Hódító / Queosia forum
Hódító / Queosia forum
http://queosia.com
http://hodito.hu

Go Back   Hódító / Queosia forum > Hódító / Queosia forum > Hódító > Általános > Általános beszélgetés Hódítós témákban
Register Stats Members List Today's Posts

Általános beszélgetés Hódítós témákban Hódítós témák, amik máshova nem férnek

Reply
 
Thread Tools Search this Thread Display Modes
  #521  
Old 11-18-2007, 22:52
Puppi's Avatar
Puppi Puppi is offline
Member
 
Join Date: Aug 2006
Location: Nagyvarad"Groswardein"
Posts: 215
Activity: 0%
Longevity: 97%
Default

Quote:
Originally Posted by Peti View Post
Még egy kis bővítésképpen, a román hódban az összes csopiban ugyanez van, jön egy erősebb szövi felveri magat az 1-4 helyre, s üt lefele. Ő rájuk nem lehetne mondani hogy ilyen sz***tek???? hogy felvereik magukat az 1.4 helyre azt mennek egyre feljebb, s ütik a gyenge kis oriakat????? dehogynem, csak egy a baj a A jobban szem elött van....... s így mindenki tud belemagyarázni olyan is aki nincs is ott.....
Az elobb meg az volt a bajod hogy ezen lovagolnak napok ota de latom te is ugyanazt csinalod probalod kimagyarazni a dolgot es megjobban belebonyolodunk mint eddig Oncs olajat a tuzre
1.senki sem mondta hogy sz***tek vagytok azt csinaljatok amit tennetek kell de ezert ne vard el hogy szeressenek erte en tudom mijen az ha utalnak es tudok vele eggyut elni
2.azt hogy ki magyaraz bele azt nem te dontod el !!aki regelt a kulsore annak elemi joga van hogy ide irkaljon meg ha nincs is az A ban max nem figyelsz ra ezt Tolerancianak nevezik vagy szolasszabadsagnak
__________________
Just Prime Noctis!!!
Reply With Quote
Sponsored Links
  #522  
Old 11-18-2007, 22:59
Eke's Avatar
Eke Eke is offline
Member
 
Join Date: Feb 2007
Location: Székely Keresztur
Posts: 585
Activity: 0%
Longevity: 94%
Default

Ez igaz de a top nem az 1-4 hely ott
És tökéletesen igazad van ,elismerem hogy nagyon jo játékosok,meg azt is hogy megérdemelten vagytok ott ahol vagytok.Biztos sok munka van benne,de szerintem,ha ti nem akartok fordulni akkor legalább hagyátok békén azokat akik fordulni akarnak.Én nem azért nem játszok mert félek valamelyikötöktöl.csak sajnos a vippet nem nagyon tudom felrakni.És volt egy kijelentésem hogy nem játszok mindadig amig nem lesz valamiféle könyitése az A-nak.
Reply With Quote
  #523  
Old 11-18-2007, 23:00
Peti Peti is offline
Member
 
Join Date: Feb 2007
Location: Pusztaszabolcs
Posts: 265
Activity: 0%
Longevity: 94%
Default

Quote:
Originally Posted by Puppi View Post
Az elobb meg az volt a bajod hogy ezen lovagolnak napok ota de latom te is ugyanazt csinalod probalod kimagyarazni a dolgot es megjobban belebonyolodunk mint eddig Oncs olajat a tuzre
1.senki sem mondta hogy sz***tek vagytok azt csinaljatok amit tennetek kell de ezert ne vard el hogy szeressenek erte en tudom mijen az ha utalnak es tudok vele eggyut elni
2.azt hogy ki magyaraz bele azt nem te dontod el !!aki regelt a kulsore annak elemi joga van hogy ide irkaljon meg ha nincs is az A ban max nem figyelsz ra ezt Tolerancianak nevezik vagy szolasszabadsagnak
nem tudom mi volt ebben kimagyarázás ez a puszta tény, s nem hiszem hogy a 2 hszem ütné egymást, én nem azt mondtam hogy nincs joga ide írni, csak azt hogy aki nincs a csopiban az miért hiszi hogy jobban ismeri a csopit mint mi akik benne vagyunk x ideje, ezzel nem rád céloztam mert tudtommal nekd is van orid itt... erre a tűzre nem kell már olajat öntenem ti már épp elég benzint öntöttetek bele helyettem is
Reply With Quote
  #524  
Old 11-18-2007, 23:02
Peti Peti is offline
Member
 
