View Single Post
  #11  
Old 02-25-2024, 17:56
Serg Serg is offline
Member
 
Join Date: Feb 2006
Posts: 916
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by J.Ati View Post
Szerintem ez a változtatás csak arra lenne jó, hogy aki a mostani rendszer szerint beküzdötte magát a topba azokat könnyen leverhessék a feltörekvő országok.
Az meg valótlan állítás, hogy az 500 katona/hektár fedezése nem kevés. (ennyi erővel a 225 katona is maradhatna végig, mert miért ne?!)
Tudja mindenki nagyon jól, hogy már B-ből milyen mennyiséget lehet felcipelni és azzal, ha nehezen is, de teljesíthető a 4000 hektáros fordulás.
A top klánokat elérni viszont ilyen könnyítéssel szerintem nem lenne igazságos.
Örülök, hogy vannak visszatérő játékosok, de jól néznénk ki, ha minden visszatérést ilyen nagy horderejű változtatás követne.
Szerinted a top klán el lehet érni hip-hop ezzel a könnyítéssel?
Na nézzük: A top negyedik ország cirka 35000 hektár, ahhoz hogy valaki idáig fedezzen mindössze 17 millió egységre lenne szüksége a könnyítés után ha közben nem ütik be.Egy teljes 10 fős klán esetében ez már 170 millió egység és akkor még ott a top klán bődületes előnye amit összegyüjtögettek idáig egységben nyersanyagban stb (szerinted ez igazságos ez az előny?)Én annó lefordultam 1,3 milla pontról ,de ha csak ücsörögni akartok fent mindenféle harc nélkül akkor ne beszéljünk igazságosságról akkor mondjuk meg az igazat.
Reply With Quote
Sponsored Links