Forditom:
A legjobb dolog ugy gondolni a sit-outos jatekosra, mint egy olyan jatekosra, aki ott ul, es bedobja minden korben a lapjat. Ez egy teljesen legalis taktika, mint ahogy minden jatekos egyedileg valosithatja meg a sajat taktikajat. Nincs szabaly az ellen, hogy eldobd minden korben a lapodat. Ezaltal, akik igy tesznek, nem szegnek meg semmilyen szabalyt vele.
Epp ezert, nem lehet olyan a rendszerunk, hogy helytelenitse ezt a taktikat. Ha egyszer egy jatekos befizette a belepesi dijat, joga van megjatszani, vagy meg nem jatszani minden lapot, amit osztanak neki.
Aki kiul, az ellenfeleit jelentos elonybe helyezi. Fizetnie kell a vakokat es az antet, es nem kepes novelni a zsetonjai szamat. Alkalmankent, sit-outtal lehet vki 3. vagy esetleg 2. is, de aki igy jatszik, altalaban sokkal rosszabb helyen vegez, mint aki a sajat strategiajat jatssza.
Ha valaki vegig sit-outol, es megis fizetos helyre jut, ez annak a jele, hogy a jatek ezeknel az asztaloknal tul laza, es emiatt feszesebbre kene venned a taktikadat. Mint eszrevehetted ez a leggyakoribb a jatekzsetonos jatekoknal.
Biztos megfigyelted, hogy a jatekokok kepesek all-in menni ugy, hogy virtualisan semmilyuk sincs.
Szoval...
Szerintem aki nem bir egy sit-outos elott vegezni, az meg is erdemli, es csak az asztalt minositi, ha ilyenek bejutnak a vegere.
