Quote:
Originally Posted by Arden
egy ember ne lehessen több klánban.
ha lehetne,akkor csinálna vki egy ork klánt,meg 3-4 másik tök mindegy milyen klánt,és becsapkodná a tápklánjait klánszinten.
2 hét és 20k heki fölött lenne bőven.
ennek mi értelme lenne? 
sztem semmi.
|
Tökéletesen egyetértek Veled Arden, de ehhez azt is hozzá kell venni, hogy ez majdnem A rendszerű játék lenne, még egy At pedig felmerül bennem a kérdés minek csinálni?
Az anarch lényege, s alapötlete a lehet több orid, oks, azt mondjátok egy klánban lehet majd vki több orival, több klánban nem, én elfogadom, mert nekem így korrekt, de vajon minden anarchistás el fogja fogadni, hogy nem kiskirályoskodhat, s attól döngetheti a mellét, hogy már nem üthet 20 orival 1et?
Monnyuk az még mindig felmerül bennem, hogy ki a csuda fog ott harcolni, mivel mind ismerjük egymást. Ki kit fog támadni?
Alapszabályként szögezzük le, hogy leszek Ardennal, meg Petivel, Hulla meg Neverrel, meg Steve - vel, s az idők végezetéig harcolunk



Viccen kívül tényleg nem tom mitől nem lesz posvány az egészből.
