Hódító / Queosia forum
Hódító / Queosia forum
http://queosia.com
http://hodito.hu

Go Back   Hódító / Queosia forum > Hódító / Queosia forum > Hódító > Általános > Általános beszélgetés Hódítós témákban
Register Stats Members List Today's Posts

Általános beszélgetés Hódítós témákban Hódítós témák, amik máshova nem férnek

 
 
Thread Tools Search this Thread Display Modes
Prev Previous Post   Next Post Next
  #11  
Old 01-27-2006, 01:24
Wanax's Avatar
Wanax Wanax is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Location: Hungary, Budapest
Posts: 270
Activity: 0%
Longevity: 99%
Exclamation

Quote:
Originally Posted by Északföld
Nos én nem azt mondom, hogy dögöljön meg a szomszéd lova is :-D 2001 óta játszom, azóta az 1/A soha nem szólt a szabályok maradéktalan betartásáról.
Ennek alapvető oka van. A játék bár stratégiai játék ,de a legfőbb tényező a gazdaság és a pénz. Ebből adódóan az nyer aki gazdagabb. Új stratégia nincs, az 1/a-ban nagyon kevés embernek tudnál újat mutatni, mondani. Nincsenek bug-ok, kijátszatlan lehetőségek. változás, bővítés nincs (új fajok, új személyiségek, taktikai módosítások) Tehát a stratégia alapozása leszűkül a pénz felhalmozására. Ebből nem lehet kimászni, tehát mindíg az nyer aki gazdagabb.
Más országokba való belépés, nem kell más országba belépnie senkinek sem.
Minden hódos talin Méri és Wand együtt van, egyikőjük velünk a másik a másik klánban, sztem érdekes lenne ha támadgatnák egymást, úgy hogy közben meg együtt vannak.
A A nullázása, teljesen értelmetlen lenne, mindenki 200 heki és aki fellép a 2/B-ből az lenne a mega ori :-D
Mit kellene bizonyítani vagy cáfolni? Milyen vádaskodást?
- a nullazast nem 200 hekis orira ertettem, de gondolom neked se haladja meg a kepzeloerodet egy realis nullazas!
- miert lenne erdekes ha 2 ismeros tamadja egymast??? Ezt magyarazd mar el??? Ezt Te se gondoltad komolyan! DDDD
- Igen! a penzrol szol! De probaljatok mar vedelem nelkul termelni akkor ha veszelyt jelentene ratok a 2. klan!!! Es neha neha sereget kellene cserelni abba a hatalmas orszagba mert tamadas keszulodik! Hamar megcsappana az a nagy gazdasagi elony! Es megertened azt amit elozoleg probaltam kifejteni hogy nehezkes es olykor lehetetlen finanszirozni azon a hektarszinten a tamadast illetve vedekezest!!!
- Ki beszelt itt Wand-rol es Merirol??? Nem ertem miert őket hoztad fel???? Erdekes... DDDDDDD
- az meg hogy mit kell cafolni, meg mi a vadaskodas azt nem kell reszletezni szerintem neked!! Epp elegszer elhangzottak mar... nem ohajtom a temat ebbe az iranyba terelni! vegulis az 1/A-rol van szo nem pedig a vadaskodasokrol, feltetelezesekrol es egyebb ilyes fajta dolgokrol!
__________________
Exhódítós

Reply With Quote
Sponsored Links
 


Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump

Similar Threads
Thread Thread Starter Forum Replies Last Post
Minden, ami ló... Cassandra Szabadidő, Sport 143 04-20-2009 17:20
Legjobb hadi.oszesitve minden szinten. BlackGhost Stratégia & Tippek 86 03-08-2008 10:43
Hódítók a mayday en avagy minden ami techno... karesz6 Zene 7 10-30-2007 14:31
Minden, ami Anime! VLaC Filmek, sorozatok, TV 25 07-10-2007 01:21
Minden ami ember Markal Általános beszélgetés Hódítós témákban 8 08-31-2006 17:25


All times are GMT +1. The time now is 05:28.


Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Design partly based on Hódító's design by Grafinet Team Kft.

Contents and games copyright (c) 1999-2020 - Queosia, Hódító

Partnerek: Játékok, civ.hu