Hódító / Queosia forum
Hódító / Queosia forum
http://queosia.com
http://hodito.hu

Go Back   Hódító / Queosia forum > Hódító / Queosia forum > Általános beszélgetések > Egyéb
Register Stats Members List Today's Posts

Egyéb Minden, ami máshova nem fér

Reply
 
Thread Tools Search this Thread Display Modes
  #1  
Old 01-14-2007, 21:53
Ati Ati is offline
Administrator
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 25,199
Activity: 2%
Longevity: 100%
Default Wőrd of Szájkarate Csempijonsip!

A teljes topic törölve. Ha valaki úgy érzi, hogy feltétlenül muszáj a másikat sértegetnie, azt ne a Hódító keretein belül tegye.
__________________
Hódító * Queosia
Reply With Quote
Sponsored Links
  #2  
Old 01-15-2007, 00:34
Szecsa
Guest
 
Posts: n/a
Activity: 0%
Longevity: 0%
Default

hoppá
szegeny topic.
Reply With Quote
  #3  
Old 01-15-2007, 00:47
Senki's Avatar
Senki Senki is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Location: Café of Broken Dreams
Posts: 1,690
Activity: 0%
Longevity: 99%
Talking

pápá topic
Reply With Quote
  #4  
Old 01-15-2007, 07:20
Zsáni's Avatar
Zsáni Zsáni is offline
Member
 
Join Date: Dec 2006
Posts: 1,389
Activity: 0%
Longevity: 95%
Default

Quote:
Originally Posted by Ati View Post
A teljes topic törölve. Ha valaki úgy érzi, hogy feltétlenül muszáj a másikat sértegetnie, azt ne a Hódító keretein belül tegye.
én egyetértek...butus topic volt...
__________________
Az élet szar
De szarból is lehet várat építeni
Reply With Quote
  #5  
Old 01-15-2007, 09:05
VérGyöngyTyúk Z VérGyöngyTyúk Z is offline
Member
 
Join Date: Feb 2006
Location: Ahol épp vagyok
Posts: 917
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by Ati View Post
A teljes topic törölve. Ha valaki úgy érzi, hogy feltétlenül muszáj a másikat sértegetnie, azt ne a Hódító keretein belül tegye.
Sajnálom, de megértem bizonyos szempöttyből.
Nem sértegetős topic akart lenni. Sztem a csipkelődős-cikizős amit Senki is űzött, az beleférődött volna még. De ahogy annó írtam a elejin is az "anyukálás" már nem. Mert egy dolog, ha valakit lecsirkézős, csontadós egyebelés, de más dolog mikor már alsóért küldik a embert a hugához. Feltéve, persze ha mindkét oldal játéknak fogja fel. Én pl annak vettem, meg sztem Senki is (legalábbis remélem ) Mert attól, hogy a serpenyőbe akart rakni főzeléknek, még ha összefutás, sztem meghívnám 1 korsó sörre (feltéve ha elmúlt 18 és szeresse a sört és nem a legdrágábbat kéri és persze olyan helyen vagyunk és nem az arcomba akarja önteni és egyáltalán megismerjük emmást )

De hát e van sajnos. Majd a legközelebbi talin élőszószba folytassuk. Ha ott nem tiltanak ki a helyiségből (vagy bevonjuk a kocsmárost is )
Reply With Quote
  #6  
Old 01-15-2007, 09:25
Senki's Avatar
Senki Senki is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Location: Café of Broken Dreams
Posts: 1,690
Activity: 0%
Longevity: 99%
Talking

Quote:
Originally Posted by VérGyöngyTyúk Z View Post
Sajnálom, de megértem bizonyos szempöttyből.
Nem sértegetős topic akart lenni. Sztem a csipkelődős-cikizős amit Senki is űzött, az beleférődött volna még. De ahogy annó írtam a elejin is az "anyukálás" már nem. Mert egy dolog, ha valakit lecsirkézős, csontadós egyebelés, de más dolog mikor már alsóért küldik a embert a hugához. Feltéve, persze ha mindkét oldal játéknak fogja fel. Én pl annak vettem, meg sztem Senki is (legalábbis remélem ) Mert attól, hogy a serpenyőbe akart rakni főzeléknek, még ha összefutás, sztem meghívnám 1 korsó sörre (feltéve ha elmúlt 18 és szeresse a sört és nem a legdrágábbat kéri és persze olyan helyen vagyunk és nem az arcomba akarja önteni és egyáltalán megismerjük emmást )

