View Single Post
  #6  
Old 09-20-2008, 23:57
Smooth Scroller Smooth Scroller is offline
Member
 
Join Date: Mar 2006
Posts: 772
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by LiverPool View Post
Nagyon is jól van ez így, mint ahogy nem tudnak már meg sem támadni téged, ha megnyomod a gombot...
Vagy az maradjon úgy és közben nyugodtan tudj még kiszedni pár millió tekercset a lelopás veszélye nélkül?
Mindenki a saját hibájából tanul, szal, legközelebb már tudni fogod...
Quote:
Originally Posted by Remedy View Post
Jajj. Ne akarj mar ezen valtoztatni, amikor csak egy csepp odafigyeles kellene a reszedrol.

1. Kipakolod a rakit, mielott kilepsz, ez marhara nem nagy dolog, kb 2 secbe kerul.

2. hajnal 2 utan lepsz ki, vagy ha nincs a piacon egyseged, most szepen varsz egy napot, es a masik klanba piacreseteles elott lepsz be.

Ez most tipikusan egy olyan javaslat, hogy "lusta vagyok odafigyelni, lecci irjuk az az egesz jatekot".

Ne haragudj, ez egy vicc.


toletek kb ennyit vartam...

erdekes modon az auton ha be van huzva a kezifek, a muszerfal jelzi. de minek is hiszen mindenki figyeljen oda! vagy inkabb fustolje el a fekbetetet a figyelmetlen marhaja.

vagy nem indul el, mert nem kotottem be a vezetoi biztonsagi ovet. de miert nem indul, mindenki figyeljen oda! minek ilyen biztonsagi rendszert iktatni be? aki nem figyel az overe, az dogoljon meg, nehogymar figyelmeztetni kelljen erte.

meg az autopalyan is idonkent van 1 reklamtablan: a megengedett max sebesseg 130! ez is minek, hiszen mindenki tudja. tehat le vele!

stb, stb, stb. az elet szamos teruleten van ilyesmi. akkor itt ha a klanvezer (most mind1 hany or van a klanban) ki akar lepni, nem artana legalabb 1 artatlan figyelmeztetes, hogy biztos megteszed? mert elveszik ez az, ennek ez lesz a kovetkezmenye, meg az, stb.


kedves remedy, te tenyleg nem tudsz mast csak nagykepuen kotozkodni. ismet nem tudtad meghazudtolni magadat. kosz szepen.