Join Date: Feb 2007
Location: Pusztaszabolcs
Posts: 265
Activity: 0%
Longevity: 94%
Default

Quote:
Originally Posted by Eke View Post
Ez igaz de a top nem az 1-4 hely ott
És tökéletesen igazad van ,elismerem hogy nagyon jo játékosok,meg azt is hogy megérdemelten vagytok ott ahol vagytok.Biztos sok munka van benne,de szerintem,ha ti nem akartok fordulni akkor legalább hagyátok békén azokat akik fordulni akarnak.Én nem azért nem játszok mert félek valamelyikötöktöl.csak sajnos a vippet nem nagyon tudom felrakni.És volt egy kijelentésem hogy nem játszok mindadig amig nem lesz valamiféle könyitése az A-nak.
a 10 es klánból jelenleg, 6 ember forgatja az oriját, s van egy 7. is aki már nagyon régóta, vágyik egy kis kék2esre, eddig én is azt támogattam hogy románban legyen pár könnyítés a vip terén illetve a top helyek miatt
Reply With Quote
  #525  
Old 11-18-2007, 23:14
Peti Peti is offline
Member
 
Join Date: Feb 2007
Location: Pusztaszabolcs
Posts: 265
Activity: 0%
Longevity: 94%
Default

Jelen helyzetben ezt a témát felesleges tovább ragoznunk, mert nektek is van egy vélméynetek meg nekünk is, s ahogy olvasgattam semmit sem fogtok a vélemyényeteken változtatni, meg mi sem nagyon. Így teljesen értelmetlen vagdalkozni, a veszekedések helyett inkább tegyetek szeríntem javaslatot Ati-nál hogy hogy lehetne megoldani a top-ot hogy lehessen forgatni az orikat, mert van jópár ismerősöm akik nem a topklánban vannak, s ő nekik már a 2B csúcsán ott figyel az orijuk, hogy végre kis 2 essel mászkálhassanak.
Reply With Quote
  #526  
Old 11-19-2007, 00:28
ErdelyMagyaria ErdelyMagyaria is offline
Member
 
Join Date: Oct 2007
Location: Marosvasarhely
Posts: 203
Activity: 0%
Longevity: 90%
Lightbulb

Hidd el Peti h nincs ra megoldas...
Ha en nem gondolkodtam eleget rajta akkor senki... azt meg nem kerheted h 50%-anak a csopibol porogjon a top kore... az mar eszmeletlen... tulzas...
Addig mig nem lesz minimum 15 top hely addig nincs miert jatszanom...
70% teruletnel?... szepen kiszamoltam es utana szamolhatsz h mennyi ido kell ahoz h 5k hekin legyek... es az az ido alatt ti persze megfentebb lesztek szal mar startbol tobb fog kelleni mint az 5k heki...
Egyetlen erdemes konyites a kovetkezo parosban latom: (de ez bizonyos vesztessegeket hozna a hodito stabbjanak... sajnos... es ha akarja valaki akkor priviben el is magyarazzom h miert...)
ha paros akkor 2 dologrol lenne szo
1. 90 nap torlese
2. Bizonyos eltoltott ido utan (nem akarok ide szamokat irni) fordulni lehessen

De marmint ahogy ezt mondottam, bizonyos vesztesseggel jar a ceg szamara es epen ezert nehezen lesz elfogadva ha esetleg targyalasra kerulne a javaslat...

Fenebe is Peti most meg kell valtoztatnom az alairasom... pedig mar annyira tettszett ...

Vegul is nekem ha csak a masodikat elfogadjak akkor is okes a dolog mert en mar nagyon regota csak vippel jatszom... szal nekem nem akadaly a 90 nap de ha ezt is eltorolnek akkor sokan visszajonek szerintem... Nem jatszom csak a romanban, a nemeten csak unalombol meg a magyaron szuksegletol (kell a kulso forum miatt) jatszom ugy h 2 ori vippezese meg belefer...

Last edited by ErdelyMagyaria; 11-19-2007 at 01:05..
Reply With Quote
  #527  
Old 11-19-2007, 01:18
ErdelyMagyaria ErdelyMagyaria is offline
Member
 
Join Date: Oct 2007
Location: Marosvasarhely
Posts: 203
Activity: 0%
Longevity: 90%
Thumbs up

Habar most latom van egy uj ori az 1/A-ban...
singapore...
Meg 35 naiv mint o es en is megjelenek egy 10 fos tagja gyanant...
Miutan osszegyul a 45-os csopi kezdhetem rabeszelni a regi klantarsakat... de amig nincs 45 addig nincs mit szervezkedni...
Habar lehet egyesek hamarabb visszajonnek...

