Hódító / Queosia forum
Hódító / Queosia forum
http://queosia.com
http://hodito.hu
Prev Previous Post   Next Post Next
  #12  
Old 05-12-2007, 11:06
TDK TDK is offline
Member
 
Join Date: Apr 2006
Posts: 156
Activity: 0%
Longevity: 98%
Default

Quote:
Originally Posted by Xeper View Post
Szerintem a 9. verzióban Kutyuleee javaslata jogos megoldás lehet:
Ahogy Gyula is írta, az elf ha tolis, akkor alig tarthat védelmet, tehát nem a bunkeréből ártózgat, hanem saját túléléséért van szüksége ártásra, amit meg is tud torolni az ellen viszonylag könnyen.
Annyival egészíteném ki a dolgot, hogy vannak sereges elfek is, akiknél a torony+barakk arány elég magas lehet, a védelmük mégsem hasonlítható össze a bunkeresekével, tehát nekik fölösleges hátrány az újítás. Összességében szerintem a 'betont' létrehozó toronybónuszra játszó elfek azok, akik megérdemlik a gyengítést, ezért javaslom, hogy az ártó akciókra kapott gyengítés a torony arány függvénye legyen: annak háromszorosa, megfelelő korlátokkal (min. 20%, maximum 80-90%)

Így egy 7% tornyos elf már meghaladná a küszöböt, a 90% eléréséhez pedig 30+30% os beton védelem kell -emögül valóban ne gyújtson senki poénból
ez a javaslat tényleg egyszerüsit ráadásul ott van mögötte a logika, hogy nincs az az elf, aki több tornyot tartana mint barakkot, ráadásul a hadis elfek is pozitivan jönnek ki belöle. Támogatom.

(persze a tizes javaslattal kombinálva)

egy dologgal modositom, legyen felsö korlát(80%), mert, ha valakire 90% jár, akkor tulajdonképpen már mindegy mit csinál, azzal az erövel akár lehetne 100 is

Last edited by TDK; 05-12-2007 at 11:09..
 


Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 
Thread Tools Search this Thread
Search this Thread:

Advanced Search
Display Modes

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump

Similar Threads
Thread Thread Starter Forum Replies Last Post
Elf faj faji sajátosságainak változása Ati Általános beszélgetés Hódítós témákban 1575 06-14-2010 20:10
Faji varik Szecsa Általános beszélgetés Hódítós témákban 146 07-21-2007 21:28
Elf faj faji sajátosságainak változása Ati Fontos bejelentések 0 05-07-2007 13:11
1/A követelmények finomítása Ati Fontos bejelentések 0 12-06-2006 16:32


All times are GMT +1. The time now is 16:16.


Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2025, Jelsoft Enterprises Ltd.
Design partly based on Hódító's design by Grafinet Team Kft.

Contents and games copyright (c) 1999-2020 - Queosia, Hódító

Partnerek: Játékok, civ.hu