View Single Post
  #8  
Old 06-12-2008, 16:40
Ati Ati is offline
Administrator
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 25,197
Activity: 2%
Longevity: 100%
Default

Kérdés: Írtam levelet a support@hodito.hu címre. Tudom, hogy van videó is arról, hogy miket kell beleírni, de én nem akarom megadni a témát, mert feleslegesnek tartom. Kaptam is választ, amiben le volt írva, hogy kattintsak az ott szereplő webcímre, különben nem kapja meg senki a levelemet. De én nem kattintok rá, mert minek? Szóval az a kérdés, hogy mikor fogtok válaszolni.

Rövid válasz:
Soha.

Hosszú válasz: Mivel nem kapjuk meg a levelet, ezért soha. Ha kapsz egy választ, amiben le van írva, hogy mi a teendőd, akkor azt nem viccből kapod, hanem azért, mert valóban azt kell tenned, ami oda le van írva. De sokkal egyszerűbb, ha eleve kitöltöd a téma mezőt, hiszen ez egy nagyon okos kis találmány, és sok-sok év óta létezik, nem véletlenül, és főleg nem azért, hogy üresen hagyd. Tessék megtanulni használni az e-mailt, a 21. század szerves része. Különösen akkor, ha le van írva a kézikönyvben, hogy mit kell tenni. Plusz videó is van róla. Plusz választ is kapsz, hogy mit rontottál el a levélküldéskor. Plusz valószínüleg nem véletlenül van kitalálva az a rublika a levélküldésnél.
__________________
Hódító * Queosia
The Following User Says Thank You to Ati For This Useful Post: