Hódító / Queosia forum
Hódító / Queosia forum
http://queosia.com
http://hodito.hu

Go Back   Hódító / Queosia forum > Hódító / Queosia forum > Hódító > Fejlesztés > Megvalósult javaslatok
Register Stats Members List Today's Posts

 
 
Thread Tools Search this Thread Display Modes
Prev Previous Post   Next Post Next
  #11  
Old 12-01-2012, 15:10
Surranohalal's Avatar
Surranohalal Surranohalal is offline
Member
 
Join Date: Oct 2012
Location: Up The Irons!
Posts: 222
Activity: 0%
Longevity: 63%
Default

Quote:
Originally Posted by RastArtist View Post
Azzal az óriással ütsz, míg a felessel nem. A feles nem hadi, nem haditoli, hanem toli, nem üt. Tessék elfogadni. (Ha kinn a sereg, és be van állítva a katmorálod akkor ott marad. De ha beütnek, magától nem megy vissza. Amíg hadivarival megoldod egy ütéssel, hogy elinduljon felfele, felessel ezt nem teheted meg.) De ha szerinted a katmorált ilyen könnyen meg lehet oldani, akkor hagyjuk is, elfogadom.

A dupla kocsmahely pedig +10-15% helyet ad neki, amit sok módon fel tud használni. Ha tolvajokat akar átlopni=több kocsma. Nagyobb védelmet akar=több barakk. Zaklatja egy varis=több templom. Széles mozgásteret ad a felépítését illetően, ami jó. Én simán tudnék belőle életképes orit csinálni amit nehéz beütni, és nem is igazán éri meg. Ráadásul közben bőszen lehet vele lopni is. Főleg, hogy feljebb már muszáj sok pénzt benn tartani, amiből sokat is lehet lopni, sőt, ezzel taktikázni is lehet. Ha ezek bekerülnének, nem váltanék gnómra G-ben. De szerintem más sem.
10-15% helyet, azt úgy érted hekit? mert annyit közel sem ad.

és pl egy 1 kocsmás óriás vagy ork ellen ég világon semmi nem változik, csak leheletnyivel több barakkod lehet.

(mondjuk elég nagy lehelet az alaphoz képest ez valóban lehet 15% erősödés )

de ha már férőhely én mindenképpen a zombiéhoz hasonlót javasolnék, mert lent így is teljesen játszható a félelf (+20 / +40 / +60 / +80 / +100%, szintenként növekvő) és ezzel már eléggé brutál lenne. nem a tekiíró gnómok ellen, de bármely nem tekivédő faj ellen.

én amúgy valamilyen árnyakhoz kötött bónuszt támogatnék (ami viszont ne a férőhely legyen, mert ha bármely okból nincs fent a faji vari ne menjen már el csomó egység). ez lehet a tolvajok etetésére kapott bónusz, vagy valami ami az akciókhoz ad plusszt (akár az infoszerzők jobbá tétele, amit korábban írtam). a férőhely elég snassz bónusz.

lehetne még lopáshoz kötött "a tolvajok nem esznek" bónusz ami korábban felvetődött, de én úgy támogatnám elsősorban hogy a lopást követő körben (esetleg az azt követő max 3 körben)

tehát ha vki lop 17x akkor nehogymár egy napig ne egyenek közben be se kell lépni
__________________
Up The Irons! 1/A
Néhány másik lejjebb.
Reply With Quote
Sponsored Links
 


Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump

Similar Threads
Thread Thread Starter Forum Replies Last Post
Szövetségi fórum vissza olvashatóságának könnyítése Rotcsa Elvetett javaslatok 11 06-05-2010 13:58
A felfrissülés mennyi mozgáspontot tölt vissza? Fanatixxx Segítség 4 03-17-2010 06:06


All times are GMT +1. The time now is 04:33.


Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Design partly based on Hódító's design by Grafinet Team Kft.

Contents and games copyright (c) 1999-2020 - Queosia, Hódító

Partnerek: Játékok, civ.hu