View Single Post
  #25  
Old 05-04-2007, 01:02
Hóhér Hóhér is offline
Member
 
Join Date: May 2006
Posts: 806
Activity: 0%
Longevity: 98%
Default

Quote:
Originally Posted by Gyula View Post
Szóval én valóban nem érzem egy égető problémának, hogy klánszinten nincs védettség.
Mert ugye régi rutinos játékos tudja jól hogy mit csinál.
A frissen fellépő orik, meg gondolom több esetben belépnek egy már meglévő klánba, és maradtak azok akik rutintalanok fellépnek és rögtön csinálnak egy új klánt, persze életükben először járnak az A-ban. szerintem nem sok ilyen van. ezek után még kell egy szemfüles támadó aki ezt kiszúrja és klántámad.
Jah azt kihagytam hogy a fellépő játékos gyenge védelemel lépett és ugye klánt alapitott.

Mindezt egybevéve, nem hiszem hogy egy minden napos problémával állunk szemben.

ne haragudj, de ez legalább egy akkora oltári nagy baromság, mint az általad említett jópár topic.

először is
azért mert téged nem érint, (valószínűleg nem is fog soha), mást lehet igen is érinthet .
Vannak olyan játékosok, akik nem csak a saját problémáikkal foglalkoznak, hanem megpróbálják megérteni a tapasztalatlanabb játékosok gondjait is.
szerinted nem sok ilyen ország van, akikről a felvetés szól.
mi számítana soknak?
ha 5 öt vernek be így? ha 10 et ? ha 20 at ?

nem mindegy hányat? az elv a lényeg, lehessen e ilyet csinálni vagy ne.

2 lehetőség van.
- tanya free agyon gyúrt íjászokkal teli orival lép fel valaki...
szerinted hány kört kell várni, hogy ne működjön 1 torony se , egy 1 személyes klánban ?

- nem tanya free ori : simán üthető, még várni se kell

jah, ne feledjük szembe menés esete zéró...


aztán...

mekkora nagy iszonyat szemfülesség kell , egy rikítóan lila országra szövetségfelmérését nyomni?



Mindezt egybe véve , én sem hiszem hogy ez mindennapos probéma...

de sehol nem olvastam olyat,hogy csak mindennapos probléma esetén lehet új ötlettel , módosítással előállni.

Last edited by Hóhér; 05-04-2007 at 01:07..
Reply With Quote