View Single Post
  #9  
Old 03-07-2014, 15:58
Merengő Merengő is offline
Member
 
Join Date: Aug 2007
Location: Komárom
Posts: 1,545
Activity: 0%
Longevity: 91%
Default

Quote:
Originally Posted by Ati View Post
A személyeskedéseket kéretik mellőzni. Köszönöm.



Erről még nem győztél meg teljesen, hogy ettől érdemi változás lenne klántámadás téren. Ezzel is látok a mostanihoz hasonló ki-beugrálási lehetőséget. Kifejted nekem, hogy ha 12-72 óra között nem lehet visszajönni szabadságról, akkor az az elgondolásod szerint mennyiben könnyíti meg a klántámadást?
abban, hogy ha az előtted lévő 3-4 ország elmegy szabira és nem jönnek vissza 12 órán belül, akkor marad 2.5 napod felkészülni egy klántámadásra. igazából ezzel a változtatással mindenki nyugodtan tudna aludni (ugyan úgy mint most) aki rendeltetésszerűen használja az új szabirendszert. ha meg nem jönnek vissza, akkor a régi feltételek adottak rájuk és ezzel vállalják a klánjuk védelmi gyengülését. lehet, hogy gyenge változtatás és valami erősebb kellene, de még ez is erős ellenállásba ütközött és semmi jobb nem jutott eszembe.

igazából én azt érzem legnagyobb problémának, hogy a játékosok nagy része ellustult, elkényelmesedett és nem akar engedni a saját érdekeiből még ha ezzel tönkre is tesszük a legfelső szintet. ez abból is kiderül, hogy egyetlen egy észérvet sem láttam a tiltakozók hozzászólásaiban, senki sem írta le miért ne lenne jó az ötletem inkább csak a "dögöljön meg a szomszéd tehene" stílus az irányvonaluk.

Last edited by Merengő; 03-07-2014 at 16:00..
Reply With Quote