View Single Post
  #8  
Old 02-02-2011, 12:32
Swiss's Avatar
Swiss Swiss is offline
Member
 
Join Date: Oct 2007
Location: Limassol
Posts: 315
Activity: 0%
Longevity: 90%
Default

Soha nem voltam nagy sikereket elérő hódítós, ez a jó szokásom mai napig megvan.

Azért kezdtem el az anarchot, mivel egy barátom megkért, hogy segítsek neki valakivel felvenni a harcot M-ben. Amikor megvettem Mesefát egy teljesen új Hód tárult elém. Mit ne mondjak elnyerte a tetszésemet.

Rögtön regiztem is egy fél-elfet Y-ba. Vonzott, hogy itt más játékok is elérhetők mint pl. a vérdíjas. A kis fél-elfemmel sikerült is megszerezni amit kb. egy nap alatt le is vertek rólam (ez hatalmas csalódás volt). De valahogy feljutottam az M-be vele. Érdekes volt, hogy felfelé több körre lopkodva néha olyan szintű megtorlások értek, hogy csak pislogtam.

Aztán a haver aki megkért, hogy segítsek neki abba hagyta a játékot mielőtt 900 hekin bandázhattunk volna. Átvettem az országait anarchban egybe gyűjtöttem az összeset és így indultam felfele. Egy pár orimmal felléptem H-ba, az amit ott tapasztaltam vette el teljesen a kedvemet a játéktól. Mindenki szabis körülöttem, a piac méreg drága, és olyan kiélezett orik ütöttek be folyamatosan, akikkel az aktivitás hiánya miatt nem tudtam felvenni a harcot. Abba hagytam én is.....

Kérem a fentieket megfelelően kevés súllyal figyelembe venni egy esetleges változtatáskor!
__________________
MUD:
#29 Swiss Cottage (15)
#30 Swiss Treasury (15)
#31 Swiss Court (15)

Klán:
#(?) RoSC (?)
Reply With Quote