Hódító / Queosia forum
Hódító / Queosia forum
http://queosia.com
http://hodito.hu

Go Back   Hódító / Queosia forum > Hódító / Queosia forum > Hódító > Fejlesztés > Elvetett javaslatok
Register Stats Members List Today's Posts

Elvetett javaslatok Könyörtelen leszek, de ami téma egész biztosan nem lesz, azt átmozgatom ebbe a topicba.

 
 
Thread Tools Search this Thread Display Modes
  #161  
Old 03-05-2008, 11:22
csabi's Avatar
csabi csabi is offline
Member
 
Join Date: Feb 2008
Location: widnes
Posts: 1,633
Activity: 0%
Longevity: 88%
Default

Quote:
Originally Posted by Paliking View Post
Ezen nem fog segíteni a plusz védelmi bónusz sem. Amúgy meg a kezdő (vagy nem profi) mf-et ugyanúgy hátrányosan érintené ez a javaslat, mint minden mf-et.
kisebb hátrány lenne, mint amekora előny a 3fős szövinek a 4főssel szemben. a mostani 3fősök inkább mfeket vadásznak le, minth nekimenjenek egy full szövinek. én a 10%-kal már nekimennék 4fősnek is.

Quote:
Originally Posted by Matador View Post
Akkor már teljesen mindegy,hogy 3 vagy 4 kezdő. Egy idősebb rókakoma úgy is diadalmaskodik.
igy igen, de 3fős kezdő 4fős kezdő ellen nem mind1.

Quote:
Originally Posted by kakasapó View Post
Eddig Nekem még sohasem jelentett problémát tagot találni.

akkor segíthetnél nekem is. alkalmazkodni tudok.

Last edited by csabi; 03-05-2008 at 11:28..
Sponsored Links
  #162  
Old 03-05-2008, 11:25
Tsobi's Avatar
Tsobi Tsobi is offline
Senior Member
 
Join Date: Jan 2007
Location: Budapest, XV. kerület
Posts: 5,633
Activity: 10%
Longevity: 94%
Default

Quote:
Originally Posted by oh-ogo View Post
igy igen, de 3fős kezdő 4fős kezdő ellen nem mind1.
Ennyi kezdő egy rakáson nem fog érdembeni szöviháborút folytatni. Inkább töröl és regel egy újat,ha kap egy támadást,amire nem számított.
__________________



A nemzetvédő katona, a nemzettartó paraszt, a nemzetépítő munkás, a nemzetvezető értelmiségi, a nemzetmegtartó nő és a nemzet halhatatlanságának záloga, a magyar ifjúság hitvallása:
Nemzetünk szolgálatában meghalni lehet, de elfáradni soha!


„Extra Hungariam non est vita ; si est vita, non est vita.”


  #163  
Old 03-05-2008, 11:33
csabi's Avatar
csabi csabi is offline
Member
 
Join Date: Feb 2008
Location: widnes
Posts: 1,633
Activity: 0%
Longevity: 88%
Default

Quote:
Originally Posted by Matador View Post
Ennyi kezdő egy rakáson nem fog érdembeni szöviháborút folytatni. Inkább töröl és regel egy újat,ha kap egy támadást,amire nem számított.
és ez így jól van? :O ha a 10% plusszal kivédte volna, akkor nem törölne hanem tanulna belőle.
  #164  
Old 03-05-2008, 11:37
Valezius Valezius is offline
Senior Member
 
Join Date: Oct 2006
Location: Veresegyház
Posts: 3,662
Activity: 0%
Longevity: 95%
Default

Quote:
Originally Posted by oh-ogo View Post
és ez így jól van? :O ha a 10% plusszal kivédte volna, akkor nem törölne hanem tanulna belőle.
Jól, ahol 3kezdő van, ott kell akadnia egy negyediknek is.
10%-on nem múlnak ilyen dolgok...
__________________
A szenvedélyem
  #165  
Old 03-05-2008, 11:50
csabi's Avatar
csabi csabi is offline
Member
 
Join Date: Feb 2008
Location: widnes
Posts: 1,633
Activity: 0%
Longevity: 88%
Default

Quote:
Originally Posted by Valezius View Post
Jól, ahol 3kezdő van, ott kell akadnia egy negyediknek is.
10%-on nem múlnak ilyen dolgok...
egy jó kezdő szövi fellép egy kis csoportos 4be, az egyik tag töröl. nem fog ott állni egy ország, h de jó, hogy itt vagytok épp csatlakoznék egy szövihez...

mi múlik 10%-on?
  #166  
Old 03-05-2008, 12:04
kakasapó kakasapó is offline
Junior Member
 
Join Date: Mar 2008
Location: Szigetszentmiklós
Posts: 68
Activity: 0%
Longevity: 88%
Default

akkor segíthetnél nekem is. alkalmazkodni tudok. [/quote]

Segíts magadon és Isten is megsegít..
Tréfa helyett: számtalan módja létezik egy szövitárs megtalálásának. Ezek közül a legkézenfekvőbb a dipi, ahol Te is adhatsz fel hirdetést és mások hirdetéseit is böngészheted. De én pl már kerestem vaktában is, gömbök alapján. Ha vkit szívesen látnál a szöviben, akkor írj neki egy ződet és várd az eredményt.
  #167  
Old 03-05-2008, 12:24
csabi's Avatar
csabi csabi is offline
Member
 
Join Date: Feb 2008
Location: widnes
Posts: 1,633
Activity: 0%
Longevity: 88%
Default

