Hódító / Queosia forum
Hódító / Queosia forum
http://queosia.com
http://hodito.hu

Go Back   Hódító / Queosia forum > Hódító / Queosia forum > Hódító > Általános > Általános beszélgetés Hódítós témákban
Register Stats Members List Today's Posts

Általános beszélgetés Hódítós témákban Hódítós témák, amik máshova nem férnek

Reply
 
Thread Tools Search this Thread Display Modes
  #2321  
Old 08-30-2007, 08:35
Dragi's Avatar
Dragi Dragi is offline
Senior Member
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 3,361
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

izé most akkor mi történt vagy történt valami ? azon kivül hogy Arwyl lefordult
__________________
Claívsolais (3) (#379234)



"Jobban szeretem, ha mindenki utál, mintsem színészkednem kelljen bárki szeretetéért...."

"Sose szakítsd félbe ellenfeled, ha az éppen egy hibát követ el." -Bonaparte Napoleon

Régen a férfinak meg kellett ölnie a sárkányt, hogy elvehesse a szüzet. Ma már nincsenek szüzek, és a sárkányt kell elvenni...
Reply With Quote
Sponsored Links
  #2322  
Old 08-30-2007, 09:01
Deni's Avatar
Deni Deni is offline
Member
 
Join Date: Jul 2006
Location: Bp
Posts: 1,097
Activity: 0%
Longevity: 97%
Default

Csak annyit fűznék a dologhoz, hogy szívem egyik csücskében a Szkarások csücsülnek a másikban meg az Ovisok. Mindkét tábortól a fórumban mutatottnál jóval intelligensebb megnyílvánulást vártam volna el és természetesen, akinek nem inge..

A Szkara végét pedig sajnálom, azért tavaly ilyenkor még nem kis élet volt bennü(n)k. Arwyl, végre lehet nyugodtan aludni
__________________
My eyelids sink into the blackened canvas where the dreams are painted






The Silent Enigma (#186138)
DugóTündér (#580934)
Goth*Angel (#156003)
MalloryKnox (#62)

Reply With Quote
  #2323  
Old 08-30-2007, 09:37
Cyby_'s Avatar
Cyby_ Cyby_ is offline
Member
 
Join Date: Mar 2006
Location: Kunhegyes-Debrecen MFK koli
Posts: 646
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by Dragon,Szamár :)) View Post
izé most akkor mi történt vagy történt valami ? azon kivül hogy Arwyl lefordult
a teljes megmutatja ,h mi volt,de elmesélhetem:
remy 9kor ráment arwylra,el is fokoztunk ezzel nic sis baj,csak ráment afél klánvagyon,mert elött emeg fedeztóünk egy oriban,ami akisebbik baj is,DE
mivel arwyl 7big gun os ellen egyedül van és főleg,h ö aszkara kaja termelöje igy esélye nuku,és igy nem látjuk értelmét folytatni,h a big végig verje.Földet nem fogunk nekik adni,és ezért oszlani fogunk lényegében.
Bár remy azt hitte ,h kap,de arra vértunk h legalább 800k katit megint lefokozzon ,h rámenjen,addig nem forditotta arwyl az oriját,h szépen búcsúzzon az A-tól

Értelmét egyenlóre nem létjuk afolytatásnak,mivle a fedezés módositással olyan szépen meg van védve anagy orik,h ütéssel kb 600-700k értékig lehet jutni(jó tudom remyék ütöttek felette is de az 1évbe egyszer ha van,h szarul szabizik le a klán,amibe nagyori van,h hozzanak pl)
Szóval ha érdembeli változás lesz majd ujra kezdjük valszeg,de kíváncsiak vagyunk,h atop 25ezután mit csinál a sok mnt-jévél,élvezetes játékot!
Reply With Quote
  #2324  
Old 08-30-2007, 09:48
Xeper Xeper is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Location: Pécs/Bp
Posts: 2,240
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Arwyl: egyrészt kár hogy lefordultál, szívesen láttam volna egy-két szép megmozdulást tőled is ott fent
másrészt szép dolog egy ekkora országot lefordítani... (Attila: nem ez az első több személyiségű orija...) én is kíváncsi vagyok mi lesz itt a topban...

