Hódító / Queosia forum
Hódító / Queosia forum
http://queosia.com
http://hodito.hu

Go Back   Hódító / Queosia forum > Hódító / Queosia forum > Hódító > Általános > Általános beszélgetés Hódítós témákban
Register Stats Members List Today's Posts

Általános beszélgetés Hódítós témákban Hódítós témák, amik máshova nem férnek

View Poll Results: 6 vagy 12?
6 0 0%
6 plusz torony bónusz 4 14.29%
12 13 46.43%
12 plusz torony bónusz 11 39.29%
Voters: 28. You may not vote on this poll

Reply
 
Thread Tools Search this Thread Display Modes
  #81  
Old 09-20-2007, 05:26
Harcosok's Avatar
Harcosok Harcosok is offline
Member
 
Join Date: Jun 2006
Posts: 752
Activity: 0%
Longevity: 97%
Default

Quote:
Originally Posted by Pax Hungaricum View Post
Miután a pofámba röhögtél egy tok normális hozzászólásom után, mit vártál? :O Hogy egy csokor virágot küldök? :O

Ez tipikusan Magyarország. A hülyeség, baromság megengedett, ha ezellen felszólalsz, akkor te vagy a gonosz.
Full normális topicok hülyére offolása és teljes tönkretétele semmilyen retorziót nem von maga után, de ha ez ellen fel emeli valaki a hangját, akkor a fél fórum azonnal rászakad, hgoy fogja vissza magát.

Az egész világ máshogy működik, hála a jó Istennek volt szerencsém nagyon sokat külföldön tartózkodni, nagyon sok országot bejártam több kontinensen. Mindenhol a deviáns elemek ellen fordult a közhangulat. És akik felszólaltak a társadalomban nem elfogadható dolgok ellen, azok támogatták egymást.

Hazajöttem Édes Hazánkba, azt látom, hogy az utcákat ellepték a punkok és a melegek, kiskorú gyerekeket vernek agyon 40 éves rohamgárdisták, csökken a fizetésem értéke, és ha ezt megemlítem, akkor megfenyegetnek, hyog ki leszek rúgva.

Nyílik egy értelmes topic, azt látom szarrá offolják, beszólok neki, hogy talán huzzon a 'nem értelmes' topicokba opffolni, ki a szardarab? Én.
Sorra nyílnak az idióta, és értelmetlen topicoc, ez ellen szól az ember, ki a szardarab? Nem aki nyitja, hanem aki normális topicokat szeretne látni...
Nyílt ez a topic, teljesen kétértelmű megfogalmazással, meg teljesen feleslegesen, (és ezt nem csak én mondom! el lehet olvasni az első két oldal reakcióit! mások is így gondolták!) de ennek ellenére normálisan próbáltam megközelíteni, a pofámra lett írva, hogy rossz szándékkal provokálni is piszkálódni jöttem ide, míg végül a 6. vagy 7. oldalon ki lett nyögve, hogy "nem is arról szól ám a topic ami ki van írva, hanem egy picit másról". Tehát félreérthető és felesleges volt az alaptétel. És miután ártaltlanul be lettem rágalmazva, és ezért felemeltem a hangom (ami egyébként nem hiszem, hogy állati durva lett volna, mint ahogy azok így utólag be vannak állítva), ki lett a szardarab, ismételten csak én.

Talán abba kéne hagyni ezt a monitor mögüli ultraúriember stílust, mert pont ennek lett az a vége, hogy az emberek egymásnak esnek!

Egy igazán jó fórumra moderátorok sem kellenek, mert a 'társadalom' fenntartja magát, és a saját maga által meghúzott színvonalat! Abban a pillanatban, hogy egyenjogúság lesz kiosztva mindenkinek, onnantól kezdve a színvonal rohamosan csökken, ez feszültséget indukál, és az emberek egymást kezdik hibáztatni.

Ez egy tökéletesen természetes folyamat!

