View Single Post
  #9  
Old 12-15-2008, 14:56
Ati Ati is offline
Administrator
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 25,197
Activity: 2%
Longevity: 100%
Default Megadtam másnak a belépési adataimat, és nézzétek mi lett az országommal.

Kérdés: Megadtam a belépési adataimat a szövetségeseimnak, és most anarchista csoportba került az országom. Mit lehet tenni?

Válasz:
Az anarchista csoportban folytatni a játékot. A belépőadataid titokbantartása a Te feladatod és felelősséged. Ha belépőadataidat megadod másnak, akkor minden felelősséget vállalsz mások tetteiért, akik belépőadataiddal az országba belépnek. Ez sok esetben olyan tett, amiről nincs is tudomásod: szabálytalan akciók az országodból. Ha másnak megadtad a belépőadataidat, az azt jelenti, hogy az a más irányítja a saját országát, és irányítja a Te országodat. Vagyis két országot irányít. Ez szabálytalan. Ilyen esetben ez bizony anarchista csoportba helyezést fog jelenteni. Akár tudomásod van az ilyen szabálytalan akciókról, akár nincs. Ha a normál csoportban szeretnél játszani, akkor beléépési adataidat soha, senkinek, semmilyen körülmények között ne add meg! Ha megadod, vagy kitalálhatóak, akkor minden felelősség a Tied azokért az akciókért is, amiket mások végeznek az országodból.

Kérdés: Megadtam szövetségeseimnek a belépési adataimat, pár napig nem voltam, és elvették mindenem. Mit lehet tenni?

Válasz:
Örülni, hogy nem kerültél át anarchista csoportba, és tanulni az esetből, hogy belépési adataidat soha, senkinek, semmilyen körülmények között ne add meg a jövőben.
__________________
Hódító * Queosia