View Single Post
  #1  
Old 03-02-2010, 11:01
vityu vityu is offline
Senior Member
 
Join Date: Jan 2008
Location: Tihany
Posts: 4,640
Activity: 0%
Longevity: 89%
Default új személyiség :D

Most jutott eszembe, fáradt aggyal! Csak általános beszélgetés, inkább vicc, mint komoly!

A személyiség neve: Rablóvezér

- Minden piacról hazatérő, de elrabolt áru 1, 0,5, 0,2%-át (?) megkapja a körváltás elején abban a formában, ahogy azt elrabolta a rablócsapata.

Nagy aktivitást igényelhetne, mert az egységek egységként térnének be, teletöltött országokból az elmenne, esetleg a helytartó ellőné az összes piacot könnyen, de aktivitással megoldható, plusz ha nem tartjuk magunkat tele...

Persze a % belövéséhez tudni kellene, hogy átlagosan milyen érték az ami egy nap alatt elrablás alá kerül a rablók által(ej, értem miért nem használunk passzív szrkezetet ). Hasonlíthatna a kereskedő személyiséghez, annyiban különbözik, hogy ez rögtön az elrabolt áru formájában jutna be az országokba, majd általában vissza a piacra.

Elég elborult gondolat, de valamiért mégis megfogott. Ha kevesebbet lehetne vele keresni átlagban, mint a kereskedővel, akkor is bevállalnám, mert nincs plusz épületigénye.

Vagy esetleg a piacok számával arányosan nőne a % 0,1%-kal (?), így ennél a fajnál lenne értelme a piacoknak

A-ban elég tápos személyiség lehetne, szerintem ott elég sok áru van, ami így elveszik, bár nem tudom, nálunk nem szokott előfordulni
__________________
BorzalmakVárosa (#199867) 1/A Black Dragon (#3270)
Reply With Quote
Sponsored Links