Hódító / Queosia forum
Hódító / Queosia forum
http://queosia.com
http://hodito.hu

Go Back   Hódító / Queosia forum > Hódító / Queosia forum > Hódító > Általános > Általános beszélgetés Hódítós témákban
Register Stats Members List Today's Posts

Általános beszélgetés Hódítós témákban Hódítós témák, amik máshova nem férnek

Reply
 
Thread Tools Search this Thread Display Modes
  #41  
Old 10-19-2007, 17:50
Napi Napi is offline
Junior Member
 
Join Date: Oct 2007
Posts: 13
Activity: 0%
Longevity: 90%
Default

Quote:
Originally Posted by Ati View Post
Abban a tudatban, hogy játékostársunk nem prostituált, azt javasolni neki, hogy "további jó prostituálkodást" (nem ezzel a szóval hangzott el ez tegnap), szerinted sértő lehet? Különösen miután az érintett játékos jelzi, hogy ez szerinte sértő volt?

De természetesen -- szintén csak a tegnapi napnál maradva -- skizofrénnek nevezni valakit szintén nem a fórumozók hatásköre, hanem egy orvoscsoporté.

Ugyanúgy, ahogy valakinek ember mivoltát megkérdőjelezni szintén.

Azt hiszem, hogy itt már elpoénkodjuk a dolgot, és valóban túlságosan komolyan nem is szabadna ennyi idő elteltével venni. Remélem, hogy a kedélyek lecsillapodtak mostanra már.
a skizofrén jelző, lehet h jogos volt nem vagyok 100%ig kompetens a témában de ha x ember szól a fórumon y emberhez, majd ez az y ember válaszol, mire x ember megkérdezi h neked ki szólt???? maradj csendben, akkor azt hiszem h ezt a lehetőséget sem szabad figyelmen kívül hagyni. de akár az emlékezetével is lehet gond, de én inkább sértésnek olvastam vissza
Reply With Quote
Sponsored Links
  #42  
Old 10-19-2007, 19:45
richardka richardka is offline
Member
 
Join Date: Dec 2006
Posts: 702
Activity: 0%
Longevity: 95%
Default

Quote:
Originally Posted by Napi View Post
a skizofrén jelző, lehet h jogos volt nem vagyok 100%ig kompetens a témában de ha x ember szól a fórumon y emberhez, majd ez az y ember válaszol, mire x ember megkérdezi h neked ki szólt???? maradj csendben, akkor azt hiszem h ezt a lehetőséget sem szabad figyelmen kívül hagyni. de akár az emlékezetével is lehet gond, de én inkább sértésnek olvastam vissza
háát ja, érdekes egy dolog
Reply With Quote
  #43  
Old 10-19-2007, 22:06
Hóhér Hóhér is offline
Member
 
Join Date: May 2006
Posts: 806
Activity: 0%
Longevity: 98%
Default

Quote:
Originally Posted by Ati View Post
Abban a tudatban, hogy játékostársunk nem prostituált, azt javasolni neki, hogy "további jó prostituálkodást" (nem ezzel a szóval hangzott el ez tegnap), szerinted sértő lehet? Különösen miután az érintett játékos jelzi, hogy ez szerinte sértő volt?

De természetesen -- szintén csak a tegnapi napnál maradva -- skizofrénnek nevezni valakit szintén nem a fórumozók hatásköre, hanem egy orvoscsoporté.

Ugyanúgy, ahogy valakinek ember mivoltát megkérdőjelezni szintén.

Azt hiszem, hogy itt már elpoénkodjuk a dolgot, és valóban túlságosan komolyan nem is szabadna ennyi idő elteltével venni. Remélem, hogy a kedélyek lecsillapodtak mostanra már.

igazából az a része nem érdekelt, hogy ki és miért kapott és mennyi kitiltást, és jogosnak érzik e a játékosok vagy sem...



megkapták , letelik azt jól van

inkább az a része érdekelt, ami a a soraim között megbúvó kérdés volt, de nagyjából kapizsgálom a választ...

ha én sértőnek érzem, hogy lerendőrőz valaki, vagy bármi ilyesmivel "megsért". akkor egyéni bejelentgetés alapján ez is lehet bünti !!

vagyis mindegy hogy a beíró ürge hogy érzi, mennyire sértő amit írt vagy sem, ha az áldozat sértőnek érzi , járhat a kitiltás komolytalanabb dolgokért is, szándékosan írtam a rendőr példát , mert a prostituáltnak való nyilvánítást nem sorolnám a komolytalan sértések közé

érdekesség
azt hiszem az első kitiltásom pont, kevésbé olyan morbid viccekért kaptam az 5/us fórumról,mint amilyenek most itt az egyik topicban vannak, de ez nagyon rég volt...

biztos van jó pár játékos, akit sértenek az oda írt viccek, igaz itt megmondjuk nekik, hogy nem muszáj olvasniuk, mellőzzék a témát


megjegyeztem másik topicban is, hogy változnak az idők a moderálás, kitiltás terén, sokkal elnézőbb Ati, és sokkal megfontoltabban osztogatják a 168 köröket , mint régebben, ezért nem értem, miért megy a cirkusz mindíg a kitiltások miatt, sok játékos játszik úgy, hogy nem tiltják ki...

vajon mi a módszerük?

