Hódító / Queosia forum
Hódító / Queosia forum
http://queosia.com
http://hodito.hu

Go Back   Hódító / Queosia forum > Hódító / Queosia forum > Hódító > Általános > Általános beszélgetés Hódítós témákban
Register Stats Members List Today's Posts

Általános beszélgetés Hódítós témákban Hódítós témák, amik máshova nem férnek

Reply
 
Thread Tools Search this Thread Display Modes
  #161  
Old 01-14-2008, 20:45
Ati Ati is offline
Administrator
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 25,198
Activity: 1%
Longevity: 100%
Default

Quote:
Originally Posted by Seldon View Post
Több offom nem lesz.
sajnos emilben semmi reakciót nem kaptam. gondoltam ha csendben lettem tiltva, nem hangoskodok tovább. eddig vártam. csodák csodája itt már reagáltál. egyet higyj el, nem célom bárkit ellened fordítani. nem is tudnék

viszont tényleg tele vagyok kérdésekkel.
pl: miért kellett a nyilvánosság előtt előjönnöm a dologgal h végre kis választ kapjak?
Egy hete kaptál választ. Idézem:

" Kedves Játékosunk!

Sajnos leveledben nem adtad meg azokat az adatokat, melyeknek birtokában érdemben segíteni tudnánk, ezért ezek megérkezéséig leveleddel nem tudunk foglalkozni. Kérünk, hogy pótold a hiányzó adatokat, hogy kérdésedet mihamarabb meg tudjuk válaszolni.

A szükséges adatok, ahogyan azt több helyen is olvashatod:

- Országod neve
- Országod sorszáma
- Országod csoportja
- Országod azonosítókódja, melyet a Beállítások menüpont alatt találsz

Ezen adatok hiányában nem tudunk leveleddel érdemben foglalkozni.

Köszönjük megértésed.

További jó játékot!"

Ezeket nem viccből kértük, és ezeket azóta sem adtad meg. Ha nem mondod meg, hogy mi a problémád (mégcsak országnevet, vagy sorszámot se írtál, bár az kevés is lenne), akkor bekérjük ezeket az adatokat, hogy segíteni tudjunk, és innentől rajtad a sor. Nem küldted meg ezeket.

Tudom, tudom, megint gondolatolvasni kellene, és kitalálni, hogy ki vagy, mi a problémád, melyik országról van szó.

Sajnálom, de a fejlesztések között sem szerepel a gondolatolvasás kifejlesztése.

És -- minő meglepetés -- ennek továbbra sincs az égvilágon semmi, de semmi köze az X topjához. Eddig 3 hozzászólásod volt a témához, mindhárom totál off. Gratulálok.
__________________
Hódító * Queosia
Reply With Quote
Sponsored Links
  #162  
Old 01-14-2008, 23:56
LotR LotR is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Location: Magyarország; Budapest
Posts: 933
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by Ati View Post
A jksz-jelentő arra való, hogy az ellened, az elmúlt 24 órában elkövetett gyanús akciókat jelentsd. Semmi másra. Ez egy darab gömbözés volt.

A szöveges mező arra való, hogy kifejtsd, hogy az ellened, az elmúlt 24 órában elkövetett akciók szerinted miért kizárt, hogy szabályosak lettek volna.
Erre megoldás amire már kaptunk ígéretet tőled, h amint lesz némi időd foglalkozol majd ezzel
mármint 1 olyan jksz bejelentő v más megoldás ,amivel a mások ellen v a "csoport" ellen elkövetett JKSZ-t is lehet jelenteni...- főként ha emlékeim nem csalnak a megbeszélt földleadások ellen merült ez fel...

Ati ezek szerint emiatt ne számítsunk a jövőben se olyan bejelentőre???
__________________
LotR

Last edited by LotR; 01-15-2008 at 00:15..
Reply With Quote
  #163  
Old 01-14-2008, 23:59
Remedy Remedy is offline
Senior Member
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 5,907
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by LotR View Post
Erre megoldás amire már kaptunk ígéretet tőled, h amint lesz némi időd foglalkozol majd ezzel
mármint 1 olyan jksz bejelentő v más megoldás ,amivel a mások ellen v a "csoport" ellen elkövetett JKSZ-t is lehet jelenteni...- főként ha emlékeim nem csalnak a megbeszélt földleadások ellen merült ez fel...
Lotr te olvasol is, vagy csak irsz? Errol mar volt szo ebben a topicban...
__________________
Remedy
Reply With Quote
  #164  
Old 01-15-2008, 00:01
LotR LotR is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Location: Magyarország; Budapest
Posts: 933
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

V
Quote:
Originally Posted by Ati View Post
Nem látom mi sürgető lenne azon, hogy nem akartok betámadni egy hónapok óta üresen álló országot. Ha nem akarjátok betámadni, akkor nem akarjátok. Akkor majd be fogja támadni más. Csak azért, mert nem akartok ilyen volumenű támadásokat intézni, nem a szabályokon kell most azonnal változtatni.

