Hódító / Queosia forum
Hódító / Queosia forum
http://queosia.com
http://hodito.hu

Go Back   Hódító / Queosia forum > Hódító / Queosia forum > Hódító > Általános > Általános beszélgetés Hódítós témákban
Register Stats Members List Today's Posts

Általános beszélgetés Hódítós témákban Hódítós témák, amik máshova nem férnek

View Poll Results: Függőnek érzed magad?
Igen 168 69.14%
Nem 75 30.86%
Voters: 243. You may not vote on this poll

Reply
 
Thread Tools Search this Thread Display Modes
  #331  
Old 10-04-2007, 14:21
Eke's Avatar
Eke Eke is offline
Member
 
Join Date: Feb 2007
Location: Székely Keresztur
Posts: 585
Activity: 0%
Longevity: 94%
Default

Csofika mitöl gagyi az az ori akihez beférnek egynél több sereggel?lehet hogy lefaragott a ijj-torony csapatábol,hogy beférjen valakihez tolival-varival,mert az ellen nem fér be a kissé lefaragott csapatához ugy se.Vagy nagyon rágyur varira-tolira és reméli hogy ugyse látnak be hozzá.Persze jön egy ork akinek a szeme mégis belátott hozzá.forgatokönyv egyszerü többször bemegy látogatásra
Reply With Quote
Sponsored Links
  #332  
Old 10-04-2007, 15:09
tdomo's Avatar
tdomo tdomo is offline
Member
 
Join Date: Nov 2006
Location: Bécs
Posts: 999
Activity: 0%
Longevity: 95%
Default

Quote:
Originally Posted by csofika View Post
Kubbi csak nem valamilyen félelfes orid van Látom, most már te sem fogsz nyugodtan aludni.

Amúgy melyik az a gagyi ország, ahova egyel több sereggel be tudsz törni?

Engem eddig életemben kétszer mészároltak, és vagy 5-ször fértek be hozzám sereggel. Persze eddig rövid volt még az életem. Egyszerűen félnek tőlem, mert megszállottan nyomom Meg a következményektől is félnek azok, akik nem függők csak kicsit, akik függők azok pedig már nagyon.
Lehet megárott nekem a reggeli kávé, de kezdesz kiakasztani. Elmondom, hogy két-három mészár után, már beférnek hozzád két sereggel is, már ha addig nem.
__________________
Pain is temporary, Glory is forever.

csokis-keksz (#410152)
tiramisu (#394553)
Reply With Quote
  #333  
Old 10-04-2007, 15:13
Stev's Avatar
Stev Stev is offline
Member
 
Join Date: Feb 2007
Location: Budapest
Posts: 468
Activity: 0%
Longevity: 94%
Default

Quote:
Originally Posted by Pax Hungaricum View Post
Egyszerűség kedvéért írtam.
De hogy minden titkár beállítottságú ember lelke is megnyugodjon...

"4x1 + 4x16 lopást az arcába".. Csak ki kell sakkozni a körváltással. De mindegy, akár úgy is mondhatnám, hogy 4x3 + 4x16. Szóval ha kihasználom a személyiség, regenerálódás, és a körváltás áldásos hatásait, akkor fejenként 19-et be lehet tolni az arcába, ebből 6x magas készültségről.

97 94 91 KV 95 92 89 86 83 80 77 74 71 68 65 62 59 56 53 50 (vége: 47)

Tehát akár 4x19 lopást is be lehet adni valakinek, miután felszívtátok a piacot.
Gee, akárhogy számolom, ez 20akció, ha 100ról indulunk. Ja, és elárulnád mitől hobbid ez a magas készültségről tolizás? Most a maximális teljesítőképességről beszélünk, ahol bebukással nem számolunk. Más jelentősége nincs. Viszont ha az ártó akciót nyomod ilyen sorozatban, a paciensnek 3akció után van egy teljes köre, hogy enyhítse a köv 17akció kárait. Ellenben:

97 94 91 88 85 82 79 76 73 70 67 64 61 58 55 52 kV 56 53 50 (47)

Így 16 "ártás" kv előtt, és 4 kv után, búcsúzóul.

