Hódító / Queosia forum
Hódító / Queosia forum
http://queosia.com
http://hodito.hu

Go Back   Hódító / Queosia forum > Hódító / Queosia forum > Hódító > Általános > Általános beszélgetés Hódítós témákban
Register Stats Members List Today's Posts

Általános beszélgetés Hódítós témákban Hódítós témák, amik máshova nem férnek

Reply
 
Thread Tools Search this Thread Display Modes
  #51  
Old 04-01-2008, 10:11
Ati Ati is offline
Administrator
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 25,198
Activity: 1%
Longevity: 100%
Default

Quote:
Originally Posted by [HTPA]GeeForce View Post
Életszerűtlen. Ha pedig oda eljut valaki, hogy MSN címet cserél valakivel, akkor azt biztos nem 2 perce ismeri. ("Ismeri.") Annak, hogy "Figyi, gyere MSN-re, ott sokkal könnyebb beszélgetni, mint privát üzenetcserével", ki dől be? Átlátszó. Főleg, ha az elmúlt napokban 'ütésváltás' volt a játékon belül.
Rengetegen bedőlnek az ilyennek.
__________________
Hódító * Queosia
Reply With Quote
Sponsored Links
  #52  
Old 04-01-2008, 10:19
[HTPA]GeeForce's Avatar
[HTPA]GeeForce [HTPA]GeeForce is offline
Senior Member
 
Join Date: Oct 2007
Location: Csonka-Magyarország
Posts: 4,643
Activity: 0%
Longevity: 90%
Default

Quote:
Originally Posted by Ati View Post
Rengetegen bedőlnek az ilyennek.
Ohh.

Bár hozzáteszem, hogy az emberek nem teljesen hülyék, még ha ezt is mutatják magukról.
Pl ha valaki megkér egy ilyenre, és én "bedőlök" neki, el kell gondolkodni azon, hogy miért dőltem be?
Azért mert hülye vagyok? Vagy azért, mert esetleg én is mondanék neki valami olyasmit, amit a lelkem mélyén tudom, hogy nem lenne szabad a játékon belül. Mert akkor máriskesttőn áll a vásár... Csak ugye utána könnyű idejönni a fórumra, és azt mondani, hogy "átvert az a galád faláb, mert felívott MSN-re, és ott bántalmazott goromba szavaival...".
Szóval ezt ki dönti el? Senki se tudja eldönteni, hogy a kettő közül melyik az igazság.
Az MSN log meg semmit nem jelent. Valós beszélgetés nélkül is simán szerkeszt az ember egyet. Csak a formátumot kell megnézni, meg megtudni a másik MSN nevét. De még azt se kell... Csak valami hasonlót, amilyen néven itt van. Hiszen mondhatom azt, hogy "Azóta átrta a nevét MSN-en, velem még azon a néven beszélt....".
Ki tehet igazságot? Senki.
Még felmerült korábban a képernyőmaszk (vagy képernyőfotó), mint "külső bizonyíték". De szerintem az se értékes. Lévén hogy egy középhaladó "képbuherátor" is képes átszerkeszteni egy képernyőfotót.
Szóval akik MSN-en kardoskodnak, szerintem a nagy többségük tisztában van azzal, hogy hülyeséget csinál... Csak mint mondtam, utólag könnyű azt mondani,hogy "csőbe húztak...".


Boccs az elírásokért, megint laptopról vagyok... :S
__________________
ஜ۩۞۩ஜ 
~~~ SHUT UP AND ENJOY THE HARDCORE ~~~
ஜ۩۞۩ஜ 

Last edited by [HTPA]GeeForce; 04-01-2008 at 10:22..
Reply With Quote
  #53  
Old 04-02-2008, 23:12
gramacor gramacor is offline
Junior Member
 
Join Date: Nov 2006
Posts: 9
Activity: 0%
Longevity: 95%
Default

Kíváncsi lennék hogy a fenyegetésekkel meddig lehet elmenni?

Pl.: egy tolis bemegy az egyik szövetségesemhez elvisz kb. 50misit (5.szint 300 heki) és egy kicsit fáj érte a szívünk. ezért errőfölényünk tudtában írunk neki egy üzit hogy ezt nem kellet volna és most biza ludasmatyi tipikus esete forog fenn és 3x fogjuk rajta lebüntetni ha nem 4x akkor az még elmegy?


Vagy mégis.... mi az amit még megengedhet magának az ember? Tehát ha engem ér valamilyen ártás, toliakció, csata mi az ami még jogos bosszúnak számít és mi az ami már "a másik játékának a tönkretétele"? a törlésig ütés anarchban is tilos?
Reply With Quote
  #54  
Old 04-03-2008, 14:46
Ati Ati is offline
Administrator
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 25,198
Activity: 1%
Longevity: 100%
Default

Quote:
Originally Posted by gramacor View Post
Kíváncsi lennék hogy a fenyegetésekkel meddig lehet elmenni?

Pl.: egy tolis bemegy az egyik szövetségesemhez elvisz kb. 50misit (5.szint 300 heki) és egy kicsit fáj érte a szívünk. ezért errőfölényünk tudtában írunk neki egy üzit hogy ezt nem kellet volna és most biza ludasmatyi tipikus esete forog fenn és 3x fogjuk rajta lebüntetni ha nem 4x akkor az még elmegy?


Vagy mégis.... mi az amit még megengedhet magának az ember? Tehát ha engem ér valamilyen ártás, toliakció, csata mi az ami még jogos bosszúnak számít és mi az ami már "a másik játékának a tönkretétele"? a törlésig ütés anarchban is tilos?

http://forum.hodito.hu/showthread.php?t=1343

Anarchban akármeddig lehet folytatni a háborút.
__________________
Hódító * Queosia
Reply With Quote
  #55  
Old 04-04-2008, 00:17
gramacor gramacor is offline
Junior Member
 
Join Date: Nov 2006
Posts: 9
Activity: 0%
Longevity: 95%
Default

köszönöm szépen....
Reply With Quote
Sponsored Links
Reply


Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump


All times are GMT +1. The time now is 16:08.


Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Design partly based on Hódító's design by Grafinet Team Kft.

Contents and games copyright (c) 1999-2020 - Queosia, Hódító

Partnerek: Játékok, civ.hu