A gond az, hogy lehetőség van felesleges, és értelmetlen topicocat nyitni, és lehetőség van minden további nélkül agyonvágni a már létező értelmes topicokat!

Innentől kezdve kicsit visszásnak hat, hogy az van állandóan kardélre hányva, akinek ez nagyon nem tetszik.

Mert amíg azt mondtam, hyog "kérlek szépen", meg "légyszi", addig a pofámba volt röhögve. Amikor meg azt, hogy "takarodj", "Baromság", akkor meg én voltam az állat...
Ha az ember kedves és lágy, akkor az sem jó, ha kemény, és hideg, az sem jó.
Ha meg kussban marad, akkor meg elszaporodik az értelmetlenség.

Nekem mindegy. Én kussban maradok.

Ki fogom próbálni, hogy regelek 3-4 álnevet ide, nyilván külön IP címről, külön e-mail címről, külön számítógépről, és agyon offolom a ti topicjaitokat, majd ha egy szót is szóltok emelt hangon, azonnal bejövök másik 3-mal, és elkezdem kórusban zengeni 8-10 topicban, hgoy milyen bunkók vagytok.

Mert amit eddig tapasztaltam, aszerint ez helyes magatartás, és ez mindenki által elfogadott, sőt, valakit e szórakoztat, és felvidít.

Hát hajrá!
Jóéjt!
Gee amugy mire vagy felháborodva??Meg te,hogy gondolod ezt amit most cisnálsz. Még mindig azt az első hsz-t fikázod,hogy nem kellenek ilyen topikok...Akkor te miben vagy jobb? 1 rakás félrevezető dolgot írtál. De én is javítottam az első hsz-m amivel, mint már írtam elismerem aki akar bele tud kötni. Te meg törölted azokat a hsz-eket ugyhogy probléma megoldva. Amiről mi 2-en most irtunk az már nem létezik Tévedtünk kész... ennyi meg egy bambi
Azért azt nem kellene kitalálni,hogy mellém állna olyan sok ember amiatt mert én Harcosok vagyok. Pont emiatt vannak sokan ellenem. Páran mindig mellém állnak de azok most ebbena témában fel sem szólaltak igazán...Ki offolja amugy most a te topicodat?:S Vagy csak ez a bosszú? De amugy ha nem lesz alapja akkor ugyse lehet belekötni Belém sokszor belém lehet ezt elismerem de én ritkán nyitok topicot.
De ez jó Ezt se sokszor mondták
__________________
Mi Atyánk, aki a mennyekben vagy, szenteltessék meg a te neved, jöjjön el a te országod, legyen meg a te akaratod, amint a mennyben, úgy a földön is. Mindennapi kenyerünket add meg nekünk ma, és bocsásd meg vétkeinket, miképpen mi is megbocsátunk az ellenünk vétkezőknek, és ne vigy minket kísértésbe, de szabadíts meg a gonosztól.

Last edited by Harcosok; 09-20-2007 at 05:43..
Reply With Quote
Sponsored Links
  #82  
Old 09-20-2007, 06:14
Csokibácsi Csokibácsi is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 1,442
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Soha ne legyen nagyobb problémátok az életben.
Ignorance is bliss.
__________________
Sorry, this account has been suspended
Reply With Quote
  #83  
Old 09-20-2007, 06:35
Kubbi Kubbi is offline
Member
 
Join Date: Oct 2006
Location: Veszprém
Posts: 1,171
Activity: 0%
Longevity: 96%
Default

Quote:
Originally Posted by Pax Hungaricum View Post
Miután a pofámba röhögtél egy tok normális hozzászólásom után, mit vártál? :O Hogy egy csokor virágot küldök? :O

