Hódító / Queosia forum
Hódító / Queosia forum
http://queosia.com
http://hodito.hu

Go Back   Hódító / Queosia forum > Hódító / Queosia forum > Hódító > Fejlesztés > Elvetett javaslatok
Register Stats Members List Today's Posts

Elvetett javaslatok Könyörtelen leszek, de ami téma egész biztosan nem lesz, azt átmozgatom ebbe a topicba.

 
 
Thread Tools Search this Thread Display Modes
Prev Previous Post   Next Post Next
  #15  
Old 11-14-2012, 19:30
RastArtist RastArtist is offline
Member
 
Join Date: Aug 2011
Location: Debrecen
Posts: 173
Activity: 0%
Longevity: 69%
Default

Quote:
Originally Posted by Ati View Post
Azt értem, hogy ez mennyiben szivatna sok embert. Kinek lenne ez jó, és miért?
Szerintem azoknak akik az aktív, mozgalmas, dinamikus játékot kedvelik.

Ezzel a rendszerrel sokkal könnyebben lehet elvenni más vagyonát, viszont a tiéd is sokkal könnyebben meg lehet szerezni. Tehát nagyobb előnyt adna a tudás, ügyesség, aktivitás, és a szövetség összhangja.

Ha nem lehetne teljes seregcserét csinálni, akkor az alapvetően támadó jellegű fajok nem tudnák magukat teljesen beíjjazni egy-egy ütés erejéig, tehát azért cserébe, hogy piszok nagyot ütnek, sokkal könnyebben bánthatók is.

A védelemre berendezkedett fajoknál is hasonló. Lehet, hogy a védelmem óriási, de esélyem se lenne szembe menni.

A könnyebben variálható fajok pedig ugye a kettő között helyezkednének el.

Egy szó, mint száz, jobban ki jönne a fajok előnye. Többet kéne agyalni egy szövetség fajmegválasztásán, felépítésén. Össze lehet rakni 3 orkot+gnómot, csak épp elég rövid ideig lenne életképes, mert nem lenne hol tárolni a lóvét, és nem is tudnának termelni. Tehát nagyobb szerepet kapnának a jelenleg elhanyagolt fajok.

De szerintem a fő indok a javaslat elgondolkozásán, hogy ismét egy olyan hódunk lenne ami kreativitást igényel. Ez alatt értem a faj-szövetség-játékstílus megválasztását. Mert jelenleg ez már nincs meg.
The Following User Says Thank You to RastArtist For This Useful Post:
 


Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump

Similar Threads
Thread Thread Starter Forum Replies Last Post
Ötlet a 2/D-s kék számos fordulásához! Arden Általános beszélgetés Hódítós témákban 177 08-21-2007 18:56
Egy kis ötlet a fellépés szabályainak módosítására mlvik Általános beszélgetés Hódítós témákban 63 07-01-2007 16:20
Ötlet (: Fusio A fórumról... :) 16 06-12-2007 23:12
Egy távoli ötlet:D Kutyuleee Általános beszélgetés Hódítós témákban 11 05-02-2007 20:12
Ötlet ami lehet hogy hülyeség:D Szürkegandalf Elvetett javaslatok 3 01-29-2006 09:47


All times are GMT +1. The time now is 21:45.


Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Design partly based on Hódító's design by Grafinet Team Kft.

Contents and games copyright (c) 1999-2020 - Queosia, Hódító

Partnerek: Játékok, civ.hu