Hódító / Queosia forum
Hódító / Queosia forum
http://queosia.com
http://hodito.hu

Go Back   Hódító / Queosia forum > Hódító / Queosia forum > Hódító > Általános > Segítség
Register Stats Members List Today's Posts

Segítség Ha elakadtál, és nem tudod hogyan indulj, vagy hogyan tovább, írd meg a kérdésed itt, és a tapasztaltabb játékosok segítenek.

Closed Thread
 
Thread Tools Search this Thread Display Modes
  #1  
Old 03-01-2010, 18:49
Roc Roc is offline
Junior Member
 
Join Date: Feb 2010
Posts: 7
Activity: 0%
Longevity: 77%
Default Hiba az összekötött országoknal?

-Szerettem volna visszahozni szabadságról 2-es nevű országomat.
-A jelszót elfelejtettem, ezert annak módja szerint lekértem az általam megadott email címre a belépő kódot.
-Meglepetésként érve az általam megadott email címre három országom közül csak kettőnek érkezett meg a belépési adatai.
-Ellenőriztem a pontlistában valóban megvan, ott ahol én azt hagytam... de akkor mi történhetett, miért nem kapom meg hozzá a szükséges adatokat...
-Beléptem 3-as nevű országomban és lefagyasztottam a 2-es nevűt
abbéli félelmem miatt hogy esetleges visszaélés történt.
-Közben megtaláltam a belépő kódot, most 72 óráig nem tudok belépni...
-Az eltelt 3 nap után sajnálatosan nem tudtam belépni... de ugyan azt a belépőt használtam.
-Én sajnos nem tudom megmondani mi történt, visszaélés, eltulajdonítás, törlés!?
-Az ország össze van kötve a többi országommal!
A pontlistában látom, és megtaláltam a régi országomat is xy nevűt
én tudomásom szerint törölve lett azonosítás hiánya miatt, de itt 2 év telt el. Lehetséges hogy 4 hónap szünet után, azonosítás hiányában törölve lett és emiatt nem kapom meg email címemre a belepő kódot? Mi a teendő?
-9év játék, bocsánat -2év szünet = 7 év után... első, talán második segítség kérésemet, miután a support-ra írt levelek megválaszolatlanok és munkámból kifolyólag délután a LIVE Support-ot minden alkalommal Off-on találom én is Off lettem!
Utólag is elnézést hogy itt zavarom a nagyérdeműt magam cseprő kis gondjával, de továbbra is tisztelettel, várva egy segítőkész Admin érdemi válaszát!

Tisztelettel Roc!
Sponsored Links
  #2  
Old 03-01-2010, 19:08
Ati Ati is offline
Administrator
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 25,198
Activity: 1%
Longevity: 100%
Default

Egy kicsit gondban vagyok itt, mert... szóval... mi a kérdés?

Az országlistádban csak létező országok vannak, ami törlésre kerül, az kikerül onnan. Ha tehát 3 ország szerepel az országlistádban, akkor az a 3 ország mind létezik.
__________________
Hódító * Queosia
  #3  
Old 03-01-2010, 19:10
Hex's Avatar
Hex Hex is offline
Member
 
Join Date: Oct 2008
Posts: 1,626
Activity: 0%
Longevity: 85%
Default

Quote:
Originally Posted by Ati View Post
Egy kicsit gondban vagyok itt, mert... szóval... mi a kérdés?

Az országlistádban csak létező országok vannak, ami törlésre kerül, az kikerül onnan. Ha tehát 3 ország szerepel az országlistádban, akkor az a 3 ország mind létezik.
nézd már meg, hogy mind a három országa ugyan azon az email-címen van-e. Az a problémája, hogy lekérte a belépő adatokat, de három oriból csak kettőnek kapta ezt meg
  #4  
Old 03-01-2010, 19:14
Ati Ati is offline
Administrator
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 25,198
Activity: 1%
Longevity: 100%
Default

Quote:
Originally Posted by Hex View Post
nézd már meg, hogy mind a három országa ugyan azon az email-címen van-e. Az a problémája, hogy lekérte a belépő adatokat, de három oriból csak kettőnek kapta ezt meg
Két különböző e-mail címen vannak az országok.
__________________
Hódító * Queosia
  #5  
Old 03-01-2010, 22:12
Roc Roc is offline
Junior Member
 
Join Date: Feb 2010
Posts: 7
Activity: 0%
Longevity: 77%
Default

Az az igazság hogy összesen 2 email címem van... és nem tudom megmondani miért de nem érkezik meg rá a belépési kód, de tudom hogy csak az egyiket használtam mindegyik országomhoz...