A te sorozatod egy sokbányás célpont ellen felel meg inkább, akiről sok nyersit lehet kv elején lehúzni.
__________________
"Alkoholista az aki annyit iszik mint mi, csak ellenszenves"

http://stevzland.myminicity.com/ind
Reply With Quote
  #334  
Old 10-04-2007, 15:44
Pali papa's Avatar
Pali papa Pali papa is offline
Member
 
Join Date: May 2007
Location: Budapest VII ker.
Posts: 522
Activity: 0%
Longevity: 92%
Default

Quote:
Originally Posted by csofika View Post
Azért szívesen kipróbálnám a négy félelfes toli szövit is. Nem azért, hogy gyújtogassak, csak a lopás okozta gyönyör miatt. Négy félelf az ellenfél szövi variját ha egy van neki úgy ledarálja, hogy öröm nézni.

Próbált már ki valaki olyan szövit, amiben csak tolis, vagy csak varis beállítottságú játékosok vannak?

Persze ezek mellett egy jó közepes toronyíj védelmet képzelek.
Csofika nemcsak hogy próbáltam, de erősen működőképes is tud lenni.
Azt kell megjegyeznem, hogy a Te perverz igényeidnek (mindenáron oknélkül kárt okozni) nem felel meg a dolog, de igen igen hatékony. Valószínű az probléma lehet, hogy itt nem tudnál félig rejtve tevékenykedni, és ha már az egyész csoport a véredet kívánja akkor biztosan lenne ember aki le szed onnan. Tehát a tolis szövit csak okosan és nagy diplomáciai (vagy pszichológiai) érzékkel lehet megcsinálni.
Ja és a "jó közepes toronyíj" az nokedli, egy felbőszített ork ha beveszi a tekit
símán agyonveri a "jó közepes" toronyíjadat és onnantól az országod már csak préda...
__________________
Légy kedves gyermekeiddel, hiszen ők választják ki neked a szociális
otthont.


http://s1.sfgame.hu/index.php?rec=67834 Az én kicsi varázslóm...

Last edited by Pali papa; 10-04-2007 at 15:46.. Reason: stilisztikai javítás
Reply With Quote
  #335  
Old 10-04-2007, 16:14
Pax Hungaricum
Guest
 
Posts: n/a
Activity: 0%
Longevity: 0%
Default

Én pontosan a bebukás veszélyét próbálom kerülni a magas készülivel.
Egyébként megfordítható a sor természetesen. Kinek hogy.
Azért írtam így, mert végülis mindegy, én arra reagáltam, hogy ha "felveszed előle a piacot".

Mert ha nincs miből visszaépítkeznie, oly mindegy, hogy hajnali 2-kor eltűnik 10 háza, hajnali 3kor meg még 50, vagy fordítva. Reggel 6-kor így is úgy is arra ébred, hogy hatalmas piros száma van a foglalkoztatottságnál, kirohana a piacra, üres, mit tehet, megpróbál önerőből építeni (ha egyáltalán van bányája!). Ha nincs bánya, és nincs szövi karavánnal, és figyeled a paicot, hgoy ne tudjon venni mondjuk agyagot... Hát.. De nem magyarázom. Pontosan tudod, hogy működik ez.
Reply With Quote
  #336  
Old 10-04-2007, 16:22
Pax Hungaricum
Guest
 
Posts: n/a
Activity: 0%
Longevity: 0%
Default

Quote:
Originally Posted by Pali papa View Post
Csofika nemcsak hogy próbáltam, de erősen működőképes is tud lenni.
Azt kell megjegyeznem, hogy a Te perverz igényeidnek (mindenáron oknélkül kárt okozni) nem felel meg a dolog, de igen igen hatékony. Valószínű az probléma lehet, hogy itt nem tudnál félig rejtve tevékenykedni, és ha már az egyész csoport a véredet kívánja akkor biztosan lenne ember aki le szed onnan. Tehát a tolis szövit csak okosan és nagy diplomáciai (vagy pszichológiai) érzékkel lehet megcsinálni.
Ja és a "jó közepes toronyíj" az nokedli, egy felbőszített ork ha beveszi a tekit
símán agyonveri a "jó közepes" toronyíjadat és onnantól az országod már csak préda...
Szia Pali

Csofikával ne foglalkozz, nem teljesen ép szegénynek a lelki világa. De ennyit róla. Én többé nem foglalkozom vele, remélem többé nem is ír ide. Addig is, én letiltottam.

