Hódító / Queosia forum
Hódító / Queosia forum
http://queosia.com
http://hodito.hu

Go Back   Hódító / Queosia forum > Hódító / Queosia forum > Hódító > Általános > Általános beszélgetés Hódítós témákban
Register Stats Members List Today's Posts

Általános beszélgetés Hódítós témákban Hódítós témák, amik máshova nem férnek

 
 
Thread Tools Search this Thread Display Modes
Prev Previous Post   Next Post Next
  #1  
Old 08-01-2006, 06:24
lll
Guest
 
Posts: n/a
Activity: 0%
Longevity: 0%
Default Tiltások, Anarchba helyezés

Hello!

Elöször is a tegnapi tiltás áradat és Anarchba helyezés a végén csinálom ezt a topicot!

Azt szeretném kérni mindenkitől de inkább csak Atitól, hogy írja ide le, hogy pontosan hogy is van ez a rendszer:
pl.:
- a Szabályos játék védelme indokkal át tett játékosokat úgy összefoglalva mi lehet benne ebben az indokban

Ezeket azért szeretném ha ide leírnánk, mert úgy látszik, hogy még a tapasztalt régi játékosok sincsenek teljesen tisztában, hogy mit szabad és mit nem szabad! teszem fel azt hogy ugye Súgóban le van írva minden, de hogy ugyebár valószínű a legtöbb ember nem csalni akar csak véletlenül jut el olyan szintre ahol már anarchba kell tenni és, ha ezt elolvassa majd akkor már nem fog arra a szintre legközelebb eljutni!

Mivel nem engem raktak át Anarchba meg tiltást sem kaptam ezért Supportra nem írhatok így, de itt megkérdezném:

ANARCHISTA CSOPORTBA ÁTHELYEZÉS::

Szecsa (#241567)

Indoklás: Játékon kívüli szövetség

Admin (#0) [3/G] , 2006-07-31 21:46:03
--------------------------------------------------------------------------
ANARCHISTA CSOPORTBA ÁTHELYEZÉS::

Szilícium-völgy (#291314)

Indoklás: Játékon kívüli szövetség

Admin (#0) [2/B] , 2006-07-31 21:46:02

És én ugyan nem tudom, de maga a tiltásnál is ott van hogy Reni a 2/B csoportban volt az Anarcba helyezés elött, Szecsa pedig a 3/G-ben
És most kérdem én: Ők ketten egymással tuti nem JKSZ-tek mert ugye más csoportban voltak, akkor elvileg ha 1 orit át tesznek JKSZ miatt akkor nem 2 ori kellene átrakni? persze ugyanabból a csoportból, mert tuti hogy 1-dül nem JKSZ-t ők ketten egymással meg nem tudtak!

Még annyit, hogy Szecsa még lehet, hogy JKSZ-ne ha olyan lenne a helyzet, de információm azt mondják, hogy ő már 2 hete szabin volt és ugye szabin levő ori sem tud nagyon JKSZ-ni! Reni pedig senkinek sem tudna ártani, legalábbis úgy nem, de mondjuk a pasik szemeit szépen kikaparná bármelyiknek, de a játékban sose csalt tudomásom szerint szóval Reni áthelyezésén nagyott néztem!

Most nem tiltást szeretnék kapni itt a külső fórumon, hanem egy normális választ ha ráérsz majd Ati, mert ezt a témát nem hiszem el, hogy csak én kérdezném meg tuti nagyon sokan megkérdeznék, csak nem akarják mert tudják, hogy Tiltást kapnának érte!

Választ elöre is köszönöm: Boszi

Mások véleményét is szívesen várom ehhez!
Sponsored Links
 


Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump


All times are GMT +1. The time now is 02:08.


Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Design partly based on Hódító's design by Grafinet Team Kft.

Contents and games copyright (c) 1999-2020 - Queosia, Hódító

Partnerek: Játékok, civ.hu