Hódító / Queosia forum
Hódító / Queosia forum
http://queosia.com
http://hodito.hu

Go Back   Hódító / Queosia forum > Hódító / Queosia forum > Hódító > Fejlesztés > Elvetett javaslatok
Register Stats Members List Today's Posts

Elvetett javaslatok Könyörtelen leszek, de ami téma egész biztosan nem lesz, azt átmozgatom ebbe a topicba.

 
 
Thread Tools Search this Thread Display Modes
  #1  
Old 07-12-2007, 23:33
Kutyuleee's Avatar
Kutyuleee Kutyuleee is offline
Member
 
Join Date: Jan 2007
Location: Budapest
Posts: 2,965
Activity: 0%
Longevity: 94%
Default Vip tagság befagyasztása

Szerintem ez egy hasznos funkció lenne, a játékosok nem is olyan szűk körében.
Sok játékos nem tudja megoldani, hogy folyamatosan fizesse a vip tagságot, mert nincs rá lehetősége, és amikor szüksége lenne rá, akkor sehogy se tudja megoldani. Főleg az idegen nyelvü verziókra gondolok itt. Szerintem pozitiv hatássa lenne, és növelné az aktiv orik számát pl a queosia-ban.

Az ötletem lényege, hogy komoly megszoritásokkal, de időlegesen lelehessen mondani a viptagságról, és minden ezzel járó elönyről. ezen időszak alatt, nem lenne helytartó, 5piaci lehetőség, információ kijelzés,a hiába lenne a főorin így befagyasztva nem számitana, a gyors csopiban úgyanúgy törlödhetne az ország 5 nap után, stb.

Úgy gondolom, hogy kellően szabályozott keretek között, nem lehetne vissza élni ezzel a lehetőséggel. 3 feltételt, korlátozást képzeltem el mellé:
1. legalább 5db vip sms, illetve ezzel egyenértékü vip körök feltöltése.
2. ha a viptagságot befagyasztod akkor 72körig nem tudnád feléleszteni.
3. ha feléleszted a viptagságot akkor 336 körig nem tudod újra befagyasztani.

a 2 szabályozás miatt, nem lehetne ki-be ugrálgatni a vip tagság között.
a 3. pont pedig megakadályozná főorival való visszaélést, vagyis hogy 1körre felélesztem amig vipelek egyet sms-el.
Nekem van 1 szövitársam aki alkalmi vip, nem tudja megoldani az állandó vipelést. Ez kedvezne azon oriknak is akik időszakosan jáccanak hóditóban aktivan,és nincs állandó vip tagságuk.
pl nyári szünet alatt kevesebbet tudnak fellépni a sulisok, és ilyenkor jól jön nekik a HT, amúgy másidőszakban inkább megoldanák maguknak a dolgokat.

Angolban én nem igazán tudom megoldani most az orim vipelését, és igazán nincs is most szükségem erre a szolgáltatásra. Van amikor megtudnám oldani, csak mivel nem szükséges így hagyom, de nem vagyok biztos benne (sőt biztos hogy nem) hogy megtudom majd oldani, amikor szükségessé válik.
__________________
Az élet olyan mint 1 simson, ha nem megy be kell rúgni



Sponsored Links
  #2  
Old 07-13-2007, 01:48
J.Ati J.Ati is offline
Senior Member
 
Join Date: Apr 2007
Location: Budapest
Posts: 5,922
Activity: 8%
Longevity: 93%
Default

Szerintem csökkenne a bevétele így a hódnak!
Én kikapcsolnám a vipet az 5 szinten amikor csak gyűjtögetek és kikapcsolnám akkor is amikor laza környéken vagyok egy laza csopiban.
Szóval ritkábban vipelnék.
Ami nekem biztos jó ,de a játéktól ne vonjunk el zsetont szerintem
Angolban pl. vip nélkül jutottam fel a 3. szintre oda talán jól jönne ez a móka,de magyarba semmiképp.
  #3  
Old 07-13-2007, 01:53
J.Ati J.Ati is offline
Senior Member
 
Join Date: Apr 2007
Location: Budapest
Posts: 5,922
Activity: 8%
Longevity: 93%
Default

Quote:
Originally Posted by Kutyuleee View Post
1. legalább 5db vip sms, illetve ezzel egyenértékü vip körök feltöltése.
2. ha a viptagságot befagyasztod akkor 72körig nem tudnád feléleszteni.
3. ha feléleszted a viptagságot akkor 336 körig nem tudod újra befagyasztani.
--->

Quote:
Originally Posted by Kutyuleee View Post
Nekem van 1 szövitársam aki alkalmi vip, nem tudja megoldani az állandó vipelést. Ez kedvezne azon oriknak is akik időszakosan jáccanak hóditóban aktivan,és nincs állandó vip tagságuk.
pl nyári szünet alatt kevesebbet tudnak fellépni a sulisok, és ilyenkor jól jön nekik a HT, amúgy másidőszakban inkább megoldanák maguknak a dolgokat.
Aki csak alkalmilag vipel az kibírja arra a két hónap nyáriszünetre azt a pár sms-t és ,ha nincs állandó vip tagsága akkor miért várjuk el ,hogy egyből 5 sms-t küldjön?!
  #4  
Old 07-13-2007, 07:27
Kutyuleee's Avatar
Kutyuleee Kutyuleee is offline
Member
 
Join Date: Jan 2007
Location: Budapest
Posts: 2,965
Activity: 0%
Longevity: 94%
Default

Quote:
Originally Posted by Attila(: View Post
--->



Aki csak alkalmilag vipel az kibírja arra a két hónap nyáriszünetre azt a pár sms-t és ,ha nincs állandó vip tagsága akkor miért várjuk el ,hogy egyből 5 sms-t küldjön?!
nah lécci közöld, hogy is lehet sms-el vipelni queosia-ban??? mert nekem azzal van a nagy bajom
__________________
Az élet olyan mint 1 simson, ha nem megy be kell rúgni



Sponsored Links
 


Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump

Similar Threads
Thread Thread Starter Forum Replies Last Post
VIP tagság! Segítség... Nekro Segítség 1 02-08-2006 20:13


All times are GMT +1. The time now is 23:36.


Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Design partly based on Hódító's design by Grafinet Team Kft.

Contents and games copyright (c) 1999-2020 - Queosia, Hódító

Partnerek: Játékok, civ.hu