Ez tipikusan Magyarország. A hülyeség, baromság megengedett, ha ezellen felszólalsz, akkor te vagy a gonosz.
Full normális topicok hülyére offolása és teljes tönkretétele semmilyen retorziót nem von maga után, de ha ez ellen fel emeli valaki a hangját, akkor a fél fórum azonnal rászakad, hgoy fogja vissza magát.
...
...
Még nem olvastam el a többi hszt, de én most azt gondolom, hogy ki kellene picit kapcsolódnod. Kapcsold le a gépet, és menj ki a szabadba. Itt nincs semmiféle öszeesküvés elmélet. (ne rágalmazz senkit) Engem csak az zavar, hogy az utóbbi időben csinálod a fesztivált. Feleslegesen bunkózol, amit nekem zavaró olvasni. Túlreagálsz dolgokat.
Illetve az ilyen dolgok, hogy 1. kijelented nem írsz ebbe a topikba többet, mert hogy ovisok vitatkozzatok, erre látom, megy a bizonygatás, kijelented, nem kéne szemét topikokkal teletölteni a fórumot, erre mit látok, ultraliberális csodatopik...
Én ha már prédikálok, próbálok következetes lenni.
És én nem utállak, mert nem is ismerlek.

Quote:
Originally Posted by Pax Hungaricum View Post
És ezt ne vedd magadra Remy, meg senki, akinek nem inge! Csak talán azon kéne elgondolkodni, hogy az egymásnak esések miért történnek meg. És nem azon, hogy ha már megtörténtek, milyen hangnemben.
Mert ha nem lennének egymásnak esések, akkor nem lenne hangnem sem.
Szerintem amíg kultúrált hangnemben válaszolsz, addig max vita lehet belőle. Mihelyst elkezdesz hömbölögni, egymásnak esés lesz belőle.
Szerintem.
__________________
Sose félj valami újat csinálni. Emlékezz, hogy egy magányos amatör készítette a Bárkát, és egy halom szakértő a Titanicot.

Last edited by Kubbi; 09-20-2007 at 06:43..
Reply With Quote
  #84  
Old 09-20-2007, 08:07
Dr Rozi rendel Dr Rozi rendel is offline
Member
 
Join Date: Apr 2007
Location: Magyarország, H-Bihar
Posts: 284
Activity: 0%
Longevity: 93%
Default

Jesszusom!!!
Nem vagytok Ti véletlenül nők????
Szerintem egy iszapbírkózáson eldönthetnétek kinek van igaza.....
Reply With Quote
  #85  
Old 09-20-2007, 10:47
J.Ati J.Ati is offline
Senior Member
 
Join Date: Apr 2007
Location: Budapest
Posts: 5,922
Activity: 7%
Longevity: 93%
Default

Quote:
Originally Posted by Smooth Scroller View Post
en nem erzem, hogy harcosok kulonosebben hunyo lenne itt. a topik inditasa 1 artalmatlan kozvelemenykutatasnak indult sztem annak ellenere, hogy tudta a valaszt ra, csak 1szeruen kivancsi volt a tobbiek velemenyere. csak sokan ugy erzik, hogy azonnal le kell pocskondiazni amit o nyit, vagy hozzaszol. sztem ennek most nem volt igazan alapja. sztem nem kell feltetlen mindenert ot hibaztatni ahol hozzaszol. a bunkozast meg nem vette at, ugyhogy - barmily hithetetlennek is tunik - adtam neki 1 zoldet.
Én meg erre löktem egy zöldet!
Így gondolom én is.
Reply With Quote
  #86  
Old 09-20-2007, 11:24
Pax Hungaricum
Guest
 
Posts: n/a
Activity: 0%
Longevity: 0%
Default

Quote:
Originally Posted by Smooth Scroller View Post
en nem erzem, hogy harcosok kulonosebben hunyo lenne itt. a topik inditasa 1 artalmatlan kozvelemenykutatasnak indult sztem annak ellenere, hogy tudta a valaszt ra, csak 1szeruen kivancsi volt a tobbiek velemenyere. csak sokan ugy erzik, hogy azonnal le kell pocskondiazni amit o nyit, vagy hozzaszol. sztem ennek most nem volt igazan alapja. sztem nem kell feltetlen mindenert ot hibaztatni ahol hozzaszol. a bunkozast meg nem vette at, ugyhogy - barmily hithetetlennek is tunik - adtam neki 1 zoldet.