Különösen nem akkor, amikor nemrégiben bekerültek olyan módosítások, amiknek HOSSZÚTÁVON kell megvárni a hatását, nem azonnali eredményt várni.
hehe igen, tényleg nem akarok üres országot támadni, ha elfelejtjük h 60 körnél is messzebbre tanyázik csak 1 bizonyos érdekcsoport éri el, és mikor már-már 16-20 körre számunkra is megközelíthető távolságba van és kimegy rá a sereg akkor hirtelen észreveszi, zavarja és törli inkább oz országát...

Ati kérnélek h ne feketíts, mer rosszak az emlékeid!!!
Ezeket nem akartam itt leírni, de kénytelen vok:
1 nem voltunk szövik Lben, amit már eleve tévesen írtál, ami bizonyítja h vmire naon rosszul, tévesen emléxel.
Te Babával (Móressel)voltál akkoriban Lbe, ha még szövik voltatok egyáltalán én meg egy Shard, Ahnysex és vmi Kingdom of..
8 ütést én tuti nem produkáltam senkire egyszerre mer aki kicsit is ismer tudja h nem játszottam még orkkal és nem is fogok!
Vágül ütöttünk a topba a szövimmel többszörösen orit, csak az aprócska részletet felejted el, h előtte mészároltuk 12 órán át v mg több ideig h én mint varis is beférjek.

Jah és ha még mindig nem friss a memoriád, v közlöd h nem ezaz esett, én más általad leírt esetre nem emléxem ami picikét is hasonlítana az álltalad elmondottakra, igaz ez se hasonlít..
MEr nem Lbe a top15-be vertünk be többször 1 országot, pláne nem volt üres, pláne ne törölt utána sem...

végül ha más nem áruld már el akkor mért nem, jelezted felém, szankcionáltad a szabályszegést???

Ezek után tényleg csak sérdobálásnak tudtam értékelni amit írtál, és amit még mindig feltünik soraidba..

nem értem mivel szolgáltam erre, rá pláne tőled?
Nem értem: mért 29x, 30 és 31xerre kell érthetően leírnod azt a pár mondatot , h te igenis körültekinten megvizsgáltad az esetet és nem volt szabálytalan...
Mért indoklod helyette értelmetlen dolgokkal, minthogy melyik ori meddig volt üthető ???
__________________
LotR

Last edited by LotR; 01-15-2008 at 00:29..
Reply With Quote
  #165  
Old 01-15-2008, 09:18
Ati Ati is offline
Administrator
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 25,198
Activity: 1%
Longevity: 100%
Default

Quote:
Originally Posted by LotR View Post
Ati kérnélek h ne feketíts, mer rosszak az emlékeid!!!
LotR szívem, nem az én memóriámmal van a probléma.
__________________
Hódító * Queosia

Last edited by Ati; 01-15-2008 at 09:44..
Reply With Quote
  #166  
Old 01-15-2008, 12:44
Sikoly Sikoly is offline
Junior Member
 
Join Date: Jul 2007
Posts: 64
Activity: 0%
Longevity: 91%
Default

Végülis nagyrészünknek nem lesz kára abból hogy ez a pár ori magasan felcsalta magát X-ben.
Akiknek meg kilátásban van a kis 8-as a jövőben kereshetnek másik csopit ha forogni akarnak.Nincs is ezzel gond van még bőven 5-ös csopi.

