Thread: mobil topic
View Single Post
  #24  
Old 12-09-2007, 12:01
[HTPA]GeeForce's Avatar
[HTPA]GeeForce [HTPA]GeeForce is offline
Senior Member
 
Join Date: Oct 2007
Location: Csonka-Magyarország
Posts: 4,643
Activity: 0%
Longevity: 90%
Default

Elnézést, hogy fel fogom kavarni pár ember lelkivilágát...
De én eddig is elégedett voltam a Panasonic telefonokkal, de ami 2 napja történik, azóta én azt mondom, soha többé nem fogok annyira egy telefont szeretni, mint a Panasonicot.

Röviden ismertetem a tényeket:

Kb 7-8 éve vettem meg életem első telefonját, akkor 32.000 Ft-ért. Egy Panasonic EB-GD30 -ast. 3 évig használtam , meg voltam vele elégedve, de rabul ejtette a szívem egy Motorola telefon. (Motorola V50, az első 'nyitogathatós' telefonok közül való. (talán az első?)
Mivel azzal is meg voltam elégedve, így a 3. vásárlásnál nem tudtam volan dönteni a két márka között, így a sors döntött. Panasonicot nem lehetett már kapni (kb 2-2,5 éve, amikor a mostani telómat - Motorola e398 - vettem.)
De én ezzel a Motorolával is maximálisan elégedett voltam, mindet tud amit kell.

Pár napja viszont betört a kijelzője, de most hétvégén muszáj volt SMS-eznem meg telefonálnom, és azt 'vakon' elég ciki. (Még hívni csak-csak, de a többi..)
Így hát mit volt mit tenni, próba szerencse alapon (Lévén, hogy szombat volt, és semmilyen telefonos bolt nem volt nyitva, amiről tudok), elővettem a 7-8 éves Panasonic GD30-ast, ami kb 5 éve kallódik a szobámban, fiókokban meg polcokon, stb.
5 év után feltettem töltőre, feltöltődött, betettem a SIM kártyát, bekapcsoltam, és voi'la... Tökéltesen máködik, gyors a menüje, minden funkció kíváló, és már több, mint 24 órája be van kapcsolva, de még nem fogyott egység az akkumulátorából....
Nincs több kérdésem. Örökös Panasonic fan lettem.
__________________
ஜ۩۞۩ஜ 
~~~ SHUT UP AND ENJOY THE HARDCORE ~~~
ஜ۩۞۩ஜ 
Reply With Quote