Smooth:
prbálj egy egyfős klánt huzamosabb ideig, aztán ha kibírod 400k pont felett nem elfként, akkor az lesz gyanús

Cyby: privátban igazán elmondhatnád hogy mi bajod van velünk.
__________________
"A tanult szerencsét hívják tudásnak"
Eben a mondatba három hiba van.

Last edited by Xeper; 08-30-2007 at 09:54..
Reply With Quote
  #2325  
Old 08-30-2007, 09:55
Serg Serg is offline
Member
 
Join Date: Feb 2006
Posts: 916
Activity: 1%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by Cyby_ View Post

Értelmét egyenlóre nem létjuk afolytatásnak,mivle a fedezés módositással olyan szépen meg van védve anagy orik,h ütéssel kb 600-700k értékig lehet jutni(jó tudom remyék ütöttek felette is de az 1évbe egyszer ha van,h szarul szabizik le a klán,amibe nagyori van,h hozzanak pl)
Szóval ha érdembeli változás lesz majd ujra kezdjük valszeg,de kíváncsiak vagyunk,h atop 25ezután mit csinál a sok mnt-jévél,élvezetes játékot!
Anno amikor tiltakoztam a felfedezés módosítás ellen akkor még nem láttátok át hogy nekem mindegy és a kicsiknek lesz rossz meg a feltörekvőknek. Lassan megérem hogy az az általános nézet fog kialakulni hogy a felfedezés módosítást is én lobbyztam ki Attilánál
Reply With Quote
  #2326  
Old 08-30-2007, 10:02
pea pea is offline
Banned
 
Join Date: Feb 2007
Posts: 114
Activity: 0%
Longevity: 94%
Default

Quote:
Originally Posted by Serg View Post
Anno amikor tiltakoztam a felfedezés módosítás ellen akkor még nem láttátok át hogy nekem mindegy és a kicsiknek lesz rossz meg a feltörekvőknek. Lassan megérem hogy az az általános nézet fog kialakulni hogy a felfedezés módosítást is én lobbyztam ki Attilánál
Én itt nem vagyok illetékes, de ezt most jó hogy mondod, mert én tényleg azt hittem, hogy az Aban a topban csücsülő klánok lobbizták ezt ki. Ezt a felfedezés módosítást máshogy kellett volna megoldani, az tuti. Kár, hogy akkor én még nem voltam. Bár lehet, hogy jobb, mert úgy akkor is beszóltam volna, és már rég örökre ki lennék tiltva.
Reply With Quote
  #2327  
Old 08-30-2007, 10:03
Cyby_'s Avatar
Cyby_ Cyby_ is offline
Member
 
Join Date: Mar 2006
Location: Kunhegyes-Debrecen MFK koli
Posts: 646
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by Xeper View Post
Arwyl: egyrészt kár hogy lefordultátl, szívesen láttam volna egy-két szép megmozdulást tőled is ott fent
Xepi nem bántásként de 7ori van rajta aki ha kb 20k értéke tváltozik már éplistázzák távollévöt néznek néála..stb...2szer jött ki aklánnal és 3-3hiéna sereget kapott,igaz az elfektöl ami még megérthetö mert ök már fedezni nem bírnak....szal bőven esélytelen,akármit is csinálnia!

bajom különösebben nincs,azon kívül,h alsóbb csopikban régebben Arrakis ecsetelte,h majdnem kimondva jkszel üti fel magát az egekbe pl 4Lbe,hüpit át is rakták jkszért,szal az ovi és a makulátlan tiszta hírneve nekem kicsit erős!
Mert pl a pannontól kapott ork az ugy megy ,h pl Arwyl megkeresi abiget és mondja figy kellene egy klán ellen 98%barakkos ork adjatok már...és Zoli egyböl mondja h persze akármikor....szóval addig is sejtettük,h van kapcsolat a pannon és az ovi között de akkor tisztázódott,h ehhez nem fér kétség.
De mindezt félre téve nem lényeg,csk amikor úg yjátszol,h ati klánotok cirka 4milla értékü és 24milla értékü ellenség ellen játszol aki csak ati mozdulatait figyeli,mivel mást nem tehet,sztem neke dis elmenne a kedved az egésztől és érdektelenségnek nyugodtan nevezhető!
Reply With Quote
  #2328  
Old 08-30-2007, 10:06
Cyby_'s Avatar
Cyby_ Cyby_ is offline
Member
 