""-Beléptem 3-as nevu országomban és lefagyasztottam a 2-es nevut
abbéli félelmem miatt hogy esetleges visszaélés történt.
-Közben megtaláltam a belépo kódot, most 72 óráig nem tudok belépni...
-Az eltelt 3 nap után sajnálatosan nem tudtam belépni... de ugyan azt
a belépőt használtam. ""

Tehát sikerült kivennem a fagyasztásból, ehhez kellett a jelszó, de ez esetben 72 kör (óra) amíg a játékba visszakerül az adott ország... annak letelte után nem engedett belépni!

Ezért maga a kérdésem is összetett amire így nem tudok válaszolni...
Tehát össze van kötve, de nem tudok belépni, de ki tudtam venni fagyasztásból amihez a kód kellett, ennek letelte után nem tudtam belépni, és legjobb tudomásom szerint egy email címen volt mindhárom.

Folyamatban áll a törlés vagy az már megtörtént, de még össze vannak kötve, rosszabbik esetben visszaélés történt volna, vagy esetlegesen saját hibámból kifolyólag rossz emailt adtam volna meg, de mint mondtam kettőt használok ezert lehetséges az elírás. Én az utóbbit nem tartom vszínünek, de ha ki tudtam venni a fagyasztásból akkor utánna miért nem tudok belépni?

Sajnos tanácstalan vagyok....
Köszönöm a gyors észrevételt és tanácsaitokat.
  #6  
Old 03-01-2010, 22:17
Ati Ati is offline
Administrator
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 25,198
Activity: 1%
Longevity: 100%
Default

Quote:
Originally Posted by Roc View Post
Az az igazság hogy összesen 2 email címem van... és nem tudom megmondani miért de nem érkezik meg rá a belépési kód, de tudom hogy csak az egyiket használtam mindegyik országomhoz...
Ezt határozottan cáfolom, két különböző e-mail címen vannak az országaid.

Quote:
Originally Posted by Roc View Post
Tehát sikerült kivennem a fagyasztásból, ehhez kellett a jelszó, de ez esetben 72 kör (óra) amíg a játékba visszakerül az adott ország... annak letelte után nem engedett belépni!
Miért nem? Valamit kiírt. Mi volt az?

Quote:
Originally Posted by Roc View Post
Én az utóbbit nem tartom vszínünek, de ha ki tudtam venni a fagyasztásból akkor utánna miért nem tudok belépni?
Ahhoz, hogy erre válaszolni lehessen, tudni kellene, hogy mi a probléma. Mit jelent az, hogy nem tudsz belépni.
__________________
Hódító * Queosia
  #7  
Old 03-01-2010, 23:57
Roc Roc is offline
Junior Member
 
Join Date: Feb 2010
Posts: 7
Activity: 0%
Longevity: 77%
Default Válasz

1, Miért nem? Valamit kiírt. Mi volt az?
2, Ahhoz, hogy erre válaszolni lehessen, tudni kellene, hogy mi a probléma. Mit jelent az, hogy nem tudsz belépni.

-A 72 óra letelte után az azonos belépőt már NEM fogadta el, előtte igen, kiírta az országod a szabadságról 72 óra múlva jöhet vissza a játékba

3, Ezt határozottan cáfolom, két különböző e-mail címen vannak az országaid.

-Szeretném ha privátban elküldhetném a kettő általam használt email címemet, hogy összevesd a jelenlegivel. Amennyiben egy betű elírás lenne
és az én hibámból történt, kérném szépen a segítségedet a korrekcióhoz.
Elküldeném az általam használt jelszót is összevetésre...
Amennyiben merőben eltérő email cím szerepel, és biztos vagyok benne hogy más email címével nem élsz vissza, azt kiadni számomra nem áll módod. Kérném szépen az ország kivételét a hozzám tartozó országok listájából, amennyiben van rá mód törölni vagy pirossal megjelölni mint jogtalan visszaélés.

Köszönöm!
  #8  
Old 03-02-2010, 09:16
Ati Ati is offline
Administrator
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 25,198
Activity: 1%
Longevity: 100%
Default

Quote:
Originally Posted by Roc View Post
1, Miért nem? Valamit kiírt. Mi volt az?
2, Ahhoz, hogy erre válaszolni lehessen, tudni kellene, hogy mi a probléma. Mit jelent az, hogy nem tudsz belépni.

