View Single Post
  #5  
Old 02-08-2006, 17:39
Remedy Remedy is offline
Senior Member
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 5,907
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by Fosztó
Szerintem a "klasszikus" felallas a legjobb nem hiaba alakult ki. Orias varis 2 gnom hadis vagy egy gnom es egy orias es 1 felelf. Persze le lehet cserelni az felelfet mondjuk emberre esetleg elfre de az mar nem az igazi. Varisnak szoviben mindenkeppen orias kell mert ugyan a gnom varazslata erosebb de jobban farad es pl. amikor egy tolisnak le kell vinni a keszultseget akkor ez sokat szamit.
A hadisoknal min 1 gnom kell legyen mert nagyon jol jon egy szovuhaboruban hogyha egy hadis is tud tolikkal is segiteni es oriasnak nem a tolvaj az erossege. Egy oriast meg azert erdemes mert szivos de egy tapasztalt szovi bekenhadja az oriast es eloszor kinyomja mellolle a tobbit zutan meg konnyeden eljatszadozik vele ugyhogy ijen esetben ha nagyon tamado a szovi akkor szerintem a legjobb az Orias+2 gnom+ felelf es ez talan egesszen a 2-es csopig.
hat nem tudom... pl egy 4 oriasbol felallo 3 hadis egy varis szovi ellen mit csinalsz tolvajokkal? maximum messzirol tudod oket birizgalni, kozelrol levernek
__________________
Remedy
Reply With Quote