Csak egy részét nem értem ennek az egésznek.
Ugye először jött a nehezítés a személyiségekkel.Meg a fedezéssel is.Önmagában ezzel semmi gond.
Aztán jött hogy a jksz-szel felment termelőket le kéne szedni mert így ezek a 7-8 stb személyiséges orik nem tudnak szintet lépni bármilyen nagy tudásúak tapsztalatúak is.Akkor jött a sokezer köze toppos orik életének megnehezítése fokozott gyújtással morálromlással stb...
Hogy lépjenek végre szintet és mindeki tudjon haladni.Szabira sem mehettek ugye mert akkor is elkopott volna a hekijük ez is rendben volt így jól ki lett találva.
És mikor haladna minden szépen a kerékvágásban felötlik X-ben ezekben a több éve sokezer hekin lévő oriknak hogy ők bizony leadják a földet szabály ide szabály oda.Le is adták bazi amatőrön csak az nem látta aki nem akarta.
Szóva képződött megint egy elérhetetlen top akik megnehezítik a sokszemcsis(főleg 7-8-9) rik életét.
De tényleg jól ki let találva mert a nehezítések őket lenyomnák onnan párezer kör alatt és lehetne haladni.
De akkor majd megint indtínak pár országot földet átvenni és az egész kezdődik előröl...
Reply With Quote
  #167  
Old 01-15-2008, 14:16
It(AZ:)) It(AZ:)) is offline
Junior Member
 
Join Date: Jan 2007
Location: Veszprém-budapest
Posts: 82
Activity: 0%
Longevity: 94%
Default

Quote:
Originally Posted by Sikoly View Post
De akkor majd megint indtínak pár országot földet átvenni és az egész kezdődik előröl...
Szerintem ezt a témát már kár feszegetni, ha eddig nem történt semmi,ezután sem fog. amíg nem kezdődik nagy gyújtogatás a topkörök miatt,gondolom úgyis nyugi lesz fent ,azután meg vagy elkezdi megint a bejelentgetősdit pár ember feleslegesen,vagy nem. az öt szabis ori és a kilenc nem szabis miatt még egyszer-kétszer valószínű fel lehet építeni ezt a lépcsőt,és újra a topra kerülni,de talán nem a végtelenségig csinálható.
Ha meg igen,akkor járunk ide gratulálgatni
Reply With Quote
  #168  
Old 01-15-2008, 22:53
LotR LotR is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Location: Magyarország; Budapest
Posts: 933
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by Ati View Post
LotR szívem, nem az én memóriámmal van a probléma.
meglehet Baba
de esemény nélkül elég nehéz mindenre emlékezni...
végül pedig soxor a szövetségeseken is sok múlt ...
tudtommal én nem ütöttem Lbe top1-10 üres orit... se 1x nemhogy 5x-6x-7x ...
szal még mindig nem kéne akkor azokhoz hasonlítani, akik megtették, mertha ennyit lehet felmutatni ellenem Játék kezdése: 2004-01-11 18:09:56 ezóta akkor nincs mit szégyelnem

de mivel azt állítjátok h nem történt semmi szabálytalan x-be, csupán szerencsáje volt soxor pár embernek, akkor inkább bóknak fogom fel Ati hasonlatát

Végül akinek nincs 5.en országa és van kedve ,ahoz h az X top 15 ori megközelíthető legyen reggeljen és képezzen
__________________
LotR
Reply With Quote
  #169  
Old 01-16-2008, 07:23
richardka richardka is offline
Member
 
Join Date: Dec 2006
Posts: 702
Activity: 0%
Longevity: 95%
Default

hmm kár hogy lassucska az x csopi, pedig ahogy végigolvastam a topikot kedvet kaptam hogy kiprobáljam magamat profik között
Reply With Quote
  #170  
Old 01-16-2008, 11:19
hami's Avatar
hami hami is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Location: Budapest
Posts: 200
Activity: 0%
Longevity: 99%
Talking

Be akartam írni ide egy olyat, amire mások azt mondták, hogy bann lesz a vége.

Furdal a kiváncsság hol van a JKSZ és az igazságos, rendes játék között a határ

Meglátom, hogy mi lesz még ide srájbolva, aztán vagy bemásolom, vagy nem
__________________
Hami Khaoszkája (#305450)
Reply With Quote
Sponsored Links
Reply


Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump

Similar Threads
Thread Thread Starter Forum Replies Last Post
Vampire-The Masquerade MiKoR Fantasy, szerepjátékok 125 07-01-2008 07:20
Hogy,mit és hogyan kell csinálni az elf-el? Gábor Általános beszélgetés Hódítós témákban 7 10-13-2007 10:38


All times are GMT +1. The time now is 17:03.


Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Design partly based on Hódító's design by Grafinet Team Kft.

Contents and games copyright (c) 1999-2020 - Queosia, Hódító

Partnerek: Játékok, civ.hu