-A 72 óra letelte után az azonos belépőt már NEM fogadta el, előtte igen, kiírta az országod a szabadságról 72 óra múlva jöhet vissza a játékba

3, Ezt határozottan cáfolom, két különböző e-mail címen vannak az országaid.

-Szeretném ha privátban elküldhetném a kettő általam használt email címemet, hogy összevesd a jelenlegivel. Amennyiben egy betű elírás lenne
és az én hibámból történt, kérném szépen a segítségedet a korrekcióhoz.
Elküldeném az általam használt jelszót is összevetésre...
Amennyiben merőben eltérő email cím szerepel, és biztos vagyok benne hogy más email címével nem élsz vissza, azt kiadni számomra nem áll módod. Kérném szépen az ország kivételét a hozzám tartozó országok listájából, amennyiben van rá mód törölni vagy pirossal megjelölni mint jogtalan visszaélés.

Köszönöm!
Küldd nyugodtan, megnézem, hogy hasonlítanak-e. E-mail címet kiadni valóban nem tudok, tehát azt nem mondhatom meg, hogy pontosan min van, maximum egy kis segítséget tudok adni, amiből talán beugrik.

Elírás esetén sokat segíteni nem biztos, hogy tudok, mivel egy elírás = valaki másnak az e-mail címe. Ilyenkor annyit tudsz tenni, hogy valahonnan visszaemlékszel a belépőadatokra, majd ezek birtokában belépsz, és módosítod a címet a sajátodra. (Ha a belépőadatokra nem emlékszel, és az ország sem a Te e-mail címeden van, akkor abba nem fogsz tudni belépni, és ebben én sem fogok tud ni segíteni, mivel semmivel nem igazolható, hogy az az ország hozzád tartozna.)

Országlistából normál csoportban kivenni országot nem lehetséges, törölni csak a játékba belépés után törölheted az országot. Fórumon történt kérés alapján egy olyan országot, amibe mégcsak belépni sem tudsz, ezáltal akár valaki másé is lehet, nem áll módunkban törölni. Te sem örülnél neki, ha valaki ideírná az országod nevét, és megkérne, hogy töröljük.

Ugyanígy fórumos kérések alapján jelölgetni sem áll módunkban országokat. Ilyen opció eleve nincs is a játékban. Csak azért, mert valaki elfelejtette a belépési adatait, és az országait sem a saját e-mail címén tartja, nem fogunk plusz funkciókat építeni a játékba.

Ilyen esetben az segíthet, hogy ha nem használja senki az országot, akkor azonosítás hiányában törlődni fog, ekkor kikerül az országlistádból.
__________________
Hódító * Queosia

Last edited by Ati; 03-02-2010 at 09:18..
  #9  
Old 03-02-2010, 22:28
Roc Roc is offline
Junior Member
 
Join Date: Feb 2010
Posts: 7
Activity: 0%
Longevity: 77%
Default Köszönet!

Itt szeretném megköszönni Ati gyors segítségét, hogy bizalommal fordulhattam hozzá, hozzátok!

Köszönöm!

Roc
  #10  
Old 03-03-2010, 10:27
Gabro Gabro is offline
Member
 
Join Date: Jun 2009
Location: Hungary, Győr
Posts: 480
Activity: 0%
Longevity: 81%
Default

Quote:
Originally Posted by Roc View Post
Itt szeretném megköszönni Ati gyors segítségét, hogy bizalommal fordulhattam hozzá, hozzátok!

Köszönöm!

Roc
és megoldódott a dolog?
érdekelne, ha már végig olvasgattuk
The Following User Says Thank You to Gabro For This Useful Post:
Sponsored Links
Closed Thread


Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump

Similar Threads
Thread Thread Starter Forum Replies Last Post
Hiba Totya&Törpe Segítség 6 12-21-2009 17:22
talán hiba J.Ati A fórumról... :) 52 11-27-2008 20:38
Vip körök szabad átmozgatása összekötött, saját országokon belül N.a.t. Általános beszélgetés Hódítós témákban 37 03-31-2008 13:51
Idő hiba Szecsa A fórumról... :) 10 12-31-2006 17:34
5/T piac hiba TDK Nem hiba 1 08-12-2006 14:43


All times are GMT +1. The time now is 17:20.


Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Design partly based on Hódító's design by Grafinet Team Kft.

Contents and games copyright (c) 1999-2020 - Queosia, Hódító

Partnerek: Játékok, civ.hu