity: 1%
Longevity: 100%
Default

Quote:
Originally Posted by [HTPA]GeeForce View Post
Innentől kezdve viszont nincs értelme a további játékomnak, mivel ha nem tudok szintet lépni (márpedig valóban nem fogok tudni...) és még fórum sincs kilátásban, meghirdetem az országaimat eladásra...

Most mehetek álnéven normálozni, és körbenyalni pár embert, és megalázóan alamizsnáért kuncsorogni, hogy legalább tag lehessek fórumokon.

Szép kilátások.
Ja hogy csak ezért volt valaki megtéve modinak? Azt hiszem mindketten beláthatjuk, hogy ez nem elfogadható ok arra, hogy valaki moderátor legyen egy publikus fórumon.
__________________
Hódító * Queosia
Reply With Quote
Sponsored Links
Reply


Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump

Similar Threads
Thread Thread Starter Forum Replies Last Post
Bezárt fórumok -Fegya- Megvalósult javaslatok 11 02-28-2007 21:24


All times are GMT +1. The time now is 21:03.


Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Design partly based on Hódító's design by Grafinet Team Kft.

Contents and games copyright (c) 1999-2020 - Queosia, Hódító

Partnerek: Játékok, civ.hu