View Single Post
  #1904  
Old 03-06-2011, 16:10
GenXter GenXter is offline
Member
 
Join Date: Jul 2009
Location: Dorog
Posts: 172
Activity: 0%
Longevity: 80%
Default

Quote:
Originally Posted by reichz View Post
gondolom te boldogan vállaltad volna annak idején ha azt írják az újságok , hogy te vagy a móri mészáros vagy a whiskis rabló....
A valóság alapja ennek is pont ugyanannyi mint annak lett volna.
Jelen esetben én pontosan tudom miről beszélek te meg feltételezel valamit és ez alapján ezt tényszerűen írod le.
Az már csak hab a tortán , hogy eközben mindenféle csúszómászónak és a fekália különböző fajtáinak a nevén neveznek , engem és az egész klánt, ez egy rossz vicc méghozzá nagyon rossz .
Szívesen bemásolnám a szövifórumot abból az időszakból , az tisztázná a dolgokat de nem tudom lehet-e.
Gondolkodjatok már el kicsit mielőtt megvádoltok másokat, egyvalaki lehet , hogy erősen röhög most de sejtésem sincs ki az.
Totyáékkal sosem voltunk jóban, mióta klánnal bevertük őket azóta kifejezetten nem vagyunk jóban , együtt sem játszottunk soha, ugyan honnan tudnánk az országaik belépőkódját?
Miért kevered a játékot a valósággal ?
Ki az az ember aki szövifórumon irkálja ki a hogy "most kibontom a támadó orit mert szereztem hozzá belépőt "
Szerintem annyira egyszerű a dolog mint a lapostányér ,de sokan túlbonyolitják ezt is
Reply With Quote