Last edited by ErdelyMagyaria; 11-19-2007 at 01:20..
Reply With Quote
  #528  
Old 11-19-2007, 19:51
Hege's Avatar
Hege Hege is offline
Junior Member
 
Join Date: Apr 2007
Location: Martfű
Posts: 67
Activity: 0%
Longevity: 93%
Default

Uhh kicsit kezdenek itt elvadulni a dolgok. Puppi korbácsolod a kedélyeket keményen!

Sztem felesleges bármilyen szabályt módosítani A-ban. Meglehet csinálni csak idő és aktivitás kell hozzá.


Most a "fentiektől" olvastam sok okosságokat ( miért no tartalék, rossz volt a csapat stb.). Nekem a csapattal nem volt semmi gondom, sőt egész összetartó banda jött létre és a hangulat is megvolt. Már csak vmi pia kellett volna. A környező játékosokhoz, klánokhoz jól alakalmazkodtunk, csatázgatunk, fedeztünk és haladtunk felfelé. Mikor már kicsit drágácska volt a fedezés és akadt egy szinte majdnem full szabis klán, akkor gondoltuk megpróba, hátha megspórolunk pár kattincsot. Sikerült, kajnyújtásnyira került a TOP, de sajnos ez egyesek nagyravágyását, mohóságát is felébresztette. A többit sztem már mindenki tudja...

Hol a hiba? Simán bennünk, mert nem készültünk fel a TOP klánra. Igaz minek is készültünk volna, mert mikor felléptünk A-ba, olyan dolgok hangoztak el, h "Gyertek fel sokan, legyünk minél többen, lehet fordulni...stb."

Röviden ennyi, többet a témával kapcsolatban nem akarok írni, mert teljesen felesleges. Régen volt, tanulni kell a hibákból!

Én tervezem a visszajövetelt, csak rákell még szánni magam. Feladni nem szoktam és nem is akarom most elkezdeni.
__________________
Az a baj a világgal, hogy a hülyék mindenben holtbiztosak, az okosak meg tele vannak kételyekkel.
Russell, Bertrand
Reply With Quote
  #529  
Old 11-19-2007, 20:38
ErdelyMagyaria ErdelyMagyaria is offline
Member
 
Join Date: Oct 2007
Location: Marosvasarhely
Posts: 203
Activity: 0%
Longevity: 90%
Thumbs down

Hat engem le kell fizess h vissza jojjek ha nincs meg a 45 fos csopi...
Habar ha te akarsz ravenni akkor olcsobban meguszod...

Azert 45 fos csopi mert minimum 5 szemelyt meg be tudok szervezni ha kell
Reply With Quote
  #530  
Old 11-19-2007, 20:53
Iris Iris is offline
Junior Member
 
Join Date: Oct 2007
Posts: 29
Activity: 0%
Longevity: 90%
Default

Quote:
Originally Posted by ErdelyMagyaria View Post
Hat engem le kell fizess h vissza jojjek ha nincs meg a 45 fos csopi...
Habar ha te akarsz ravenni akkor olcsobban meguszod...

Azert 45 fos csopi mert minimum 5 szemelyt meg be tudok szervezni ha kell
Szerintem azt kellene csinalni amit par napja irtam....es amit te is mondtal...ahoz hogy fordulni lehessen A-bol kelljen bizonyos vip-kort jatszani...igy a tulaj is jol jar...amugy nem draga a vip romanban....nem a vilag vege ha valaki pl 2-3k vip kort leul a fordulas miatt....es az se erdekli majd ha a topklan szetval es elvesz foldet is tolle...neki az lessz a fontos hogy telnek a korok aztan majd fordulhat....es ha majd sokan visszajonnek akkor a sok ori kozzul csak lesznek majd paran akinek az lessz a celjuk hogy leszedje a top-klant...
Reply With Quote
Sponsored Links
Reply


Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump


All times are GMT +1. The time now is 09:08.


Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Design partly based on Hódító's design by Grafinet Team Kft.

Contents and games copyright (c) 1999-2020 - Queosia, Hódító

Partnerek: Játékok, civ.hu