Thread: Torlódás.
View Single Post
  #37  
Old 10-28-2015, 14:45
Bomi's Avatar
Bomi Bomi is offline
Junior Member
 
Join Date: Mar 2012
Location: Budapest
Posts: 55
Activity: 0%
Longevity: 66%
Post

Eszembe jutott még valami.. Bár ez valószínű mindenki szerint butaság lesz, de azért megosztom ha már ötletelünk..

Mi lenne ha lenne 2db 2. szint ?

Maradna a 2/B az alap ide az tud fellépni akinek nincs A-ban a top30-ban országa, a Másik lenne mondjuk 2/C ide pedig az léphet akinek van a top30%-ban országa a C-be az nem léphet fel akinek nincs A top30-as orija viszont akinek van az eldöntheti, hogy:
1,- Fellép a 2/C csoportba és kivárja a sorát ha top1% vagy első hely kell neki.
2,-Fellép a 2/B csoportban és vállalja, hogy megküzd azért a bizonyos első helyért és akár ki is üthetik onnan.

Igen tudom ez nem kollektíven orvosolná a problémát, de most kivételes szerintem, hogy L-ben is ennyire felsorakoztak ezek az első helyet igénylő országok, leginkább B-ben szokott ez rendszeresen előfordulni.

Kollektíven egyenlőre szerintem a HA követelmény mellett nincs is más variálható ötlet, vagy helyezés vagy hektár alapján lehet csak ezt besorolni. Vagy egy teljesen új funkciót be kell építeni a játékba, hogy valami más cél elérése legyen a követelmény, de szerintem cask ez miatt nincs értelme ilyen szinten belenyúlni a már meglévő dolgokba.
Reply With Quote