De hát e van sajnos. Majd a legközelebbi talin élőszószba folytassuk. Ha ott nem tiltanak ki a helyiségből (vagy bevonjuk a kocsmárost is )
Pettyespipi, miért ne játéknak vettem volna

A sert meg elfogadom!
Reply With Quote
  #7  
Old 01-15-2007, 12:29
VérGyöngyTyúk Z VérGyöngyTyúk Z is offline
Member
 
Join Date: Feb 2006
Location: Ahol épp vagyok
Posts: 917
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by Senki View Post
Pettyespipi, miért ne játéknak vettem volna

A sert meg elfogadom!
Háhá.. Sert nem kapol. Én sört ajánlottam

Egyébként már nemtom hirtelen ki írta (és nem akarok "meggyanusítni" senkit még véletlen sem), de a gatyáértküldés dúrva és pirosérdemlős volt.
Az hogy valaki saját családon belül hogy rendezi dolgok az privát dolog. Régen én is rendszeresen "neveltem" a hugom (pedig próálkozott lesből seprűnyéllel is, de a végén mindig ő sikított), de azokat is elég rendszeresen akik őt piszkálták. Ha valaki a saját családjára mond tsúnyát az az ő ügye, de máséba belepiszka az már nem. Az ojjan ügyekből lesz mindig az a izé... na .. amit a cicílijába is csinálnak! Megvan! Vérbosszús! Anak meg csak az egyik fél kihalása vethet véget.
Reply With Quote
  #8  
Old 01-15-2007, 13:16
Burning Burning is offline
Member
 
Join Date: Aug 2006
Posts: 1,962
Activity: 0%
Longevity: 96%
Default

na azért elég sokáig bírta a topic, de szerintem ez harcosok formában már bőven elég volt
Reply With Quote
  #9  
Old 01-15-2007, 14:52
Cece Cece is offline
Member
 
Join Date: Feb 2006
Location: Vajdaság
Posts: 855
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by VérGyöngyTyúk Z View Post
Mert egy dolog, ha valakit lecsirkézős, csontadós egyebelés, de más dolog mikor már alsóért küldik a embert a hugához.
Nah jah. Én ehhez úgy álltam hozzá, hogy adok kapok alapon válalom az egészet. Bárki bármit mondhat rám, nem sértődöm meg, de a család az más.
Nekem pl soha még csak eszembe se jutna valakinek a családjáról rosszat mondani, hiszen nem tudhatom él e az illető vagy sem, egészséges e vagy sem, sújtja e valamiféle szomorúság bármi okból kifolyólag, történhetett a közelmúltban bármi stb. Felesleges ecsetelgetni.
Ezen gondolkodjon el mindenki. Nem csak ebben a topicban elhangzottalók miatt, hanem úgy álltalában.
Sokan nagyon könnyen dobálóznak a szavakkal nem számolva az esetleges következményekkel, hogy milyen lelki fájdalmat tudnak okozni a másiknak.
Minden esetre én kiszálltam a buliból, csak még ezt fontosnak tertottam elmondani.
Reply With Quote
  #10  
Old 01-15-2007, 16:18
Cassandra Cassandra is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Location: Budapest
Posts: 2,146
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Jóideje bele se néztem, az elején még poénkodás ment, addig még mókás, de a sértegetések már egyáltalán nem férnek bele az én értékrendembe.
Szerintem nem bántottam meg senkit, törekedtem rá, hogy ne így legyen és azthiszem még bőven idejében mondtam, hogy elég volt.
Ha mégis átléptem az elfogadható poénkodás határát valakivel szemben, attól ezúton elnézést kérek.
__________________
"Csak keresed magad,
Hogy mire vagy jó?
Csak kérdezed magad,
Hogy mire vagy jó?
Ha a szíved cserben hagy,
Mire vagy jó?
Ha a dühöd elragad,
Mire vagy jó?"
Reply With Quote
Sponsored Links
Reply


Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump


All times are GMT +1. The time now is 10:18.


Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Design partly based on Hódító's design by Grafinet Team Kft.

Contents and games copyright (c) 1999-2020 - Queosia, Hódító

Partnerek: Játékok, civ.hu