View Single Post
  #9  
Old 09-28-2008, 21:49
[HTPA]GeeForce's Avatar
[HTPA]GeeForce [HTPA]GeeForce is offline
Senior Member
 
Join Date: Oct 2007
Location: Csonka-Magyarország
Posts: 4,643
Activity: 0%
Longevity: 90%
Default

Csatlakozom Lacihoz!
Én nagyon WoW ellenes vagyok, mert játszottam tört szerveren is, és játszottam eredetin is. (Igaz, csak a simával, az új kieget nem próbáltam.)

Attól függetlenül, hogy nekem nem jött be, a véleményem az, hogy a legális szerverek 1000x jobban a buheráltaknál. Ezt az is mutatja, hogy a legális játékkal majdnem 3 hétig játszottam. Ami igen nagy szó nálam akkor, amikor maga a játék nem jön be.

És most már egyre olcsóbb a WoW feltöltő kártya, szóval szerintem megengedheti magának az ember. 2-3k Ft-ot megkersel 1 nap kisegítő munkával. Szóval szerintem vállalható.

De ha tetszenek az ilyen játékok, akkor javaslom, hogy próbálkozz a LineAge 2-vel, vagy a Cabal-lal, érzésem szerint jobban jársz. (Ez persze magánvélemény.)
A Cabal azért is jó, mert legálisan, és ingyenesen játszhatsz az eredeti szerveren. (Nem is létezik tört szerver, kivéve 1-et, de az játszhatatlan, mert az egész szerver egy nagy csalás, úgy ahogy van, 1 millió arany esik ki 1 szörnyből, stb..... értelmetlen az egész. És nem is mindig elérhető. Egyszóval: szar.)

Ha pedig nem a világ miatt játszod, hanem az online gerjedés fogott meg, akkor csakis EVE Online. Az is fizetős, olcsóbb, mint a WoW, 100%-os sci-fi környezet. Az a legjobb online játék, akárhogy is nézzük. Igaz, nem fantasy világú, hanem "űrös-lövöldözős".

Szóval ha már mindenképp WoW-olsz, akkor azt legalább eredetiben tedd. Hidd el, sokkal jobb.
__________________
ஜ۩۞۩ஜ 
~~~ SHUT UP AND ENJOY THE HARDCORE ~~~
ஜ۩۞۩ஜ 
Reply With Quote