View Single Post
  #2  
Old 03-06-2014, 21:21
vityu vityu is offline
Senior Member
 
Join Date: Jan 2008
Location: Tihany
Posts: 4,640
Activity: 0%
Longevity: 89%
Default

Quote:
Originally Posted by Merengő View Post
Mint mar egy masik temaban is emlitettem, eszreveteleim szerint az A csoportban tobben is nem rendeltetes szeruen hasznaljak az uj szabirendszert. 1-1 erosebb ellenfel elol buntetlenul el lehet szabizni az uj rendszer egyik kiskapujat kihasznalva. Velemenyem szerint A-ban az aktiv jatek ezzel teljesen el lett lehetetlenitve. Az utesek szama a bevezetes elott kb 3-4szerese volt a jelenleginek. a klanuteseket meg nem is emlitenrm...

Javaslatom az lenne, hogy aki szabadsag utan 12 oraig nem lep vissza a jatekba az legkozelebb csak 72 ora mulva tudjon. Ezzel megmaradna az ejszakai szabadsag lehetosege, megsem lenne buntetlen a foldveszteseg elkerulese miatti szabik.

Jelenleg siman kivitelezheto az, h ha van alattad egy olyan orszag aki aktiv, utne, akkor elmesz szabira es mivel 5 kor mulva barmikor be tudsz lepni ezzel nem gyengited a klanod vedelmet. 5 kor alatt meg lehetetlen megszervezni 1 klanutest.

Varom mas jatekosok eszreveteleit, otleteit, de leginkabb az aktivan 1/A CSOPORTBAN jatszok velemenyere lennek kivancsi.
Én már a 12 órát is sokallom. Ha éjszakai védelemről van szó, akkor az 8 óra. A Beatrice is megénekelte, hogy 8 óra a pihenés. Igenis legyen ára a szabadságnak.

Üres az eseménylistám. Nem azért, mert békés vagyok. Szeretném visszakapni a nemrég elvett minimumföldemet. De nem tudom, mert felettem 40k pont távolságra 6 szabis ország van. Olyan, aki bármikor vissza tud jönni, hogy megvédje a klánját, csak én nem üthetek.
__________________
BorzalmakVárosa (#199867) 1/A Black Dragon (#3270)
Reply With Quote
The Following User Says Thank You to vityu For This Useful Post: