Thread: Konrád Menet
View Single Post
  #6  
Old 01-14-2007, 19:05
Cassandra Cassandra is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Location: Budapest
Posts: 2,146
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by Goldy View Post
Gratula a teljesítéshez!
Taposd el a hegyeket!

Az egyedül menésnek nézd a jó oldalát nem kell alkalmazkodni senkihez és mennyi új embert ismertél meg.

Eddig csak egyszer túráztam egyedül mikor dühből mentem a Szuadó 40-en, nem volt az rossz leszámítva hogy akkor sem sikerül


A képeket látva kétségeim támadtak a Konrád menettel kapcsolatban... ezért beleolvastam az indexes teljesítménytúra topicba. Elég érdekes az egyik rendező mentalitása...

Asszem ennek a szervezőtársaságnak a túráira sosem fogok menni a Te és az ottani vélemények alapján.
Köszi szépen.

Új embereket csak futólag ismertem meg, mert a célban szétszóródtunk és mivel én busszal mentem behúzódtam egy eldugottabb, szélcsendes helyre, mert egy órát kellett rá várnom.

És még az itinert nem is láttad. Az első mondatban közlik, hogy elvileg ezen a jelzésen kéne menned, gyakorlatilag ez nem látható, aztán egy szakaszon sárga szigetelőszalagok szolgáltatták a jelzéseket.

A terep elég beteg volt, totál elment a kedvem az egyedül túrázástól.

De NEM ESTEM EL!

Ui: Beleolvastam az index fórumába... erről jutott eszembe, hogy egy nappal a túra elött felhívtam az egyik rendezőt, hogy megkérdezzem a vadászattal kapcsolatban, hogy mennyire hallani, stb. mert félős (Liza) kutyával mennék, azt mondta nyugodtan vihetem nem lesz hangzavar, a figyelmeztetést csak biztonsági okokból tették ki.
A 4. pontnál, ahol azt a tankot, vagy mifenét fotóztam fellőttek, valami jelzőrakétát, többször is... hála a magasságosnak, hogy mégis egyedül mentem el...

A katonásdi egy dolog volt, az nem is érdekelt tulzottan, a pontőrökkel személy szerint semmi problémám nem volt velem mindegyik teljesen normálisan viselkedett.
__________________
"Csak keresed magad,
Hogy mire vagy jó?
Csak kérdezed magad,
Hogy mire vagy jó?
Ha a szíved cserben hagy,
Mire vagy jó?
Ha a dühöd elragad,
Mire vagy jó?"

Last edited by Cassandra; 01-14-2007 at 19:32..
Reply With Quote