View Single Post
  #1  
Old 01-23-2014, 21:38
Pool's Avatar
Pool Pool is offline
Senior Member
 
Join Date: Jan 2006
Location: Sényő
Posts: 5,255
Activity: 7%
Longevity: 99%
Default Új személyiségek

Csak úgy tv-zés közbeni gondolataim

Írnok: +10% tudománytekercs megírására van lehetőség ennek a szemnek a használatával.

Kocsis: Mivel nagyon jól tudja hajtani a középkori szekereket, így 2% vesztesége van minden körben a karavánjain szállított áruknak.

Fegyverkovács: Az acél mestere, az Ő műhelyei 10%-kal több fegyvert képesek gyártani.

Raktáros: Erre nem jutott jobb szó eszembe. +10% férőhely a raktáraiban. (+/- fajok)

Bányász: +10% a bányák termelésére. (+/- fajok)

Erdész: Mivel a fatelep nem bánya, így kell ez is. +10% a fatelepek működésére, mivel olyan szép fák nőnek az erdeiben, amiből sokkal több faáru készíthető.

Itt egy picit megállva elfilóztam, hogy a törpök, ha jó bányászok, mi közük a fatermeléshez? A föld mélyén még fák is nőnek?

Gyógyító: +10%-kal több embert gyógyít meg pestis idején az általa irányított kórház.

Vezér: Olyan jól irányítja a tábornokait és alárendelt seregeket, hogy a csapatai 10%-kal kisebb veszteségeket szenvednek el körönként, míg távol vannak az országtól.

Szerzetes/Pap/Lelkész: Olyan szépen tud beszélni az irányítása alatt álló templomban, hogy a varázslók örömükben 10%-kal több rúnát "varázsolnak". Tudom, hogy az épület gyártja a rúnát, nem a vari, de remélem, érthető.

Felfedező/Utazó: Ismer minden titkos ösvényt, rejtett utat, így ha felfedezni küldi embereit, azok 2 körrel korábban le tudnak telepedni. (18 kör).

Időjós: Látja, mikor várható Napsütés, számára 10%-kal kevesebb rúna elég a Vihar varázslat eltávolításához.

Hadúr: Annyira tudja harcosait fanatizálni, hogy azok precízen támadnak, így minden támadás (csak támadás) során 10%-kal kisebb veszteséget szenvednek seregei.

Várvédő: Jól szervezett serege 10%-kal kevesebb veszteséget könyvelhet el minden védekezés (csak védekezés) során.

Lenne még pár név, de azt hiszem elég.
Nagy részét én sem tartom valami egetverő dolognak néhány, mostani szemhez képest, de már ha kigondoltam, leírom.
Reply With Quote
The Following 3 Users Say Thank You to Pool For This Useful Post:
Sponsored Links