Igen. Csak egy tényezőt felejtessz ki. Hogy én ide nem anyázni jöttem. Láttam egy új topicot, elmondtam a véleményem, szerintem egyáltalán nem sértő hangnemben.
nem is lehetett a célom a sértegetés, hiszen először szóltam hozzá a topicnyitó ember dolgaihoz.

Tény, hogy kötöszködő voltam, de nem rosszindulatból tettem mindezt. Hanem mert fogalmam nem volt, hogy ki az a Harcosok, egyszerűen csak hozzá akartam szólni egy újonnan nyílt témához.

Erre mit látok?

Hogy megrágalmaz a személye ellen irányuló aljaskodással, és Atinál panaszkodik rám, hogy én ide provokálni jöttem őt... Hogy provokálhatnék direkt valakit, akit nem is ismerek...

Naná, hogy eldurrant az agyam!!!
Úgyhgoy Smooth, most nem értek veled egyet, epdig az esetek nagy részében jól látod a dolgokat, és zavartalan az együtt fórumozásunk. De szerintem ez most mellé ment, amit írtál. Mert nem Harcosok személye ellen irányult az első hozzászólásom. De ő magára vette. Magára vette, mert gondolom már voltak ellene irányuló emgnyilvánulások. Feltételezem ezek után, hogy nem is véletlenül. De annak ellenére, hgoy kötekedtem, ártatlanul lettem aljas provokátornak beállítva! Mert én a számokkal nem értettem egyet, amit leírt. És nem azzal, hogy ő írta le.
Ez roppant nagy különbség ám! Csakhogy ő ezt úgy értékelte, hogy 'leszarom' a számokat, én ide csak azért jöttem, hogy ellene szemétkedhessek!

Ezt pedig visszautasítom! Mert nem igaz!
Reply With Quote
  #87  
Old 09-20-2007, 12:46
Harcosok's Avatar
Harcosok Harcosok is offline
Member
 
Join Date: Jun 2006
Posts: 752
Activity: 0%
Longevity: 97%
Default

Quote:
Originally Posted by Pax Hungaricum View Post
Igen. Csak egy tényezőt felejtessz ki. Hogy én ide nem anyázni jöttem. Láttam egy új topicot, elmondtam a véleményem, szerintem egyáltalán nem sértő hangnemben.
nem is lehetett a célom a sértegetés, hiszen először szóltam hozzá a topicnyitó ember dolgaihoz.

Tény, hogy kötöszködő voltam, de nem rosszindulatból tettem mindezt. Hanem mert fogalmam nem volt, hogy ki az a Harcosok, egyszerűen csak hozzá akartam szólni egy újonnan nyílt témához.

Erre mit látok?

Hogy megrágalmaz a személye ellen irányuló aljaskodással, és Atinál panaszkodik rám, hogy én ide provokálni jöttem őt... Hogy provokálhatnék direkt valakit, akit nem is ismerek...

Naná, hogy eldurrant az agyam!!!
Úgyhgoy Smooth, most nem értek veled egyet, epdig az esetek nagy részében jól látod a dolgokat, és zavartalan az együtt fórumozásunk. De szerintem ez most mellé ment, amit írtál. Mert nem Harcosok személye ellen irányult az első hozzászólásom. De ő magára vette. Magára vette, mert gondolom már voltak ellene irányuló emgnyilvánulások. Feltételezem ezek után, hogy nem is véletlenül. De annak ellenére, hgoy kötekedtem, ártatlanul lettem aljas provokátornak beállítva! Mert én a számokkal nem értettem egyet, amit leírt. És nem azzal, hogy ő írta le.
Ez roppant nagy különbség ám! Csakhogy ő ezt úgy értékelte, hogy 'leszarom' a számokat, én ide csak azért jöttem, hogy ellene szemétkedhessek!