Last edited by Hóhér; 10-19-2007 at 22:11..
Reply With Quote
  #44  
Old 10-19-2007, 22:41
Puppi's Avatar
Puppi Puppi is offline
Member
 
Join Date: Aug 2006
Location: Nagyvarad"Groswardein"
Posts: 215
Activity: 0%
Longevity: 97%
Default

Quote:
Originally Posted by Hóhér View Post


megjegyeztem másik topicban is, hogy változnak az idők a moderálás, kitiltás terén, sokkal elnézőbb Ati, és sokkal megfontoltabban osztogatják a 168 köröket , mint régebben, ezért nem értem, miért megy a cirkusz mindíg a kitiltások miatt, sok játékos játszik úgy, hogy nem tiltják ki...

vajon mi a módszerük?
A modszer eggyertelmu a tiszteleten alapszik es a jetekra valo koncentralason ,nekem is van par olyan ismerosom a jetekban akik nagyon iritalnak de inklabb lerendezem egy kis csatarozassal mint sertegetessel es vitaval. Ja azert a 7 ev othonrol is sokat szamit
Reply With Quote
  #45  
Old 10-20-2007, 07:03
richardka richardka is offline
Member
 
Join Date: Dec 2006
Posts: 702
Activity: 0%
Longevity: 95%
Default

Quote:
Originally Posted by Puppi View Post
A modszer eggyertelmu a tiszteleten alapszik es a jetekra valo koncentralason ,nekem is van par olyan ismerosom a jetekban akik nagyon iritalnak de inklabb lerendezem egy kis csatarozassal mint sertegetessel es vitaval. Ja azert a 7 ev othonrol is sokat szamit
nem tudod miért robbant ki a vita)
a kitiltással semmi gond, csak páran felkapták a vizet valami miatt

De Matador 2. kitiltása nem volt jogos. De gondolom Ati azért adta a kitiltást hogy elejét vegye az elötte lévő esti vitának. Mert fix hogy megint hogy is mondjam lett volna parázs. És igy mentek volna a 168 körös kitiltások
Magyarul szolva Matador áldozata meghozta az eredményt.
Ezt hivják megelöző csapásnak
Reply With Quote
  #46  
Old 10-20-2007, 07:39
Synkel Synkel is offline
Senior Member
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 3,191
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by richardka View Post
nem tudod miért robbant ki a vita)
a kitiltással semmi gond, csak páran felkapták a vizet valami miatt

De Matador 2. kitiltása nem volt jogos. De gondolom Ati azért adta a kitiltást hogy elejét vegye az elötte lévő esti vitának. Mert fix hogy megint hogy is mondjam lett volna parázs. És igy mentek volna a 168 körös kitiltások
Magyarul szolva Matador áldozata meghozta az eredményt.
Ezt hivják megelöző csapásnak

Kezdődik
Ha Matador olyat írt, ami az előző napihoz hasonló vitát eredményezett volna, akkor lehet mégiscsak jogos volt a második kitiltása nem?
__________________
"Véres kardot hoztam
Őseink véres kardját"
Reply With Quote
  #47  
Old 10-20-2007, 08:12
richardka richardka is offline
Member
 
Join Date: Dec 2006
Posts: 702
Activity: 0%
Longevity: 95%
Default

Quote:
Originally Posted by Synkel View Post
Kezdődik
Ha Matador olyat írt, ami az előző napihoz hasonló vitát eredményezett volna, akkor lehet mégiscsak jogos volt a második kitiltása nem?
nem)


csak ha arra reagál valaki valamit akkor vissza lehetett volna kanyarintani ujra a témát
ennyi


Amugy mi kezdödik??
Reply With Quote
  #48  
Old 10-20-2007, 09:38
Pax Hungaricum
Guest
 
Posts: n/a
Activity: 0%
Longevity: 0%
Default

Kíváncsi vagyok, meddig lesz még X fórum, mielőtt le lesz szedálva nullára. XD
Reply With Quote
  #49  
Old 10-20-2007, 09:42
Reni Reni is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 572
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by Pax Hungaricum View Post
Kíváncsi vagyok, meddig lesz még X fórum, mielőtt le lesz szedálva nullára. XD

Quote:
Originally Posted by Matador View Post
Üdv Mindenkinek !

Tegnap kora estétől késő estéig heves szócsatáknak adott helyet a Fórum [u] ,ami sajnos gyakran előfordul mostanában. Eleinte csak szájkarate volt,ami átcsapott vitába,ami elfajult egészen addig,hogy vádaskodás és sértegetés lett a vége.


nem az x fórumon történt, hanem az U-n
nem tudom miért ez a topik címe
Reply With Quote
  #50  
Old 10-20-2007, 09:46
Pax Hungaricum
Guest
 
Posts: n/a
Activity: 0%
Longevity: 0%
Default

Nem a tegnapira godnolok... Hanem az X-re, hogy mikor lesz újra ledarálva az egész. XD

Az U meg olyan amilyen. Csomó hiperaktív időmilliomos csoportja. Sose lesz nyugis hely.
Reply With Quote
Sponsored Links
Reply


Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump


All times are GMT +1. The time now is 14:35.


Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Design partly based on Hódító's design by Grafinet Team Kft.

Contents and games copyright (c) 1999-2020 - Queosia, Hódító

Partnerek: Játékok, civ.hu