De egy picit rád kell cáfolnom.
Ha van 4 fél elf egy szöviben, és nekik megy egy ork... Hát... nem vagyok meggyőződve arról, hogy nem az ork megy szabira... 3 rágyújtja a házakat 1 meg lelopja a tekijét 20 másodperccel azelőtt, hogy a serege (ami valószínűleg csak maradék sereg, mivel feltételezhetően leáll jópár barakkja) megérkezik, akkor már nincs ideje visszavenni a tekit, aztán fogják, és mind a 4-en leártózzák varikkal is.
Ha ezek után valami csoda következtében mégis beveri az egyiket hekire, akkor még roszabb, mert megugrik a pontlistán, és esetleg alá kerül 4 toli. Ő meg bukta a felfelé támadást.

Ha van 4 ork, az más tészta. Akkor ha sokat forgolódnak mészárra meg pusztira, akkor egy idő után a tolik feladják, mert vissza kell csinálni az üres hekiket, meg a sok lemészárolt tolit, varit, íjat.

De egy felbőszült ork totál esélytelen egy 4 tolis szövivel szemben. (Szerintem)

Legalábbis most az egyik csopiban 2 tolval van szétszedve 4 másik. És semmit nem tudnak csinálni. Néha befut egy ártó, vagy egy mészár... De hát olyan vagyon lett kilopva belőlük, hogy röhögve visszaveszek mindent. Nekik meg elfogyott a pénzük, és nem tudják pótolni a tekiket. Lassan fel fogják adni. Pedig 2x annyian vannak. Ha a tolik lennének 4x annyian...

/Továbbra is tolimániás vagyok/

Sonnenuntergang
Reply With Quote
  #337  
Old 10-04-2007, 16:23
Pax Hungaricum
Guest
 
Posts: n/a
Activity: 0%
Longevity: 0%
Default

És még nem beszéltem arról, hogy a megtámadott nullára elszívja a többitől az íjakat, úgyhogy valószínű az ork a megcsappant seregével, teki nélkül, 4x védelem mellett nem is fog beférni.
Reply With Quote
  #338  
Old 10-04-2007, 19:52
gusztika28 gusztika28 is offline
Banned
 
Join Date: Oct 2007
Posts: 2
Activity: 0%
Longevity: 90%
Default

Szerintem 4 félelf toli igen jó lehet egy szöviben.
Reply With Quote
  #339  
Old 10-04-2007, 19:58
tdomo's Avatar
tdomo tdomo is offline
Member
 
Join Date: Nov 2006
Location: Bécs
Posts: 999
Activity: 0%
Longevity: 95%
Default

Quote:
Originally Posted by gusztika28 View Post
Szerintem 4 félelf toli igen jó lehet egy szöviben.
Egészen addig, amíg össze nem futnak egy négy óriásból álló szövivel.
__________________
Pain is temporary, Glory is forever.

csokis-keksz (#410152)
tiramisu (#394553)
Reply With Quote
  #340  
Old 10-05-2007, 07:13
Pax Hungaricum
Guest
 
Posts: n/a
Activity: 0%
Longevity: 0%
Default

Quote:
Originally Posted by tdomo View Post
Egészen addig, amíg össze nem futnak egy négy óriásból álló szövivel.
De az ritka.
És akkor még mindig ott a diplomatikus út, az MNT.
Reply With Quote
Sponsored Links
Reply


Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump

Similar Threads
Thread Thread Starter Forum Replies Last Post
Beatbox, avagy szájdob mindenekfelett! Redback Zene 1 06-23-2008 12:53
9 éves a Hódító Ati Általános beszélgetés Hódítós témákban 17 02-18-2008 22:55
9 éves a Hódító Ati Fontos bejelentések 0 02-15-2008 08:55
Hódító gyors csoport 4 és felfele, avagy neveljünk tamagothcit. :) szajonara Általános beszélgetés Hódítós témákban 25 10-16-2007 09:18
A Hódító, mint körökre osztott stratégiai játék kg-- Általános beszélgetés Hódítós témákban 53 08-02-2007 23:45


All times are GMT +1. The time now is 22:33.


Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Design partly based on Hódító's design by Grafinet Team Kft.

Contents and games copyright (c) 1999-2020 - Queosia, Hódító

Partnerek: Játékok, civ.hu