Ezt pedig visszautasítom! Mert nem igaz!
Na én rádhagyom inkább aki elolvassa témát ugyis alkot egy véleményt Ki ilyet ki olyat...
__________________
Mi Atyánk, aki a mennyekben vagy, szenteltessék meg a te neved, jöjjön el a te országod, legyen meg a te akaratod, amint a mennyben, úgy a földön is. Mindennapi kenyerünket add meg nekünk ma, és bocsásd meg vétkeinket, miképpen mi is megbocsátunk az ellenünk vétkezőknek, és ne vigy minket kísértésbe, de szabadíts meg a gonosztól.

Last edited by Harcosok; 09-20-2007 at 13:08..
Reply With Quote
  #88  
Old 09-20-2007, 18:22
Harcosok's Avatar
Harcosok Harcosok is offline
Member
 
Join Date: Jun 2006
Posts: 752
Activity: 0%
Longevity: 97%
Default

Na köszönöm mindenkinek a hsz-eit és szavazatait Maya rájött tévedett...
__________________
Mi Atyánk, aki a mennyekben vagy, szenteltessék meg a te neved, jöjjön el a te országod, legyen meg a te akaratod, amint a mennyben, úgy a földön is. Mindennapi kenyerünket add meg nekünk ma, és bocsásd meg vétkeinket, miképpen mi is megbocsátunk az ellenünk vétkezőknek, és ne vigy minket kísértésbe, de szabadíts meg a gonosztól.
Reply With Quote
  #89  
Old 09-20-2007, 19:40
csofika csofika is offline
Banned
 
Join Date: Jun 2007
Posts: 120
Activity: 0%
Longevity: 92%
Default

Régen jártam már a fórumon és sajnálattal tapasztaltam, hogy nem csak én offolom az összes topikot.(holott engem ilyenek miatt már rég eltiltottak)

Ez tényleg vicc, hogy minden topic néhány ember személyeskedésébe csap át.

A kérdés véleményem szerint egyértelmű. A torony normál esetben, ha az elfet nem nézzük, akkor plusz 6 pont védőértéket ad, tehát egy toronyban lévő íjász 12 pont védőértékkel bír.

Torony nélkül az íjász 6 pont védőértéket ér. Íjász nélkül a torony csak max 30% védelmi bónuszt ad az orinak, pl az eliteknek és lovaknak, vagy akár a védőknek.
Reply With Quote
  #90  
Old 09-20-2007, 22:45
Smooth Scroller Smooth Scroller is offline
Member
 
Join Date: Mar 2006
Posts: 772
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by csofika View Post
Torony nélkül az íjász 6 pont védőértéket ér. Íjász nélkül a torony csak max 30% védelmi bónuszt ad az orinak, pl az eliteknek és lovaknak, vagy akár a védőknek.
nem, ez igy nem jo. ijaszokkal a toronyban is adja a teruletbonuszt a torony. tehat mind1, hogy vae- benne ijasz vagy sem, a torony mindenkeppen ad vedobonuszt.
Reply With Quote
Sponsored Links
Reply


Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump

Similar Threads
Thread Thread Starter Forum Replies Last Post
04.02. Szövetségi játék Ati Hódító Kézikönyv 3 08-29-2007 16:33
Hullának teki vagy nem ? Bonesoul Általános beszélgetés Hódítós témákban 14 05-29-2007 02:23
Moderálás vagy mi a szösz Lik-lak Általános beszélgetés Hódítós témákban 198 11-21-2006 21:20
Ati régen vagy most az űber kedvességével dreaman68 Általános beszélgetés Hódítós témákban 23 11-16-2006 16:32
Országfeltörések vagy mi a szösz? monro Általános beszélgetés Hódítós témákban 8 06-27-2006 16:04


All times are GMT +1. The time now is 23:18.


Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Design partly based on Hódító's design by Grafinet Team Kft.

Contents and games copyright (c) 1999-2020 - Queosia, Hódító

Partnerek: Játékok, civ.hu