Quote:
Originally Posted by kakasapó View Post
Segíts magadon és Isten is megsegít..
Tréfa helyett: számtalan módja létezik egy szövitárs megtalálásának. Ezek közül a legkézenfekvőbb a dipi, ahol Te is adhatsz fel hirdetést és mások hirdetéseit is böngészheted. De én pl már kerestem vaktában is, gömbök alapján. Ha vkit szívesen látnál a szöviben, akkor írj neki egy ződet és várd az eredményt.
jobbik esetben jelentkezik is valaki, pár nap mulva tud is csatlakozni, addig meg szét kapnak... rosszabbik esetben nincs jelentkező, ződre meg nemleges válasz.
  #168  
Old 03-05-2008, 13:15
Synkel Synkel is offline
Senior Member
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 3,191
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by oh-ogo View Post
egy jó kezdő szövi fellép egy kis csoportos 4be, az egyik tag töröl. nem fog ott állni egy ország, h de jó, hogy itt vagytok épp csatlakoznék egy szövihez...

mi múlik 10%-on?

Hehe
Tetszik a kezdés: egy jó kezdő szövi Írd inkább a viccek topicba, a többség aki idejár nem hisz már a mesékben.

Quote:
Originally Posted by oh-ogo View Post
elhiszem, de egy kezdő nem. hiába ismeri a súgót, hiába van 24órát gép előtt. az apró trükköket, amiket egy jó játékos tud, nem ismeri.

ne abból induljatok ki, h Ti mennyire tudtok játszani.

Adj nekik bónuszt, és az életbe nem fogják megtanulni amit kellene. Ugyanis ezt a bónuszt megkapják majd a régi tapasztalt játékosok is, és senki nem fog bíbelődni azzal, hogy a szövi kiegészítésére felvegyen egy kezdőt és megtanítsa neki azokat az apró trükköket amikről beszélsz... Összeáll két tapasztalt, és épp ezen bónusz miatt mindig lesz elég láma akin felmehetnek. Gondolkozzunk már egy cseppet mielőtt bónuszokat dobálnánk mindenkinek!
__________________
"Véres kardot hoztam
Őseink véres kardját"
  #169  
Old 03-05-2008, 13:43
Darkmaster Darkmaster is offline
Junior Member
 
Join Date: Jan 2008
Posts: 32
Activity: 0%
Longevity: 88%
Default

Quote:
Originally Posted by Synkel View Post
Hehe
Ugyanis ezt a bónuszt megkapják majd a régi tapasztalt játékosok is, és senki nem fog bíbelődni azzal, hogy a szövi kiegészítésére felvegyen egy kezdőt és megtanítsa neki azokat az apró trükköket amikről beszélsz... Összeáll két tapasztalt, és épp ezen bónusz miatt mindig lesz elég láma akin felmehetnek. Gondolkozzunk már egy cseppet mielőtt bónuszokat dobálnánk mindenkinek!
Ez így van. Gyakorlatilag ezzel azok lennének 'büntetve', akik vették a fáradtságot, és öszehoztak egy jó szövetséget, esetleg heteket várva egy-egy tagra.
Ráadául egy két-három fős szövinél könnyebb egy-egy ütéshez időzíteni, mert kevesebb ember hódon kívüli elfoglaltságát kell figyelembe venni.
Bevezetése esetén szerintem tele lesz a játék csoportokon végigrohanó kétfősekkel, akik közül, ha az egyik meg lenne fogva, váltanak át MF-re, majd újra létrehozzák a szövit, ha csillapodott a vihar, így végig valamilyen bónusszal játszanak, míg egy összeszokott négyfős nem fogja kirakni a negyediket, ha azt esetleg lejjebb ütik, hanem bevárják, míg feltápászkodik.
  #170  
Old 03-05-2008, 13:44
kakasapó kakasapó is offline
Junior Member
 
Join Date: Mar 2008
Location: Szigetszentmiklós
Posts: 68
Activity: 0%
Longevity: 88%
Thumbs up

Quote:
Originally Posted by Synkel View Post
Hehe
Tetszik a kezdés: egy jó kezdő szövi Írd inkább a viccek topicba, a többség aki idejár nem hisz már a mesékben.




Adj nekik bónuszt, és az életbe nem fogják megtanulni amit kellene. Ugyanis ezt a bónuszt megkapják majd a régi tapasztalt játékosok is, és senki nem fog bíbelődni azzal, hogy a szövi kiegészítésére felvegyen egy kezdőt és megtanítsa neki azokat az apró trükköket amikről beszélsz... Összeáll két tapasztalt, és épp ezen bónusz miatt mindig lesz elég láma akin felmehetnek. Gondolkozzunk már egy cseppet mielőtt bónuszokat dobálnánk mindenkinek!
Nah itt a lényeg oh-ogo! Figyeltél? Eleve botorság ( és nem bátorság ) 3 kezdőnek összeállni. Hozzáteszem én is kezdőnek számítok még és én sem más kezdők társaságát keresem a szövibe épp ezért!
Sponsored Links
 


Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump

Similar Threads
Thread Thread Starter Forum Replies Last Post
Szövifelállások Szecsa Stratégia & Tippek 214 05-03-2008 13:08
egyedül egy szövi ellen Burning Stratégia & Tippek 92 02-21-2008 08:00
Szövi kirakása szöviből etikusan bpeet Segítség 18 09-10-2006 16:59
mf vs szövi Burning Stratégia & Tippek 97 08-29-2006 12:17
Szövi események Haacska Nem hiba 1 08-23-2006 20:34


All times are GMT +1. The time now is 18:55.


Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Design partly based on Hódító's design by Grafinet Team Kft.

Contents and games copyright (c) 1999-2020 - Queosia, Hódító

Partnerek: Játékok, civ.hu