Hódító / Queosia forum
Hódító / Queosia forum
http://queosia.com
http://hodito.hu

Go Back   Hódító / Queosia forum > Hódító / Queosia forum > Hódító > Fejlesztés > Elvetett javaslatok
Register Stats Members List Today's Posts

Elvetett javaslatok Könyörtelen leszek, de ami téma egész biztosan nem lesz, azt átmozgatom ebbe a topicba.

 
 
Thread Tools Search this Thread Display Modes
  #131  
Old 08-04-2007, 16:04
Redback's Avatar
Redback Redback is offline
Member
 
Join Date: Jun 2007
Location: Nyíregyháza
Posts: 2,975
Activity: 0%
Longevity: 92%
Default

Quote:
Originally Posted by Kutyuleee View Post
Pont ezért nem kéne a kukában lennie, mert sztem meg nincs jól így
sztem nincs jól így azért, mert sokan még a 24órás távol és a telefon melett is inkább a klánra támaszkodnak, hogy majd ők belépnek és kivédik neki,mert üres orival játszik tfsége miatt. ha valaki ezt a játékstilust választja, akkor vállalja a velejáró kockázatot,hogyha nemjut/nem megy géphez, ha baj van akkor beütik. és ne egy másik országra támaszkodjon. Ha rábizza a klán a nyersi készletét, akkor hozzon áldozatokat a klánért és kelljen fel, ne csak egy báb legyen az országa, amit éppen az mozgat aki akar a klánból.
Én egyedül a klánraktár használatát engedélyezném az ilyen belépéseknél. semmilyen egyéb akciót, se épitést, se piacozást. a klánraki használatával az esetlegesen átvihető lenne a nyersi ha visszajön,hogy ne vesszen el. esetleg tekiket lehetne pótolni. de a saját országát vigye mindenki saját maga!
Én még a szabizást is odaraknám, mert amit említett vale hogy akármi történhet.Kórházból egy telefonhívás hogy józsi lécci szabizd le az orim mert nem tok jácaani akkor ezt megteszi,és kész.
__________________
Redológia (#455305) [1/A] [SZK]

Non omnis moriar (#701164) [3/G]
Sponsored Links
  #132  
Old 08-04-2007, 16:13
-Ede- -Ede- is offline
Member
 
Join Date: May 2007
Location: Hungary, JNSz, Törökszentmiklós
Posts: 251
Activity: 0%
Longevity: 92%
Default

Quote:
Originally Posted by Kutyuleee View Post
Másrészt viszont azzal nem, hogy attól hogy kihalt téma volt, sztem nem kéne a kukában landolnia.
amikor a topicot olvastam láttam h ati mindenféle felvetést elutasított, nem csoda hisz mindnek több hátulütője van mint amennyit el lehet vele érni
szerintem se jó h ilyenek vannak de a legalizálása, vagy a nagyon szigorú közös géphasználatnak szerintem nem sok értelme van
  #133  
Old 08-04-2007, 21:56
kuku kuku is offline
Junior Member
 
Join Date: Aug 2007
Posts: 24
Activity: 0%
Longevity: 91%
Default

Quote:
Originally Posted by Remedy View Post
Ertem, tehat ha a szovim eljon hozzam vendegsegbe, ne lephessen be piacozni mondjuk a gepemrol? Ezt a FAQ is megengedi....
Teljesen igazad van, ennek semmi értelme....
  #134  
Old 08-05-2007, 01:30
Kutyuleee's Avatar
Kutyuleee Kutyuleee is offline
Member
 
Join Date: Jan 2007
Location: Budapest
Posts: 2,965
Activity: 0%
Longevity: 94%
Default

Quote:
Originally Posted by Redback View Post
Én még a szabizást is odaraknám, mert amit említett vale hogy akármi történhet.Kórházból egy telefonhívás hogy józsi lécci szabizd le az orim mert nem tok jácaani akkor ezt megteszi,és kész.
Igaz igaz, azt kihagytam, de pl én a piacozást magát semmikép nem engedném. mert passzivan is de katonai akcióra használható. pl bevásárol ilyakat valaki a szöviből hogy védjen, amit az ori tényleges tulaja pl nem tudna megtenni. vagy ép klántámadásra a szövivezér vásárol be stb stb stb.
Tulajdon képpen a kati piacon kivül minden egyéb dolgot átlehet mozgatni klánrakival, így ha nagyobb mértékü nyersi, vagy teki jön vissza nem kell a süllyesztőbe mennie vagy kopnia.
Viszont nem bont az ellen alá más, nem fog bevásárolni más. hanem mindenki a saját oriját viszi, sztem ez így az "igazságos"
__________________
Az élet olyan mint 1 simson, ha nem megy be kell rúgni



  #135  
Old 08-05-2007, 06:46
Stev's Avatar
Stev Stev is offline
Member
 
Join Date: Feb 2007
Location: Budapest
Posts: 468
Activity: 0%
Longevity: 94%
Default

Quote:
Originally Posted by Kutyuleee View Post
Tulajdonképpen a kati piacon kivül minden egyéb dolgot át lehet mozgatni klánrakival, így ha nagyobb mértékű nyersi, vagy teki jön vissza nem kell a süllyesztőbe mennie vagy kopnia.
Azért jó lenne ha ilyen témákban nem csak A-ban gondolkodna mindenki! Azon kívűl van még négy szint, ahol nincs klánraktár, viszont tartalékok vannak.
__________________
"Alkoholista az aki annyit iszik mint mi, csak ellenszenves"

http://stevzland.myminicity.com/ind
  #136  
Old 08-05-2007, 07:44
Redback's Avatar
Redback Redback is offline
Member
 
Join Date: Jun 2007
Location: Nyíregyháza
Posts: 2,975
Activity: 0%
Longevity: 92%
Default

Quote:
Originally Posted by Kutyuleee View Post
Igaz igaz, azt kihagytam, de pl én a piacozást magát semmikép nem engedném. mert passzivan is de katonai akcióra használható. pl bevásárol ilyakat valaki a szöviből hogy védjen, amit az ori tényleges tulaja pl nem tudna megtenni. vagy ép klántámadásra a szövivezér vásárol be stb stb stb.
Tulajdon képpen a kati piacon kivül minden egyéb dolgot átlehet mozgatni klánrakival, így ha nagyobb mértékü nyersi, vagy teki jön vissza nem kell a süllyesztőbe mennie vagy kopnia.
Viszont nem bont az ellen alá más, nem fog bevásárolni más. hanem mindenki a saját oriját viszi, sztem ez így az "igazságos"
Igen ez jó..A-n kívül esetleg hogyha vip-es szöbóviben van akkor karavánt tudjon küldeni és kész.
__________________
Redológia (#455305) [1/A] [SZK]

Non omnis moriar (#701164) [3/G]
  #137  
Old 08-08-2007, 10:58
Dus Dus is offline
Member
 
Join Date: Apr 2007
Location: Budapest
Posts: 2,382
Activity: 0%
Longevity: 93%
Default

Quote:
Originally Posted by kuku View Post
Teljesen igazad van, ennek semmi értelme....
most komolyan, mi értelme van válaszolni egy több mint 6 hónapos hsz-re??
Sponsored Links
 


Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump


All times are GMT +1. The time now is 09:11.


Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Design partly based on Hódító's design by Grafinet Team Kft.

Contents and games copyright (c) 1999-2020 - Queosia, Hódító

Partnerek: Játékok, civ.hu