Join Date: Mar 2006
Location: Kunhegyes-Debrecen MFK koli
Posts: 646
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by Serg View Post
Anno amikor tiltakoztam a felfedezés módosítás ellen akkor még nem láttátok át hogy nekem mindegy és a kicsiknek lesz rossz meg a feltörekvőknek. Lassan megérem hogy az az általános nézet fog kialakulni hogy a felfedezés módosítást is én lobbyztam ki Attilánál
Serg isten örizz,h gyanusitgassunk,mert elhiszem,h nem egyeztél bele,és ezt nem is vitatom szóval ez mostanra alakult ki bennünk is ennyi
Reply With Quote
  #2329  
Old 08-30-2007, 10:22
Grabi Grabi is offline
Member
 
Join Date: Mar 2006
Location: Bp.
Posts: 1,634
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

végre nem csak puffogtatás, hanem vádak is elhangzottak. akkor reagálnék rá:
1. én áthelyezésem, teljesen jogos, hibáztam, megkaptam a szankciót. halkan megjegyzem nem biztos, hogy pont neked kéne ezt emlegetni, aki pár napja került át ugyanilyen indokkal, mint én.

2. az óvodának nincs szüksége kapott orkokra, láttátok ti is, látta a kő fiai, az óvoda gazdaságilag már olyan erős klán, hogy bármikor tud ilyen orkot építeni.
közhiedelemmel ellentétben ákos nem hozott pénzt az óvodának akkor, de így is nagy segítség volt a támadáshoz. hogy az átállása inkorrekt volt...hmmm, lehet, de semmiképpen sem csalás

arwyl helyzete: igen, szar helyen volt, én azon csodálkozom h eddig bírta ekkora gyűrűben.
a maradék szkarának, bár szerintem nem lesz hosszúéletű, de sok sikert kívánok!

az Óvoda jelenlegi vezére nem arrakis, nem fog ilyen meddő és személyeskedő vitákba belemenni, csak és kizárólag ha tényleges vádak érik és nem csak a puffogtatás
__________________
Hüpp-hüpp-hüpp barbatrükk (#316178)
Elkapom a grabancodat! (#355763) ANARCH
Barrigon (#64904)
Y Ddraig Goch (#428537)
Reply With Quote
  #2330  
Old 08-30-2007, 10:24
Serg Serg is offline
Member
 
Join Date: Feb 2006
Posts: 916
Activity: 1%
Longevity: 99%
Default

,szal az ovi és a makulátlan tiszta hírneve nekem kicsit erős!
Mert pl a pannontól kapott ork az ugy megy ,h pl Arwyl megkeresi abiget és mondja figy kellene egy klán ellen 98%barakkos ork adjatok már...és Zoli egyböl mondja h persze akármikor....szóval addig is sejtettük,h van kapcsolat a pannon és az ovi között de akkor tisztázódott,h ehhez nem fér kétség.
De mindezt félre téve nem lényeg,csk amikor úg yjátszol,h ati klánotok cirka 4milla értékü és 24milla értékü ellenség ellen játszol aki csak ati mozdulatait figyeli,mivel mást nem tehet,sztem neke dis elmenne a kedved az egésztől és érdektelenségnek nyugodtan nevezhető![/quote]

Hogy is jött ki az a 24 milla nálad?Már bocs de az az ori kilépett a pannonból és belépett az Oviba teljesen szabályosan ezen kivűl láttál te mást pl hiénázást tőlünk?Nem kell itt nagyítgatni semmit a tények magukért beszélnek.Arwyl akkor búcsuzott volna szépen ha mondjuk vissza támad és beveri a támadót és csak utánna fordul le szerintem ez elegánsabb is lett volna,de ez csak a privát véleményem.
Reply With Quote
Sponsored Links
Reply


Currently Active Users Viewing This Thread: 16 (0 members and 16 guests)
 

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump


All times are GMT +1. The time now is 05:36.


Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Design partly based on Hódító's design by Grafinet Team Kft.

Contents and games copyright (c) 1999-2020 - Queosia, Hódító

Partnerek: Játékok, civ.hu