Quote:
Originally Posted by Microby
Olyan kérdésem lenne hogy most az 5. szinten "szenvedek" egy tekiíróval. Gyűjtögetek, de mikor lesz elég? Mennyi az a pénz amivel már biztonságosan el lehet indulni és talán ki is tart mondjuk a 3. szintig?
. . .
Ezt azért indítottam mert szerintem ez hasznos kérdés másoknak is.
|
Ráklikkeltem erre a témára mert kíváncsi voltam milyen pénzről van szó. A címből nem derül ki.
A tekiíró ori azért jó, mert nem nagyon kell rá odafigyelni, főleg 200-on. Elég sohasem lesz mert az ember alapvetően kapzsi.

De hogy mégis minél több legyen, érdemes legközelebb már a kék számot gyűjtögető ori előtt a kívánt csopiba alapítani egy ideigleneset, ha nem foglalja az 5. szintet másik.
Csomó oka lehet amiért ez éppen nem jön össze, ilyenkor mindenképp érdemes vagy megtoldani azt a kötelező 1000 kört, vagy más, fentebb írt módon nagyobb tartalékra szert tenni mint ami (1000-336) kör alatt megírható. Hogy ezt 1, 2 vagy 3 mrd-nek becézzük az megtévesztő lehet mert a legtöbben ha kérdik mennyi a tartalékuk, mégnézik a piaci summázást és azt mondják.