Hódító / Queosia forum
Hódító / Queosia forum
http://queosia.com
http://hodito.hu

Go Back   Hódító / Queosia forum > Hódító / Queosia forum > Hódító > Általános > Általános beszélgetés Hódítós témákban

Általános beszélgetés Hódítós témákban Hódítós témák, amik máshova nem férnek

 
 
Thread Tools Search this Thread Display Modes
Prev Previous Post   Next Post Next
  #11  
Old 10-14-2008, 10:44
[HTPA]GeeForce's Avatar
[HTPA]GeeForce [HTPA]GeeForce is offline
Senior Member
 
Join Date: Oct 2007
Location: Csonka-Magyarország
Posts: 4,643
Activity: 0%
Longevity: 91%
Default

Szerintem a kérdezés módjától nagymértékben függ a válasz, így nem különíthető el élesen, hogy mi a jó. Segítsek neki, vagy röhögjem ki, vagy szóljak be neki, vagy verjem szanaszét.

Ha normális hangnemben kérdeznek, és látszik hogy olyat, ami a súgóban nincs benne, vagy nem könnyen megtalálható, stb, akkor természetesen az ember segít. Főleg, ha úgy kezdi, hogy "figyi, olvastam a súgót, de nem találtam választ a kérdésemre, te tudnál segíteni?".
Szerintem aki így indít, az nagy valószínűséggel fog segítséget kapni.
Ezt még befolyásolja, hogy a megkérdezettnek mennyi szabadideje áll rendelkezésre. Pl épp indul valahova, vagy pár napig nem tud belépni, stb akkor nyilván nem fog segíteni. Még akkor se, ha alapvetően a személyisége nem konvergál a "bunkó" kategóriához.

Ha a kérdező flegma, lusta, neadjisten seggfej, és úgy közelíti meg, hogy "már 20x szétvertek, és ha te nem segítesz, akkor neked is a ***** ******!", akkor nyilván a válasz is ilyen lesz.
Ha egyáltalán lesz válasz.
Sokszor nem veszem a fáradtságot, hogy egyáltalán válaszoljak.
Pl ha valaki megkérdezi, hogy hogy játsszon elffel.
Legalább 30 elfes (vagy fajos, éplistás, játékstílusos) topic van a külsőn, olvassa el. Többek között az én véleményem is olvasható azokban a topicocban, tehát ha konrétan tőlem akarja tudni hogy játszon vele, azt is megtalálja idekint. Szóval az ilyen kérdezők leveleit olvasás után törlöm.

Extrém esetben, ha meg nagyon értelmetlen, idióta, netán támadó hangvételű - sértő - a kérdező stílusa, akkor a válaszom az, hogy agyonverem, majd utána írok neki, hogy "kérdésedre válaszolva, melyben a helyes éplistára kérdezel rá, a válaszom ez: a tied szar" De mondjuk ilyen csak 2x volt eddigi pályafutásom során.

A fentiek tekintetében úgy gondolom, hogy valóban a kérdezőtől függ, hogy mi a lesz "helyes" magatartás az ő esetében. Ez személyenként változó lehet.
__________________
ஜ۩۞۩ஜ 
~~~ SHUT UP AND ENJOY THE HARDCORE ~~~
ஜ۩۞۩ஜ 
Reply With Quote
The Following User Says Thank You to [HTPA]GeeForce For This Useful Post:
Sponsored Links
 


Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 
Thread Tools Search this Thread
Search this Thread:

Advanced Search
Display Modes

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump

Similar Threads
Thread Thread Starter Forum Replies Last Post
Kezdők fóruma. Burning Általános beszélgetés Hódítós témákban 27 07-01-2008 09:55
Kezdők ide :) Phoenix Segítség 114 08-14-2006 10:55


All times are GMT +1. The time now is 12:03.


Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2025, Jelsoft Enterprises Ltd.
Design partly based on Hódító's design by Grafinet Team Kft.

Contents and games copyright (c) 1999-2020 - Queosia, Hódító

Partnerek: Játékok, civ.hu